
Виж сутринта по тъмно още миеше чините и чашите от снощи!
Нали уж се бяха разделили де, пак ли са заедно

Аз му загубих края вече - заедно, разделени
кой може да каже.


кой може да каже.
или пак яко съм съчинявала
. Скарана съм с руския
. Ванче
дай жокер
или пак яко съм съчинявала
. Скарана съм с руския
. Ванче
дай жокер 
. Значи рускинята много смело ги сватоса
. Значи рускинята много смело ги сватоса
Сватоса го, защото не знае с кого си има работа! Лудвиг е неуправляем когато му кипне конфитюра!
Но понеже така си живеят, а това не се приема за нормално в Турция, тя ги "сватоса", а аз не разбрах иронията й! 


. Преди няколко дни Гюл Оуз е пуснала фрага с текст: #çobanyıldızı #new #series #rememberSila 🌹yolu açık olsun 🙏😊
.
. 
. А главните са много сладки и страшно много ми приличат на Мехмет и Джансу



ами не гледам Съла.

нищо познато не видях. Дори пише, че снимките са в Кападокия, не в Мардин


ами не гледам Съла.

нищо познато не видях. Дори пише, че снимките са в Кападокия, не в Мардин

Опс не е римейк
. Историята не е същата, подобна е
но пак различна
. Но тоя етап на мен ми се стори интересен сюжет
. Смятам да го загледам, та ще видим

Препоръчани теми