Ние имаме почти идентичен шезлонг, с мелодия и вибрация, много й харесва
Батериите държат много.
, хем искам да ни видят, хем като знам кокво е и се отказвам
Ще пробвам на Mixa крема. Аз се глася за шампоана Адерма, имаме крусти 

при нас всичко е ок докато не дойде време за обличане, водим битки..
вече не знам какво да очаквам. В четвъртък сме за първи път на ваксина, защото до този момент все имаше сополки и ми е притеснено. Днес бях записала час за ортопед, но уви.... докторът имал спешна операция. Мамите от Варна, при кого ходихте?
) а и вече стана навик и не мисля за сега да го прекъсвам. После обличатето повечето пъти е цяло приключение
, но пък такава бързина съм развила, че напрано съм учудена от себе си
. Утре ще ходя за кремче.Препоръчани теми