Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 381
  • 742
# 690
Здравейте на всички, които ще гостувате тук! Hug Hug Hug Hug Hug
Коте, благодаря за информацията! Тези двамата ми харесват и ще направя опит да гледам сериала, поне докато разбера дали ще ме увлече. Аз изчетох допълнително за този актьор информация, защото не съм го гледала, но ми хареса развитието му като личност, дамата също е много интересна като жена и въобще събудиха интереса ми. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Хорти  Hug и на мен така  Peace Peace. Шюкрю го гледах в един игрален филм миналата година, Всичко от любов или нещо такова беше  newsm78 newsm78 заедно с Ханде Доандемир  Flutter и ми хареса как играе  Wink. А тези двамата ми харесаха на снимката, не знам дали ще могат да докарат химията на нашите Боран и Съла  Thinking Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 691
Здравейте момичета,
Къде има информация за сюжета на този филм?
И на мен ми стана интересно..
Виж целия пост
# 692
Здравейте момичета,
Къде има информация за сюжета на този филм?
И на мен ми стана интересно..
Здравей Сезонче  Hug. През тела съм и не мога да пусна линк. Но накратко главната е израсла в Кападокия и родителите й искат да я оженят насила за по-възрастен от нея. Но тя успява да избяга в нощта преди сватбата. Тогава се среща със тамошен зидар, който я прибира при себе си. Тя му разказва защо бяга от родния си край. Тогава той решава, че ще я спаси. Двамата се влюбват. Същевременно синът на бъдещия й съпруг живее в Истамбул и там притежава бар. Вижда я в имението на баща му в Кападокия и като разглезено богаташко синче решава, че трябва да има Зехра newsm78, но той не знае че точно тя е била обещана на баща му  newsm78. Общо взето това прочетох  Peace. Виж фрага  Wink. Може да ти стане по-ясно.
Виж целия пост
# 693
Добро утро  bouquet
Рускините си припомнят сериала  ФАТИХ   и сложили този постер.
Казват, че сериала е станал жертва на рейтингите и са постнали този текст.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

Kanal D'de 2013'de büyük paralar harcanarak ve büyük beklentiler içinde yayınladığı Fatih çok düşük reytingleri nedeniyle 5. bölümde Final yapmıştır.

Totalde 5 bölüm reyting sıralaması
1. Bölüm 5.
2. Bölüm 12.
3. Bölüm 25.
4. Bölüm 38. ve
5. Bölüm 55. olmuştur.
https://www.facebook.com/TV.PROGRAMLARI.SAYFASI/photos/a.4267232 … ype=3&theater

Тази сутрин ви давам право на избор, чай или кафе :bouquet

Скрит текст:
Виж целия пост
# 694
Виж целия пост
# 695
 wavey wavey Hug Hug Hug

Честита Баба Марта момичета, живи, здрави, румени, засмени bouquet

Виж целия пост
# 696
Здравейте на всички!  Hug Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 697
Виж целия пост
# 698
Хорти, покажи се. Знаеш ли от кога е тази снимка  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 косата и брадата са екстра bouquet

Виж целия пост
# 699
Силистра, здравей!
Съдейки по възрастта на кучето, снимката трябва да е от сега и то близките дни!
Виж целия пост
# 700
Силистра, здравей!
Съдейки по възрастта на кучето, снимката трябва да е от сега и то близките дни!


Хорти , благодаря Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Външният му вид ми харесва #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 701
Да, добре изглежда, подстриган брадата прилична, пичага!
Виж целия пост
# 702
Хайде и по отблизо #Crazy #Crazy #Crazy
Взех го от рускините, ето и те какво са писали.

Обновление 1-го и 2-го аккаунта инстаграма.
Подстригся, побрился и стал вообще красавцем.
И продолжает борьбу с фейковым аккаунтом. Ночью писал, в ответ фейк поменял логин. И сейчас написал.
Примерный перевод:
Теперь этот сукин сын saniyorki изменим имя, едим на оскорбления в воздух идет.недостойное человека, и он как бы живой пример этого засранца.в честь собственного не важно, главное спасти, он говорил(как мышь должен был родиться как человек родился, на хрен)
Сейчас фейк имеет логин mehmettakifalakurt.


Виж целия пост
# 703
Виж целия пост
# 704
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия