Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 381
  • 742
# 645
Здравейте  bouquet
Коте, това са били, ако не бъркам от руски, човек на годината на списание GQ.
Не знам дали Джансу е наградена, но е била там. Наградени са били Берен и Къванч, за други не зная.
Рускините казват за Джансу, че е била много стилно облечена, докато Берен поражда противоречия с нейния тоалет. Едни я харесват, други не, едни казват много хубаво, други казват излязла от секс-магазин. Но всички са единодушни, че е много смело за Турция. Ето и снимки.

Виж целия пост
# 646
Силистра привет  Hug Heart Eyes

Серен изби рибата с този тоалет направо  ooooh! ooooh! ooooh!.
 Сигурно за да не кажат журналята че няма пари да си купи рокля, с тази направо се постара  hahaha hahaha hahaha но пък  много смело от нейна страна да се появи така облечена на такова събитие и то в ТУРЦИЯ  #Crazy #Crazy. То всичко и е на показ  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 647
 Hug Heart Eyes Hug Привет  Hug Heart Eyes Hug
Коте  bouquet Силистра  bouquet
Нашата Султанка е с награда Жена на годината. Беше страхотна. Тоалетът и беше баш за нея си. Дълбоко деколте Wink да се види, че има нещо.  Дългият бедър се виждаше чок хубаво. До Чаатай беше чок татлъ. Каванч пък беше награден за Мъж на годината .
 Shocked #Crazy то вече по тези кармъзъ килими само по автоГеография  Wink и я с парфюм, я без парфюм  hahaha hahaha hahaha
Да се почерпим за наградените  Heart Eyes
Виж целия пост
# 648
Привет Марго  Hug Heart Eyes
А Берен за какво получава награда, повече от една жена на годината ли имат съседите ни  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
И знаеш ли кой още е награден bouquet
Благодаря за почерпката, това няма да го откажа.
Виж целия пост
# 649
Привет Марго  Hug Heart Eyes
А Берен за какво получава награда, повече от една жена на годината ли имат съседите ни  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
И знаеш ли кой още е награден bouquet
Благодаря за почерпката, това няма да го откажа.
Международна звезда на годината MERT ALAŞ, но наградата я получи ÇAĞATAY ULUSOY
Режисьор на годината OZAN AÇIKTAN, но наградата я получи BEREN SAAT
Виж целия пост
# 650
Привет Марго  Hug Heart Eyes
А Берен за какво получава награда, повече от една жена на годината ли имат съседите ни  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
И знаеш ли кой още е награден bouquet
Благодаря за почерпката, това няма да го откажа.
Международна звезда на годината MERT ALAŞ, но наградата я получи ÇAĞATAY ULUSOY
Режисьор на годината OZAN AÇIKTAN, но наградата я получи BEREN SAAT


 Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes bouquet
Виж целия пост
# 651
Привет по нощите...прекрасни wavey

Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

От няколко дни се каня да пиша и все не остава време ooooh! #Crazy...а и гледам ,че темичка напредва..време е да се заема с направата на Новата...
Най напред да ви Благодаря за поздравите и пожеланията...за именния ми ден... newsm51 newsm51 newsm51




После...Хорти  Hug...страхотна новина си ни донесла  bowuu...Дай боже да е това  Praynig,което си мислим и искаме...най вече... bowuu Peace

Слънце Hug...неуморна си...всяка сутрин си пия от твойто кафенце... bowuu

Джансу е била много шик на наградите на списание GQ  Rolling Eyes bowuu




И...нещо за Лека нощ... Heart Eyes

Виж целия пост
# 652


https://www.youtube.com/watch?v=uMHm5dMlyE4
Виж целия пост
# 653
Добро утро bouquet

Виж целия пост
# 654
Здравейте Момичета Hug!Понякога си позволявам да пиша тук и Ви чета редовно Wink Исках да спомена,че Джансу Дере,освен че беше с много шик тоалет на наградите,за мъж на годината и жена на годината,тя направо ме плени с тази роля на Зейнеп... #CrazyШашардиса ме тази дама.Гледала съм я и в други филми,но тук,в тази роля "изби рибата".Невероятно силна роля направи,тя си е талантлива,но тук е,неотразима.Тя изобщо не е за друга професия,освен в артистичния свят bowuuСега погледнах и последния,15 преведен епизод,ами хареса ми,този филм ще има голям успех,убедена съм. bouquet newsm10  
Виж целия пост
# 655
Здравейте! В този топъл, слънчев ден ви показвам един млад и красив Алакурт!



Силистра, искаш ли това бонбонче, ако не да си го взема аз? Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 656
Искаааааааааам, как така ще си го вземаш, сподели с приятелка  Joy  Joy Joy
Здравей Хорти, само теб поздравявам, друг едва ли ще се появи.
Наздраве, черпя те едно за подаръка bouquet

Виж целия пост
# 657
Е, аз не ти ли стигам! Виж как си го менкаме нашето момче?! Ако дойдат и други, ще станем много, а Бате е едничък и сладичък! newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 Хайде влизай в банята и да го отпочваме!  newsm37 grinning012



Ето ти и гърдичките му накиченки, но не с рози!
Виж целия пост
# 658
Ааа, Хорти,без такива! И аз се включвам в делбата. Казвам ви "Добър вечер" и хуквам и аз към банята. Бате не е мъж една или две жени. Трябват му поне три!😄
Виж целия пост
# 659
Ха, оформя се голяма веселба! Давай, Чики, тичай в банята и да започваме! Аз още си пия питието от Силистра.  newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия