Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 675
Силистра, не бъди безпощадна! Ти хем го искаш цяла нощ да му се наслаждаваш, хем да става да работи! Ааааа, не така! Ще го изтощим, бе джанъм! Трябва да си го щадим! Той сега разпуска с една кифла в гората, но като му писне и ще се заеме за работа. Остави го сам да реши, защото ще му писне преждевременно и после ще си го изкара на нас! Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж сутринта по тъмно още миеше чините и чашите от снощи!




Нали уж се бяха разделили де, пак ли са заедно  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Аз му загубих края вече - заедно, разделени  newsm78 newsm78 newsm78 кой може да каже.
Виж целия пост
# 676
Никой не може да ти каже, защото те се разделят и събират през седмица!



Впрочем отговорът пристигна дали са заедно или не от рускините : "Обновление инстаграма. Семейство Алакуртов как всегда отдыхает. Обновили синхронно, он с собакой и она с собакой. И фейковый аккаунт сразу скопировал.
Объясняю, брак пока гражданский, может и будет официальным, а может и нет. Гражданский, это официально не оформленный, просто живут вместе. Живут без обязательств, все на словах."
Виж целия пост
# 677
Никой не може да ти каже, защото те се разделят и събират през седмица!

Впрочем отговорът пристигна дали са заедно или не от рускините : "Обновление инстаграма. Семейство Алакуртов как всегда отдыхает. Обновили синхронно, он с собакой и она с собакой. И фейковый аккаунт сразу скопировал.
Объясняю, брак пока гражданский, может и будет официальным, а может и нет. Гражданский, это официально не оформленный, просто живут вместе. Живут без обязательств, все на словах."

Виж целия пост
# 678
И каква стана тя  Rolling Eyes кой гледал, гледал Бати да не се ожени  Whistling ooooh! или пак яко съм съчинявала  Blush. Скарана съм с руския  Whistling. Ванче  Hug дай жокер  Praynig
Виж целия пост
# 679
И каква стана тя  Rolling Eyes кой гледал, гледал Бати да не се ожени  Whistling ooooh! или пак яко съм съчинявала  Blush. Скарана съм с руския  Whistling. Ванче  Hug дай жокер  Praynig
Коте, не се безпокой, драга! Бракът бил безбрачен всъщност, както обяснява рускинята. Просто тя ги нарича семейство! Няма официален брак! Това го качих аз, затова ти отговарям, а не приятелката ти!
Виж целия пост
# 680
Хорти мерси че ми разясни  Hug. Значи рускинята много смело ги сватоса  Mr. Green
Виж целия пост
# 681
Хорти мерси че ми разясни  Hug. Значи рускинята много смело ги сватоса  Mr. Green
  Joy Joy Joy Joy Joy  Сватоса го, защото не знае с кого си има работа! Лудвиг е неуправляем когато му кипне конфитюра!  Joy Joy Joy Joy Joy Но понеже така си живеят, а това не се приема за нормално в Турция, тя ги "сватоса", а аз не разбрах иронията й!
Виж целия пост
# 682
wavey Hug



 lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss
Виж целия пост
# 683
Виж целия пост
# 684
Добър вечер  Hug
Прощавайте момичета ако неволно съм ви обидила  Praynig
Виж целия пост
# 685
Здравейте  wavey Hug  bouquet

Виж целия пост
# 686
Добро утро момичета  Hug Hug Hug
Кафе  Wink


На 02.03. /четвъртък/ по FOX TV започва нов турски сериал Coban Yildizi , римейк на Sila  Crazy. Преди няколко дни Гюл Оуз е пуснала фрага с текст: #çobanyıldızı #new #series #rememberSila 🌹yolu açık olsun 🙏😊
Явно отново тя ще е режисьор  Thinking.
Актьорът играещ бащата на Съла - Мендерес Саманджалар ще играе и тук.  Доколкото разбрах сериала го превеждат като Пастирска звезда  Peace.
Фрага с руски субки вече  Crazy
https://vk.com/feed?z=video332427318_456239070%2F9e118ba0567e8a154f
Като изгледах фрага ми все едно си гледам пак Съла  Peace. А главните са много сладки и страшно много ми приличат на Мехмет и Джансу  smile3521 smile3521

Шукрю Йозйълдъз и Селин Шекерджи  Peace


Тук има малко инфо.
http://tvnovellas.blogspot.bg/2017/02/blog-post_21.html
Виж целия пост
# 687
Добро утро bouquet

Коте, благодаря ти за инфото но няма да гледам.
Веднага си помислих, че са търсили физическа прилика с Мехмет и Джансу, но все пак нашите са ненадминати.
Изгледах фрагмана  newsm78 newsm78 newsm78 ами не гледам Съла.
Прочетох инфото в линка. Продуцента е същия, режисьора е същия, но никъде не видях, че е римейк на Съла  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Коте, ти къде го прочете това за римейка  newsm78 newsm78 newsm78 нищо познато не видях. Дори пише, че снимките са в Кападокия, не в Мардин  newsm78 newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 688
Добро утро bouquet

Коте, благодаря ти за инфото но няма да гледам.
Веднага си помислих, че са търсили физическа прилика с Мехмет и Джансу, но все пак нашите са ненадминати.
Изгледах фрагмана  newsm78 newsm78 newsm78 ами не гледам Съла.
Прочетох инфото в линка. Продуцента е същия, режисьора е същия, но никъде не видях, че е римейк на Съла  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Коте, ти къде го прочете това за римейка  newsm78 newsm78 newsm78 нищо познато не видях. Дори пише, че снимките са в Кападокия, не в Мардин  newsm78 newsm78 newsm78



 Blush Опс не е римейк  Blush. Историята не е същата, подобна е  Peace но пак различна  Rolling Eyes. Снимките са в Кападокия и после ще се преместят в Истанбул  Whistling. Но тоя етап на мен ми се стори интересен сюжет  Thinking. Смятам да го загледам, та ще видим  newsm78
Виж целия пост
# 689
Здравейте на всички, които ще гостувате тук! Hug Hug Hug Hug Hug
Коте, благодаря за информацията! Тези двамата ми харесват и ще направя опит да гледам сериала, поне докато разбера дали ще ме увлече. Аз изчетох допълнително за този актьор информация, защото не съм го гледала, но ми хареса развитието му като личност, дамата също е много интересна като жена и въобще събудиха интереса ми. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия