Пазаруване от Amazon - тема №55

  • 98 076
  • 770
# 135
А от коя дата са ви поръчките? Аз имам от 4.11. кафе машини, но нямам такъв мейл.

Моите са всички от 08 и 09.11.
И от 8.11. имам поръчка, но нямам в нея тигани. Може би отказват само тиганите засега....  Thinking

Защо ли изобщо ги дадоха, че са налични. Thinking
Аз ги получих тази седмица, но когато ги поръчвах преди 2 седмици, нямаше по-вече налични от 1 бр.И тази седмица изведнъж се повиха не знам-колко си тигана.
Виж целия пост
# 136
Сега се чудя дали да не поръчам тези два тигана, вместо отказаните?   newsm78
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B008P6YML4&cAsin=B008P … amp;ref=qd_ic_t_d
Виж целия пост
# 137
Това, че някой комуникира от Амазон за продукти от 16 евровата кампания, пък макар и с отказ на тиганите, ми дава надежда, че не е някакъв забравен от всички бъг. Към момента всичко ми стои в кошницата, макар и незадвижено все още. Иска ми се да добавя една кафемашина поръчана отделно, към общата ми поръчка, за да не плащам за нея доставка, но се притеснявам да не дръпна дявола за опашката и си трайкам. По-добре 7 евро отгоре, от колкото някой да се възползва от запитването ми и да откаже поръчката. Ей такива мисли ме спохождат, колкото и да звучат инфантилно.  Mr. Green
Виж целия пост
# 138
Моята поръчка с тигани не е отказана. Дали съм я пуснала бързо и съм хванала налични или още не ми е дошъл редът за канселиране не знам 😂
Виж целия пост
# 139
И аз си трая и не смея да си поискам да обединят поръчките ми. По добре малко отгоре, отколкото без хич...  Grinning
Виж целия пост
# 140
И аз без тигани.
Виж целия пост
# 141
Защо си мислите, че е бъг? Или е случайно? Всяка година се случва нещо подобно. Simple Smile
Виж целия пост
# 142
Ами, защото цените са нереални и става въпрос за масови бройки, а не 1-2 останали.....
Виж целия пост
# 143
Някой питаше за самобръсначка. В дневните сделки

https://www.amazon.co.uk/Philips-S7370-12-Sensitive-Precision/dp … N8PCJY6VJ3748729Y
Виж целия пост
# 144
Днес отново са пуснали същата кампания, но на мноооооооооого по-високи цени.
Виж целия пост
# 145
Днес отново са пуснали същата кампания, но на мноооооооооого по-високи цени.
Има добавени няколко налични артикули, повечето седят като изчерпани.
Виж целия пост
# 146
Защо си мислите, че е бъг? Или е случайно? Всяка година се случва нещо подобно. Simple Smile
Защото производствената цена вероятно е доста по-висока от продажната. Да не говорим за цената на едро, на която Амазон са закупили продуктите от групата СЕБ-Тефал...
Виж целия пост
# 147
E това не е ли добре намалено http://es.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A18RVY59NCZ6F … ef=qd_all_eb_1_44
Виж целия пост
# 148
Неофициално издавам, че черния петък тази година е на 25.11., а Cyber Monday на 28.11.
Не са официално обявени от Амазон все още.
Виж целия пост
# 149
Ами то по принцип нали си е посл.петък на ноември Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия