Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 47

  • 86 384
  • 742
# 570
Добро утро Силистра  Hug Heart Eyes
благодаря за кафето  bouquet
Хубав и спорен ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 571
Силистра  Hug Heart Eyes Hug
Коте  Hug Heart Eyes Hug
Здравейте момичета!
 bouquet Кафето ти Силистра винаги ни събира. Патронът не може да бъде изоставен, но е истина, че боят за него беше велик и врява голяма имаше, а сега е по-тихо и от манастир. Май, май се събираме вече на двете ръце и то чат-пат.
Вкъщи ми е най-добре  Peace
Виж целия пост
# 572
Момичета, вижте на какво попаднах при рускините. Написано още на 01.01.2017г

И хорошая новость.
По голосованию, проведенному агентством Dizi Reytingleri ve Haber Sayfasi, Страница Серии Рейтинги Новости, Мехмет Акиф Алакурт признан лучшим актером 2016 года.
Бразильцы в трансе, написали кучу отзывов, что он самый лучший в Турции.
Хотят, чтоб он играл в "Долине волков".
Я тоже думаю, боевик ему очень даже подойдет. Главное, чтоб пригласили и он чтобы согласился.
Виж целия пост
# 573
Момичета, вижте на какво попаднах при рускините. Написано още на 01.01.2017г

И хорошая новость.
По голосованию, проведенному агентством Dizi Reytingleri ve Haber Sayfasi, Страница Серии Рейтинги Новости, Мехмет Акиф Алакурт признан лучшим актером 2016 года.
Бразильцы в трансе, написали кучу отзывов, что он самый лучший в Турции.
Хотят, чтоб он играл в "Долине волков".
Я тоже думаю, боевик ему очень даже подойдет. Главное, чтоб пригласили и он чтобы согласился.
ooooh! ooooh! ooooh! Като наготвят едни чорби и манджи и като почнат да ги топлят и претоплят, то край няма. Преди 20 години всички сега щяхме да  Flutter  Shocked  Flutter  Shocked  Flutter Shocked и да кудкудякаме поне 3 дни, но сега  Stop всичко се разбира, че е съшито с бели конци за миг. Сигурно говорят за Kurtlar Vadisi: Pusu, но то така писаха и преди година и нещо.
Виж целия пост
# 574
Добър вечер,прекрасници Heart Eyes HugМарги, Коте, Силистра, Хорти,Свет, Ваня Hug Hug Hug Hug
Наздраве!


  Срам ме хваща, че не намирам време да пиша, но поне Ви чета Blush
Силистра, адмирации за упоритостта и всеотдайността да поднасяш всяка сутрин кафе и да даваш глътка добро настроение за начало на деня Hug
Виж целия пост
# 575
Здравейте на всички - Силистра, Коте, Марги, Чучи!  Hug Hug Hug Hug
Права си, Чучи, Силистра е великолепна - гостоприемна, грижовна, великодушна, въпреки нашето непостоянство! Независимо от това, че е затрупана в преспите, тя се старае да събуди не само нас, но и слънцето, за да ни направи по-ведри и благосклонни към действията на нашето непослушно момче Алакурт! Не се обижда от безучастието ни и упорито ни приканва към гостуване в нашата къщичка!
Браво, Силистра, ти си чудесен приятел! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 576
Благодаря ви момичета, и аз ви обичам  newsm51 love001

Тази чашка винце не вярвам някоя от вас да откаже  bouquet

Виж целия пост
# 577
Уха, благодаря, наздраве! ще си я пийна с кеф и ще ме приспи сладко, сладко!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 578
Здравейте момичета  bouquet

Виж целия пост
# 579
Здравейте,
Силистра, Наистина си Чудесна в последователността си bouquet
Виж целия пост
# 580
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 581
Следобедно кафе с добавка  Hug Heart Eyes Hug

Дано влезнете, та да стоплите душите, ако не с Агата, то поне с кафенце от сърце  bouquet
Виж целия пост
# 582
Марго, благодаря ти, страхотно. Днес имам доста работа и точно си мислех да си взема кафе  bouquet
А тия мъфинки #Crazy, искам ги.
Ето ти и наградата за хубавото кафе.
Здравейте  Hug Hug Hug



Виж целия пост
# 583
Марго, благодаря ти, страхотно. Днес имам доста работа и точно си мислех да си взема кафе  bouquet
А тия мъфинки #Crazy, искам ги.
Ето ти и наградата за хубавото кафе.
Здравейте  Hug Hug Hug



вземам го и въз...
Виж целия пост
# 584
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия