Искам да кажа ... (94)

  • 56 177
  • 769
# 420
Зузанка, много се радвам Hug

Кръв от носа на малкия тече, когато е болен. Веднъж чак страшно беше - на всяко издухване шурваше. Имам някакъв спомен, че тогава го лекувахме дружно тука всички от темата, че аз се бях ошашкала Simple Smile

Да пазарувам ми е ужасно досадно. Със или без консултанти, досада и това е. В последните години нямам и време за губене по молове и шопингът се случва в обедната почивка, в точно два магазина, които са ми до работа. В резултат съм като рекламно лице на съответните марки - от горе до долу в едни и същи дрехи, от една колекция hahaha Ми, дреме ми Whistling Станала съм много не-суетна. Едно време се стараех повече - и за визия, и за килограми, и всичко. Не че сега съм се зарязала, в никакъв случай. Ама промениха ми се приоритетите и някак две кила отгоре или отдолу вече хич не ми пречат, дрехи купувам нещо като ми затрябва, обувки с ток не нося вече. Абе - прагматизмът взе връх Simple Smile Мисля, че е защото денонощието има само 24 часа, а животът е кратък, нямам време за глупости. Търся малките радости и удоволствия и им се наслаждавам Hug Нещата, които са ми досадни или направо неприятни, съм свела до минимум - тези, които мога, разбира се.
Виж целия пост
# 421
На тема пазаруване да ви питам, най-вече тези, които пазаруват онлайн - имате ли препоръка за сайт за играчки? Дядо Коледа трябва да носи кукленска къща тази година и искам отрано да започна да гледам сайтове с намаления, че редовните цени са травмиращи  Laughing
Виж целия пост
# 422
Бърди, аз от тук мисля да взема на всичките си племенничета:

http://direct.asda.com/george/kids-toys-landing,default,pg.html

Направила съм си списък и искам да им купя подаръци, да ги опаковам и да ги пратя за Коледа! И църкам от кеф повече, отколкото вероятно децата като ги получат ама много обичам да правя изненади и подаръци!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 423
Преди 2 години купувах къща за кукли и наистина са травмиращи цените.
Бърди, виж тук, макар да са си сериозни цените, нещата са им хубави.
Виж целия пост
# 424
ММ също е скорпион. Доволна съм, добре се живее с него. Внимателен е, грижовен, не е скандалджия, весел човек е, много лек характер има. Единствения му минус е, че е много разсеян, ама наистина много и това е нещото което ме изкарва извън релси. Започнах да процедирам с него като секретарка, през деня да му напомням разни неща, мислех си, че ще стане по-организиран, той обаче до такава степен вече разчита на мен, че ми се обажда да ме информира какви задачи е отхвърлил, какви са се появили и т.н.
Мама е скорпион - тя е тежката артилерия. Обичам си ги и двамата  Heart Eyes

Давиз  Hug

Подаръка изненада ли е очите им стават на понички, момента е незабравим Laughing
Виж целия пост
# 425
Зузи, дано се оправи по-бързо майка ти, а и другите майчета, които се споменаха.

Мен никога не са ме притеснявали продавачи, просто казвам, че само разглеждам и ако харесам нещо ще ги потърся.

За килограмите съм съгласна с Антигона. Аз нали се оплаках, че качих, но започнах да ям безразборно и се обездвижих, заради гърбът. Ако до месец не вляза във форма, ще си пусна хормонални изследвания.
Виж целия пост
# 426
Антигона е отчасти права за килограмите и храненето.

Без да променям храненето си (дори след напълняването да съм го ограничила повече, отколкото когато бях по-малко килограми), след второто раждане така и не успях да отслабна до килограмите, които бях преди.
След първото дете, точно след 6месеца тежах по-малко.
След второто, заради куп медикаменти по време на раждането и след това...ами не и не. Няма отслабване и това е.
Сега имам 10кг плюс, които ме дразнят безумно, но с повече от 3кг не отслабвам.

Бърди, в амазон вече са започнали офертите за НГ, постоянно имат намалени артикули при играчките.
Къща за кукли преди години купих от май тойс, намалена много.
Виж целия пост
# 427
Зузанка, радвам се за майка ти!!!  Hug

Честито ново бебче в темата! И аз много се радвам на бебета!!!  Heart Eyes

Аз също, когато съм влизала във форума и съм имала време, съм ви чела. С променлива честота.  Laughing
Относно диетите- хранителни навици се възпитават. Трудно, но не невъзможно. Генетически обременена съм от свръх тегло / баба по едната линия и лели по другата/ с бонус диабет /баба и сина й, сиреч- баща ми/ и затова много се пазя- да се презастраховам, доколкото зависи от мен самата и да направя, каквото мога. Но не се вманиачавам, просто внимавам малко повечко.
Пък съм си и суетна. Не колкото преди, но си ме държи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 428
На тема пазаруване да ви питам, най-вече тези, които пазаруват онлайн - имате ли препоръка за сайт за играчки? Дядо Коледа трябва да носи кукленска къща тази година и искам отрано да започна да гледам сайтове с намаления, че редовните цени са травмиращи  Laughing

http://www.mytoys.de/spielzeug-spiele/puppen-puppenzubehoer/pupp … er/?sort=priceAsc

По едно време пускаха много яки дървени мебели в Лидл, мисля че точно ноември миналата година. Има и в Алиекспрес, ама няма да дойде за Коледа или ако дойде, ще е велик късмет.
Виж целия пост
# 429
 Зехир, лелеееее, като прочетох това за "ПЕРКОВЦИ" за зодията скорпион просто извряках от кеф. Колкото са умни и красноречиви, добродушни и отстъпчиви, то ега си и разсеяните, неорганизирани, маниполеруеми  "кротки"  човеци, които никога, ама никога за нищо не са виновни. В къщи са двама представители на тази зодия за които не напразно съм "крякла". След като нееднократно са пратени за захар, а в къщи вече имах дузина бутилки олио, след като сме се разбрали да се видим навън в 6, но за тях аз съм казала 8 просто престанах да доказвам, че правата съм аз девата. А как се скатават да свършат нещо, не е за описване. Особено единия /мъжо/ е големият герой като е свършил някаква домакинска работа, защото ми "помагал" - ами чоджум, на кого помагаш, на комшийката ли,или на баба ти Пена от Долно Уйно или щото работата е само мое задължение? Ей затова съм "крякла" - то не им се издържа на тия скорпиони, бе хора.
Виж целия пост
# 430
kriakla, разбирам че и вие сте комбинация скорпион и дева.
Аз съм дева и всичко, което си описала е точно така  hahaha

А като се разболеят иде тежка неволя - чайчета, витамини, капки за нос, кашляне, смъркане - докато го забележиш и го обгрижиш, после му минава, ма първо да привлече вниманието и да ме притесни  Simple Smile
Виж целия пост
# 431
А като се разболеят иде тежка неволя - чайчета, витамини, капки за нос, кашляне, смъркане - докато го забележиш и го обгрижиш, после му минава, ма първо да привлече вниманието и да ме притесни  Simple Smile
Това не е защото са скорпиони, а защото са мъже. Мхм.
Виж целия пост
# 432
О-хооо, колко много сайтове  Party Много ви благодаря, МНОГО  Hug
Виж целия пост
# 433
Аз пък винаги съм смятала това със зодиите за пълна...хм, глупост, извинете Blush Но не мога да отрека, че ако много се старае човек, ще открие някои общи черти у родените в един и същи месец. Не че ако се постарае няма да ги открие и у родените през всички останали месеци, но... Wink
Виж целия пост
# 434
А като се разболеят иде тежка неволя - чайчета, витамини, капки за нос, кашляне, смъркане - докато го забележиш и го обгрижиш, после му минава, ма първо да привлече вниманието и да ме притесни  Simple Smile
Това не е защото са скорпиони, а защото са мъже. Мхм.
Абсолютно! Мъжете са големи лигльовци като са болни, докато кихнат и почват да си пишат завещанието и да умират Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия