Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 62

  • 73 270
  • 769
# 570
С любимия естрофем Mr. Green Удължихме първата половина до нулевия ден. А и трансферът беше на 6-ти ден вместо на 5-ти.
Виж целия пост
# 571
И при мен върнахме на по-късен ден, но не сме удължавали цикъл. Затова ми стана интересно  Simple Smile
Виж целия пост
# 572
Ами с около седмица по-дълга стана първата половина. Не знам дали това е причината за успех, но е факт, че нищо друго не се откри, а ембритата не бяха лоши.
Виж целия пост
# 573
Може би защото ние все вадехме и яйца в същите цикли, та затова не е удължавал, знам ли аз  Thinking
Виж целия пост
# 574
Да, при теб е било на естествен ход сигурно?
Виж целия пост
# 575
При мен има видимо едно прищипване на лигавицата , тоест в средата някъде не нараства. И е като осмица. И някакви бодежи имам и не мога да разбера дали са от матката . newsm78
Нали съм имала абразио , може някакви тъкани да пречат.

Мисля да  направя хистеро в Надежда- нали за такова нещо не се чака и се ходи при неинвитро специалистите ?
Виж целия пост
# 576
Да, при теб е било на естествен ход сигурно?
Да  Simple Smile
Виж целия пост
# 577
 Rolling Eyes


Ако някой е правил Хистеро може да ми пише на лични - както обикновено става....  bouquet

Ще питам пак . bouquet
Виж целия пост
# 578
По принцип репродуктивните го правят, но можеш да звъннеш на информация и да попиташ примерно за Еленчев. За него не се чака, просто не съм сигурна дали се занимава с това. Или някой от другите АГ-та.
Виж целия пост
# 579
Занимава се еленчев с хистероскопии.
Аз като правих трябваше да изчакам неговите да минат.
Виж целия пост
# 580
И Теди ми каза за Еленчев и май не се чакало- явно не се занимава с инвитро.
А това ТВЛ , което правят в Малинов не разбрах каква процедура е , но днес ще ги питам.

Вчера четох, че задължително се прави хистеро , особено ако е имало абразио ,,,

Ох,,, много е гадно човек да не знае накъде да хване ....  Tired
Виж целия пост
# 581
И на мен ще ми е интересно да прочета какво точно представлява ТВЛ.  Blush
Мая, защо не запишеш час за преглед и консултация в Малинов ? За Надежда и аз не бих чакала, но в Малинов са нормални сроковете, в които записват.
Виж целия пост
# 582
При Еленчев се чака няколко дни за час, не месеци.
Виж целия пост
# 583
Здравей артловер! В тази болница в Истанбул искаха ли ви брачно свидетелство?

Здравейте. Ами може и да мине без да ви кажа. По принцип във всяка болница в Турция се изисква брачно свидетелство, но чрез моята позната аз се уредих без  Grinning

Повече за микрочипа можете да прочете от тук  http://www.az-jenata.bg/a/5-zdrave-i-krasota/34538-w3/
Виж целия пост
# 584
И Теди ми каза за Еленчев и май не се чакало- явно не се занимава с инвитро.
А това ТВЛ , което правят в Малинов не разбрах каква процедура е , но днес ще ги питам.

Вчера четох, че задължително се прави хистеро , особено ако е имало абразио ,,,

Ох,,, много е гадно човек да не знае накъде да хване ....  Tired
Мая, относно ТВЛ, попитай /прочети/ в темата на Малинов. Момичетата там подробно са обяснили защо е по-добър вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия