Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 52

  • 66 619
  • 737
# 630
Писах на Бондюел за неполучената награда още от първото теглене. Да видим какво ще отговорят.
Има ли някой получил вече наградите си изобщо?
Май не. Изпратила съм данните още на 19 октомври.
Виж целия пост
# 631
Попълнихте ли анкетите и регистрацията от Била? Има ли някой, който е получил и използвал ваучера?


Тъкмо това влизам да питам и аз
Проблемът, който възникна е , че аз съм си абонат на тези панели за анкети от години. Което вероятно ще ме лиши от 5те лв ваучер. Но смятам да си ги търся...
Виж целия пост
# 632
Аз си го получих  Grinning
Виж целия пост
# 633
На Бондюел им пратих мейл току-що, имаше съобщение във ФБ и линк към спечелилите, та се открих с книжка. Дадох служебния адрес, дано да дойде.
Виж целия пост
# 634
Попълнихте ли анкетите и регистрацията от Била? Има ли някой, който е получил и използвал ваучера?


Тъкмо това влизам да питам и аз
Проблемът, който възникна е , че аз съм си абонат на тези панели за анкети от години. Което вероятно ще ме лиши от 5те лв ваучер. Но смятам да си ги търся...

В смисъл, че анкетата е била изпратена от Дедалус ли? Получих два пъти една и съща анкета от тях, но не съм я и отворила, да видя за какво е - от около година трия техните съобщения, без да ги отварям (много трудно се събират точки, не искам да ги попълвам и ме мързи да си залича профила, затова просто ги трия).
Виж целия пост
# 635
Може ли линк към печелившите на Бондюел? Там как беше, трябва всяка седмица да търсиш зеленчуците, или само веднъж?
Виж целия пост
# 636
Може ли линк към печелившите на Бондюел? Там как беше, трябва всяка седмица да търсиш зеленчуците, или само веднъж?
http://bonduelleadventurers.bg/index.php
Ето ги печелившите  Peace
Виж целия пост
# 637
Е, от Била обещаха да ми пратят ваучера днес.
Даже, докато пиша, той пристигна. Малко повече  нахалство никога не е излишно Wink
Успех!
Виж целия пост
# 638
Може ли линк към печелившите на Бондюел? Там как беше, трябва всяка седмица да търсиш зеленчуците, или само веднъж?
http://bonduelleadventurers.bg/index.php
Ето ги печелившите  Peace

Ха, за моя изненада и аз имам книжка.  Grinning  Писах им, дано да я получа.
Виж целия пост
# 639
Мерси! Няма ме
Виж целия пост
# 640
Е, от Била обещаха да ми пратят ваучера днес.
Даже, докато пиша, той пристигна. Малко повече  нахалство никога не е излишно Wink
Успех!

къде им писа на Билла?
Виж целия пост
# 641
И аз с книжка от Бондюел
Виж целия пост
# 642
Днес чакаме последните барбарони на Куинс нали? Стискам палци!
Виж целия пост
# 643
Започнали са да званят за термочашите от Нескафе  Grinning
Виж целия пост
# 644
Днес ми доставиха суитчер от промоцията на вафли хипер и споко. С цип е отпред пише "споко", а отзад "не така брат". Размера е М.

Някой има ли L?  Да ги разменим, че този малко ми е къс в ръкавите. От София съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия