
Кръв от носа на малкия тече, когато е болен. Веднъж чак страшно беше - на всяко издухване шурваше. Имам някакъв спомен, че тогава го лекувахме дружно тука всички от темата, че аз се бях ошашкала

Да пазарувам ми е ужасно досадно. Със или без консултанти, досада и това е. В последните години нямам и време за губене по молове и шопингът се случва в обедната почивка, в точно два магазина, които са ми до работа. В резултат съм като рекламно лице на съответните марки - от горе до долу в едни и същи дрехи, от една колекция
Ми, дреме ми
Станала съм много не-суетна. Едно време се стараех повече - и за визия, и за килограми, и всичко. Не че сега съм се зарязала, в никакъв случай. Ама промениха ми се приоритетите и някак две кила отгоре или отдолу вече хич не ми пречат, дрехи купувам нещо като ми затрябва, обувки с ток не нося вече. Абе - прагматизмът взе връх
Мисля, че е защото денонощието има само 24 часа, а животът е кратък, нямам време за глупости. Търся малките радости и удоволствия и им се наслаждавам
Нещата, които са ми досадни или направо неприятни, съм свела до минимум - тези, които мога, разбира се.
Много ви благодаря, МНОГО
Но не мога да отрека, че ако много се старае човек, ще открие някои общи черти у родените в един и същи месец. Не че ако се постарае няма да ги открие и у родените през всички останали месеци, но...