Сладкарничка за книги - Тема 66

  • 31 741
  • 728
# 240
Момичета мили Hug ей ме най-накрая Mr. Green
Върнахме се преди 2 дни от Барселона, но чак сега минавам, че нещо ме завъртя ежедневието. НО да ви почерпя за рождения ми ден на 21.11

Изкарахме си чудесно, ще разказвам другата седмица, сега украсяваме за Коледа Crazy На мен не ми беше коледно, но детето е толкова ентусиазирано, казали им в градината, че има месец до Коледа и хайде Heart Eyes
Другарче, вече съм изцяло твое Mr. Green и да дам жокер другарчето ми не бърза с подаръка си Rolling Eyes
Лаленце, нарочила съм те за мое другарче, тъй да знаеш Hug
До скоро и прегръдки Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 241
Ленинка, честит рожден ден! Пожелавам ти по много от всичко хубаво!  bouquet
Някой ще поръчва ли от ентусиаст?  Crazy
Аз от вчера имам това , ухааа, откога го чакам Heart Eyes
Виж целия пост
# 242
Лаленце, нарочила съм те за мое другарче, тъй да знаеш Hug
Grinning Heart Eyes Hug
Да си жива и здрава, много щастлива, обичана и обичаща! Hug newsm59
Виж целия пост
# 243
Мариш, аз поръчах от Ентусиаст:  Mr. Green



И за систъра:

Виж целия пост
# 244
Благодаря за поздравленията, но четецът още не е пристигнал. Поръчан е онлайн и го чакам до пети декември. Хубавото е, че има вградени речници и възможност за учене на думички чрез флашкарти, а това за мен е много важно, защото ще ме стимулира да уча езици. Нямам търпение да си го получа smile3508 За протокола, ще си имам Kindle 2016.
Виж целия пост
# 245
Мариши, това в скрития текст е книгата. Още съм съвсем в началото.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 246
Ленинка, да си жива и здрава  bouquet. Когато имаш време напиши няколко думи за пътешествието.
Аз мисля догодина по 6ти януари да сме в Испания. И те имат празник като при нас, но е друг на тримата влъхви и има парад, светлини и т.н.
Мариши, да кажеш после Мосю Жан как е? Как е Гушко?
Виж целия пост
# 247
Мери, ти си огън и плавник  Crazy
Чудя се да взимам ли и аз нещо, или да ходя в е-зоната направо.... Whistling
Алекса, Гушко малко трудно все още приема новия човек в семейството... но не е толкова трудно, колкото очаквах  Crazy Вече се гушкат с бебето и баткото е голям пазител - никой не може да припари до малкото без неговата благословия hahaha
Алекс, красива корица, кажи после какво-що  Party
Виж целия пост
# 248
Мариш, можехме да се комбинираме и за едното и за другото, ама на..
От е-зона още не съм поръчала, имам код за безплатна доставка. Ако искаш може или ти или аз да направим една поръчка и да използваме кода. Е, вярно после ще имаме и един разход от 2-3 лв за пощата, но все пак. Grinning Още не съм поръчала, утре май ще е. Ти какво мислиш да е от там?
А тия книгиот къде си ги взе? Grinning
Виж целия пост
# 249
Мери, от Рейчето, правихме общи поръчки по будителско време  Party Ми айде утре на сутрешно-обедно кафе и свежа глава ще решаваме  hahaha Искам една или две книжки за мен и две-три малки детски  Crazy

п.с. гледам една активна гимнастика от зоната и не мога да се начудя...  Whistling Thinking
Виж целия пост
# 250
Добро утро!


Усмихната да ви е неделята!

При мен дойдоха едни мебели, обзаведохме се, през следващата седмица ще украсявам  Heart Eyes празнично ми е.
Вчера си направих поръчка на лакове, оказаха се изчерпани, но тази нощ от другаде поръчах цели 3бр. + крем като онзи, който спечели Мерито  Heart Eyes с ябълка и канела /нали ви казах, че ми е празнично  Mr. Green/, за феновете на свещи в Кауфланд има с канела и ябълка чаени, миришат хубаво  Peace гледам и на еъруик има с канела и ябълка, ама са по-скъпи. Взех си и един зелен чорапогащник, а днес след като поспя малко ще ходя за боти/ботуши. Харесах си яке, но М-ката ми беше голяма  Sad надявам се да докарат С-ка, беше на добра цена и кукленско /клоширано/ само заради кройката ще го взема иначе хич нямам нужда от връхни дрехи  ooooh! Whistling, не че от останалите неща, които купувам имам...ама имането не е като нямането /на принципа съм, че човек, когато има възможност да си купува, че после не се знае какви моменти ще настъпят  Peace/

И като споменахте жирафчета, моя дзвер вчера го снабдих с тоз красавец /почти с еднакви габарити са  Laughing/
Скрит текст:

А аз си взех една совичка красива, ще ви я покажа тези дни.

Виж целия пост
# 251
А, Деси, не така - бързо казвай откъде поръча лакове, че снощи последната Магдалена от СНБ  ми се измъкна от носа Confused.
Мери, ако поръчваш  книги от Е-зона може ли да ми вземеш Мама на Силви Вартан, че ако ѝ платя доставката ми идва на редовната цена. Или пък ако я има на други места намалена - свиркайте.7

Ленинка - на патеричка - ЧРД bouquet! Бъди много здрава, обичана и щастлива Heart Eyes. Разказвай за пътуването, интересно ми е.
Вчера майсторът работи точно 5 часа, но пък вратата стана перфектна Peace.
 Не ми се мисли другите като ще ги сменяме по 2 броя наведнъж колко време ще отнеме...Като си тръгна изчистих и с децата прибрахме цветята вътре, няма вече за кога, та у нас е джунгла вече.
Днес само ще сготвя и ще мързелувам...това последното вярвате ли го Rolling Eyes Whistling Laughing?
Виж целия пост
# 252
Добро утро,
Деси и аз така пазарувам. Simple Smile
Ама тук не правиха кой знае какви намаления, аз чакам стандартните.
Мариетке разсмя ме с тоя ляк,
Скрит текст:
обаче трябваше да се сетя, че и ти си лакоманка като видях обща приятелка  много близка моя лична другарка
В едната книжарница на издателство тук има "книги на тъмно" купуваш си опакован пакет и после изненада Wink Мисля да се изненадам тази седмица
Виж целия пост
# 253
Мариш, Зоната е супер!  Peace Малко повечко математика идва в началото и имаш чувството, че е супер-гига сложнотия, но след първата седмица научаваш всичко, че даже ти остава и след години. Още помня грамажите на някои храни.  Joy
Кои книжки си хареса ти?
Мариет, броя и твойта.  Hug
Аз разглеждам сега и след малко ще кажа какво, най-накрая, съм си избрала. Grinning
Деси, колко обичам да пазарувам и аз така като теб.  Grinning Да са ти честити придобивките!  Crazy
Виж целия пост
# 254
Мери,
Скрит текст:
за режима ли зоната пишеш? Аз имам книгата в София, ама не съм я чела. От както сме тук не спортувам и качих някое и друго кило.и мисля че трябва си променя храненето. Пастата и хляба са ми в повече. Имаме фурна по другия блок, който е на 5 метра от нас Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия