Явно се буди от това, че размахва ръчички и си изблъсква биберона от устата, след което започва да хленчи. Направо се чудя дали да не й повивам ръчичките за сън, в книгата срещнах, че при някои деца се налагало до 7-8 месечна възраст.



Но ако децата не свикнат,че няма нищо страшно,ако мама не е наоколо,тежко ни и горко ни



Последваха два часа,в които успокоявах,оставях да си се наприказва,пях и всички екстри (без носене,самият той те искаше) и накрая,когато вече видях,че почва да се мъчи да заспи и не може (имах чувството,че се бори с ръце и крака с нещо си
, го гушнах в креватчето му,доколкото мога,хванах му здраво ръцете и се отпусна и заспа. Трябваха ми още мифт ръце за галене по челце,например,но и с наличните се справих
.



Препоръчани теми