Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 630
И на тебе здравей, Чики!  Hug Hug Hug Hug Hug
Ами да, според мен той съжалява за това си решение и ни подсказва, че му е тежко и трудно да го преживее! Аз виждам в това прогрес в мисленето и развитието му, но ако не се организира да си потърси свестен агент, който да го поеме професионално, няма да му стане работата! Но вече по всичко си личи, че мисли за завръщане, макар и не в "Завръщане"! Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 631
Мераклии да му станат аген ще има доста. Само ние тук в харема сме достатъчно,за да си направи подбор. Ако ни беше слушал и питал много по-рано щеше да стигне до това умозаключение.
Виж целия пост
# 632
Той не е от питащите, нахлува направо напред с рогата! Joy Joy Joy Joy Joy
Чики, да си срещнала някъде булката му? Какво стана с това момиче, бе, нещо "замръзна" в мрежата? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 633
Мисля,че Лолитка е вече в историята. Ще чуем за нея само,ако един ден Бати реши да си напише автобиография и някъде между редовете прочетем за тази нереализирала се манекенка и дизайнерка и малка стопанка на голяма къща в гората.
Виж целия пост
# 634
Много романтично се изрази, скъпа! Платената любов никога не предлага романтика! Криви сметки! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 635
Дано поне си е освежила банковата сметка.😄
Виж целия пост
# 636
На дали, то на Алакурт му изтъня съвсем сметката и не само! Тя затова си седи в Истанбул и се оглежда за ново "ревю" или седмица на някоя "мода" - няма значение коя, важното е да сме модерни! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 637
Мераба  Hug
Той бати хубаво е решил нещо макар да не сме сигурно точно какво  Thinking но ако пък смята да излезе от зоната на здрача след толкова време покритие ще му е зор  newsm78. Все пак турските актьори на неговата възраст и не само не стоят със скръстени ръце  Naughty. Ще му е нужна голяма роля която да му върне успеха на Боран ага  Peace а за това наистина му трябва добър мениджър и страхотен сценарий, както и професионален кастов подбор  Peace. Надявам се наистина и той да мисли в нашата посока  Praynig
Виж целия пост
# 638
Здравейте, заспали хубавици!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
В тази леност, в която сте изпаднали, пропуснахте да следите и четете ИГ и фейса на Бате или вече не желаете да споделяте?! Преди 2 дни той написа в ИГ си "Oyunla bir sonuca varmaya çalışanlar ancak kendilerini kandırırlar" , което ще рече "Тези, които се опитват да сложат край да играят,  заблуждават сами себе си!"
Това говори ли ви нещо? Ехооооо, той си признава, че се е самозаблудил и съжалява, че е спрял да играе!!!!
Хайде, завийте се през глава и продължавайте да спите! Текстът от тази нощ няма да ви го преведа, защото не ви интересува!


Здравейте девойки  bouquet
Не мога да повярвам, един ден да пропусна и колко съм изпуснала.
Значи Нашия Мъж мисли за завръщане  newsm78 newsm78 newsm78 а дано.
Ааааааа, Хорти, не с лошото, аз искам да знам. Моля те поне на мен го преведи newsm51
Виж целия пост
# 639
Добре, Силистра, щом се интересуваш, ще го получиш!
Виж целия пост
# 640
Добре, Силистра, щом се интересуваш, ще го получиш!


 Hug Hug Hug Hug Hug love001 love001
Виж целия пост
# 641
А така, на доброто - с добро! bouquet bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 642
Здравейте девойки bouquet
Днес от работа не ми остана време да погледна. Помислих, че съм пропуснала нещо, ама явно не съм  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 bouquet

Виж целия пост
# 643
Добро утро bouquet
Знам, че няма кой да влезе да го види, но все пак newsm78 newsm78 newsm78


Виж целия пост
# 644
Привет  Hug Hug
Силистра благодаря  bouquet
Снощи Джансуто беше наградена ама не съм сигурна дали за актриса на годината  Blush Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия