Клуб на храбрата шивачка - тема 19

  • 108 550
  • 831
# 480
Прави се както е показала Миленски с прикаченото клипче. Прикачаш торбата към предницата, към тази торба прикачаш другата, минаваш джоба на оверлога и след това минаваш страничния тегел, като в него се захваща и тази част на джоба, която отива нагоре до колана.
В твоя случай, просто бих прикачила резервата на торбата към резервата на страничния шев. На около 2 см над самия джоб, за да не се нагърчи.
Виж целия пост
# 481
Здравейте! Имам нужда от съвет относно това
http://www.img-share.eu/main/image_view/18816780_804114909739566 … _njeNbwke.jpg.htm
Един гащеризон, на който реших да махна ръкавите, но се получи едно такова увисване, не знам доколко си личи от снимката. Разших и вкарах парче от друг плат в подгъва, но пак е същото. Ако прибера висящото от подмишницата, сякаш би станало прекалено тясно. Дали мога да направя още един пенс, който да сочи към "нулата" на вече съществуващия. Друго не ми идва наум  newsm78
Виж целия пост
# 482
Моляяя  ви за съвет -на един участък от ушита рокля се поразнищва плата по шева, може ли да го подлепя и да го пришия по навътре 1-2 мм да не личи. Ще се получи ли според вас желания ефект да не се нищи по шева?
Виж целия пост
# 483
Здравейте! Имам нужда от съвет относно това
http://www.img-share.eu/main/image_view/18816780_804114909739566 … _njeNbwke.jpg.htm
Един гащеризон, на който реших да махна ръкавите, но се получи едно такова увисване, не знам доколко си личи от снимката. Разших и вкарах парче от друг плат в подгъва, но пак е същото. Ако прибера висящото от подмишницата, сякаш би станало прекалено тясно. Дали мога да направя още един пенс, който да сочи към "нулата" на вече съществуващия. Друго не ми идва наум  newsm78
Няма снимка
Моляяя  ви за съвет -на един участък от ушита рокля се поразнищва плата по шева, може ли да го подлепя и да го пришия по навътре 1-2 мм да не личи. Ще се получи ли според вас желания ефект да не се нищи по шева?
Това е начина , зависи обаче от плата, ако е много тънък или прозрачен ще личи.
Има едни подлепващи ленти , ако ти се занимава,  прави, веревни, потърси от тях около 1 см са широки.
Виж целия пост
# 484
Сега трябва да се е получило http://www.img-share.eu/f/images/362/18816780_804114909739566_11 … 6790_nncGPIqC.jpg
Виж целия пост
# 485
Благодаря! Ще опитам и ще ви кажа за резултата. Плата не е прозрачен и ще се радвам ако се получи, защото си харесвам роклята. Имам и от лента за подгъв.
Виж целия пост
# 486
Мисля че точно такава лента ти трябва и на теб, даже има и с нишка , за да държи стегнато участъка.
 , можеш леко и от рамото да намалиш, т.е. от наклона , за да дръпна нагоре участъка, но при рамото е малка корекцията,може би 6-7мм.
Благодаря! Ще опитам и ще ви кажа за резултата. Плата не е прозрачен и ще се радвам ако се получи, защото си харесвам роклята. Имам и от лента за подгъв.
Лентата за подгъв е твърда, тези са мекички ако е веревен участъка си вземи веревна, с нея може да се подлепва вратна и ръкавна извивка , на сака и рокли и др.
Сложих снимка на веревната подлепваща с нишка.
https://www.nikimex.com/sites/default/files/styles/600px_width/p … jpg?itok=s5LUBl9w
Виж целия пост
# 487
Миленски, благодаря ти за съветите! Моето хоби  е да шия. Чувствувам се горда с ушитото от мен.Направих роклята така както ме посъветва и се получи. Благодаря ти! Не знаех за веревна подлепваща лента. Ще потърся такава занапред.Много ценна си със съветите си и опита, който имаш.Оше веднъж - БЛАГОДАРЯ! Приятен ден!
Виж целия пост
# 488
Момичета,добър вечер.Извинявам се,че така нахлувам в темата,но ми е нужна помощ.Ще съм благодарна, ако някой знае от къде он-лайн мога да си поръчам подлепваща хартия.Благодаря предварително.
Спокойна вечер. Peace
Виж целия пост
# 489
Момичета,добър вечер.Извинявам се,че така нахлувам в темата,но ми е нужна помощ.Ще съм благодарна, ако някой знае от къде он-лайн мога да си поръчам подлепваща хартия.Благодаря предварително.
Спокойна вечер. Peace
Хартията за принтене се продава на големи рола, Ина трейдинг и Лин 95 са едни от фирмите, съмнявам се малки количества да продават , но пробвай.
Виж целия пост
# 490
Благодаря! И аз установих,че няма от къде да намеря по-малко количество.Поне на метър да беше,но уви.
Приятен ден.
Виж целия пост
# 491
Благодаря! И аз установих,че няма от къде да намеря по-малко количество.Поне на метър да беше,но уви.
Приятен ден.
Ако знаеш фирма която печата кройки, можеш да се пробваш да ти отрежат няколко метра.
Виж целия пост
# 492
Здравейте, търся идеи и най вече обяснения за интересни деколтета на блузи, рокли, тениски. Благодаря bouquet
Виж целия пост
# 493
Здравейте, търся идеи и най вече обяснения за интересни деколтета на блузи, рокли, тениски. Благодаря bouquet
в пинтерес има много, от как го открих тоя сайт много се кефя, иначе имах едно интересно преди- спортен потник с 1 тънка презрамка отзад- която е усукана и след това зашита в страничния. Даже беше ruffle edge.
]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/f6/c1/2f/f6c12fd997f5 … 5270842950f4.jpg]
Здравейте, търся идеи и най вече обяснения за интересни деколтета на блузи, рокли, тениски. Благодаря bouquet
в пинтерес има много, от как го открих тоя сайт много се кефя, иначе имах едно интересно преди- спортен потник с 1 тънка презрамка отзад- която е усукана и след това зашита в страничния. Даже беше ruffle edge.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/f6/c1/2f/f6c12fd997f54 … 05270842950f4.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/9b/5d/9e/9b5d9e9943f3b … 0df4034e9259b.jpghttps://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/98/c4/d1/98c4d13de924f … a91de1489b973.jpg

Виж целия пост
# 494
Благодаря. и аз в пинтереста почнах да ровя, но явно не задавам правилни ключови думи и не ми излиза точно каквото искам. Преди бях намирала по руските форуми едни красоти с преплетени ленти, но не ги намирам Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия