КГБ = Клуб на Готините Баби - 173.

  • 57 009
  • 734
# 360
Ето съм и аз. Хе хе, едни се радват на снега, други го не щат Mr. Green Добре де ЖАБКЕ, нЕма да ти пращаме. Имаме си Адамо, имаме си и морско кафе, благодарение на ИВЛИН, имаме си и дъъълъг пост, та да ни е хубаво, докато пием кафето, слушаме музиката и четем. Мила ми сватя ДЖИЛИ, в живота е така. За голямата любов, плащаш голяма цена. В преносен и в буквален смисъл. Та и с твоите Антуриуми така става. Колкото по-ги обичаш и се грижиш за тях, толкова по капризничат. Хайде де, ще се инатят и няма да цъфтят. Заплаши ги, че ще ги изхвърлиш JoyПреди време, ей така едно цвете много дълго не искаше да цъфти. Бях го приготвила за боклука. Дадох го на моя пациентка, тя го съжали и го взе. Ами побърка се от цъфтеж. Искаше да ми го върне. Не го приех. Нека си стои там и да цъфти Mr. Green
Чакам си адреса и другарчето, което ще се постарая да зарадвам.  Simple Smile Прав е Василий Шукшин.

Аз пак се захващам с документацията. Така е, който се размотава през месеца, сега ще се му се пече яйце някъде си Simple Smile

Желая ви приятен ден Hug
Виж целия пост
# 361
Привет и от снежен Пловдив ! Hug
Благодаря за приятните емоции в темата на Ивка , Ихичка , Янчето...
Кога легнахте , кога станахте и пак много ватериал за четене. Винаги си казвам ,влизамнабързо да се обадя и хоп то за четене цял роман , до като ви изчета и времето  за темата  отдавна ми изтекло  newsm78 Сега пак така се получава , но реши  набързо да се обадя.
Предколедно ми е вече , пазнично ми е. Гледам това време на вън ,започвам да гледам към бидона  със зелето  да майсторя нещо зелево хахха
От миналата седмица дъщерята ме води на  фитнес. Залата е съвсем нова ,в новият ни Мол. Много приятна обстановка ,с много уреди. Може и да си напазарим  на излизане , има  и супермаркет с готвено та  направо да си сготвим в кутии и в къщи всички доволни. hahaha
ММ от вчера отиде на село с приятели ,мъжко събиране. Сега се обади , сняг имало ,играят карти , табла ,  хапват ,пийват,от време на време свършат нещо по двора , но днес няма да е Grinning
С подаръците за Коледа почти съм готова , имам още някои неща да купувам и да опаковам. Много обичам да подарявам подаръци , да доставям радост на близките си , а и обратното. За мен това е взаимен жест. Не е важно колко е скъп подаръка , важното е,че всеки е отделил малко време да помисли за другия с какво може да го зарадва.
Радвам се на идеята на Мамси ,сега ще си имам задача да помисля за" моят човек" , който ще ми се падне с какво мога да го зарадвам ???
Ставам ,че времето отдавна ми изтече .
Целувки и прегръдки на всички ви !
 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman madnoel madnoel madnoel
Виж целия пост
# 362
Хайде и аз на линия!
Първо да поздравя Фло с годишнината и да й пожелая още много години да са заедно здрави и щастливи!
/извинявам се за закъснението, но от тел. не мога да пиша дълги и напоителни постове Grinning/
Луси, хубаво си подготвила подаръците, а аз все още обмислям. Спряла съм се на няколко неща, но има още да избирам. И аз обичам  всички да се съберем и децата да започват  да отварят подаръците. Софи като грамотна чете кой подарък за кого е и ги разпределя  Grinning
Доби, и аз не слагам шапки от детските ми години и преди няколко дни отидох и си купих една шапка /да имам, пък дали ще я сложа, не се знае  Grinning/.
Обичам много всички сезони и смяната им. Сега след малко ще изляза да погазя из снега и да свърша някои задачки. Имам дебели грейки, ботуши, боти /сега и шапка  Mr. Green/ и с удоволствие ще изляза да ме пощипе студа по бузите  Laughing /стана малко като в детските песнички  Mr. Green/.
Иха  Hug Hug Hug
Съгласна съм с предложената от Янчето цена  Peace
Надявам се, че всички ще си пратят адресите на Мамси навреме, защото ще трябва да имам време да потърся подходящ подарък  Gift Gift
Джили, раннобудничка си ми ти  Peace

На всички хубав и снежен ден   Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman
Виж целия пост
# 363
Както се казва - честит да ви е! - първия сняг де, който го има и който го иска  Laughing
При нас такива екстри няма, но пък вятър да искаш....

Кафе ще си взема от сервираното, мерси за което  Grinning
Днес съм наказана....няма вода.
Разбрах го по трудния начин - снощи се каних, каних да влизам в банята, към 9 бях наканена,
влязох, вода....йок, излязох,
днес още я чакам, за следобед обещават....

На вас обаче ви пожелавам весел ден и добро настроение!

Виж целия пост
# 364

       

Виж целия пост
# 365
Честит ни първи сняг! При нас все още се сипе кротко и неспиращо, доста понатрупа.
Едва се добрах до работа, огромни задръствания, а навсякъде тръбят, че всичко е почистено и зимата този път не ни е изненадала. Е, да де, ама не  Mr. Green
Луси, ти си направо отличничка с подаръците  Hug Аз тепърва започвам. Намислила съм си някои нещица, други в процеса на пазаруване ще ми хрумнат. Има време, дано се справя.
Доби, това с водата ми е познато, често ми се случва, все някакви аварии нацелвам. Дано ви я пуснат както са обещали, че без вода лошо - ни манджа да сготвиш, ни да почистиш, за баня пък да не говорим.
Допивам си кафето с прекрасния поздрав от Янето и се заФащам с тръстиката.

Разпратих адресите, които получих. И аз съм съгласна с цената, предложена от Янето.
Чакам последни адреси от Шпунц, mimiто, Дидиа и Здравка
Виж целия пост
# 366
Мамси , благодаря ти , получих си адреса на моето другарче ! Grinning newsm44
Ето вече си имам задача и сега без друго ще излизам и ще си набележа някой неща.
За цената и аз съм съгласна - от 10 до 15 лева.
Мери , а ти си толкова хубава с шапки. Слаба ,висока , стройна дама  и много ти ходят шапки . Нали като бяхте с Марианка в Пловдив , Сердарова имаше изложба на шапки,ти тогава пробва и беше супер , но цените й много удряха под кръста  Grinning
На мен определено не ми вървят шапки , а и не съм свикнала да нося.
Да споделя какво купих на моите за Коледа. На всички купих ръкавици естествена кожа . На големите мъжеосвен ръкавиците по една бутилка хубаво червено вино. На дъщерята ръкавици плюс  комплект красиви подноси. На внуците ръкавици плюс ,което още е в проект поръчка на фото книги с техни снимки от бебета до сега.Лакомства задължително. За мен дядо Коледа още умува Grinning madnoel santa2 santa2 santa2

Споделете и вие ваши идеи за подаръци. Така взаимно си помагаме и подсещаме. Много обичам такава Коледна тема . Laughing

Приятен следобед !
Виж целия пост
# 367
Ехоооо, ето съм пак.
,,Сняг тихо пада....'', а аз си нямам чистачки Laughing на очилата да разчистват снежинките  Laughing Wink и питате ли ме как виждам с тях навън в т'ва временце.

Имам си адрес на приятелче.
 Още си  нямам идейки за подарък, но ще мисля, че трябва бързо да действам, че ей ги на - празниците чукат на вратата.

Днес бях на разкрасяване, ама на кой му пука, колко съм прекрасна  Heart Eyes Laughing Joy hahaha hahaha
ММ ще се прибере по тъмно, ама и по обяд да е, кой ли пък ме забелязва, част от интериора съм след 39 години брак ... Добре, че съм малко по-едрогабаритна, та чат-пат ме отразява Wink Laughing

Ударила съм го на мързел днес.
Не е ли някакъв празник та да си имам оправдание Laughing...

Пак шЪ додЪ дЪ знаЙте....
Пращам положителна енергия, на талази - много,много,да има за всички ви.

Вечната -

.
Виж целия пост
# 368

Имам си адрес на приятелче! Hug
И подаръкът залепна като гербова марка
newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 369
Джили честито ти нова визия,важното е на теб да ти е кеф от манипулацията
Виж целия пост
# 370
...............

Разпратих адресите, които получих. И аз съм съгласна с цената, предложена от Янето.
Чакам последни адреси от Шпунц, mimiто, Дидиа и Здравка


Явно , ще е някоя от 4-те девойки , защото още нямам изпратен адрес. Grinning
Айде , девойки! В трепетно очакване съм.  Hug

А сега , добър ви ден!  bouquet
При вас сняг , при мен дъжд , че даже и хладно.  Crazy
Но , това не ми попречи да си направя кафепиенето с дружки и
малко пазаруване.  Laughing
Тази година нашите подаръци към деца и внуци ще е финанси.  Grinning
Тъй решихме , кой к'во реши да си го купи.  Peace
Та тъй , едно и също около мен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 371
Ето ме   пак ! wavey
Преди малко се прибрах.
Моето другарче вече си има подарък newsm68 newsm44
Само трябва да се обяви от коя до коя дата да се получават.
Моето предложение е от 19 до 23 декември ,в навечерието на Коледа .
Вие на какво мнение сте ???
Направих и други покупки. Купих  едно свинско контрафиле и ще го кайзеровам.
Ще го суша на сушилната машина да видим какво ще излезе. Ставало много  хубаво и бързо !
Чакам си внучката да дойде да ми освежи къщата. Тази вечер пак ще си се глезим с нея  Joy
Джилка , ти винаги си била елегантна и стилна. В къщи като не те забелязват , излизай навън мила Joy,там ще те забележат. bowuu #Crazy
Ивка и ти си готова с подаръка доколкото разбирам ??? newsm78
Жабче Hug и аз предложих на моите  парични подаръци , но те искат предметни. Внука разсъждава като мен. Казва "може да е една нарисувана картичка ,но да видя ,че някой е отделил време да помисли за мен , за моят подарък  !!! "
При нас снега почти се стопи , но вали  дъжд и сняг ,смесено и едно мръсно ,кишаво време, а и студено започна да става.

Приятна и уютна вечер ! Hug Hug Hug Wine Glass cheers 1dating 1dating
Виж целия пост
# 372
И моето другарче е известно  Grinning Подаръкът ще се състои от няколко по-малки неща и половината са готови. Останалите са набелязани.
Луси, аз мисля по-рано да изпращам, защото по празниците пощите са много натоварени и да не стане някое закъснение. Мисля др. седмица да изпратя подаръка.
На мъжете у дома купувам обикновено дом. чехли или пижами. На снахите миналата година по една авторска чаша за капучино и финанси /както казва Жабка  Grinning/.
На Софи ел. четка за зъби, че нейната се счупила. На Криси и Борко играчки.
Допълнително ще има по-големи финанси, но няма да пиша на кого, да не прочете някой тук от домашните и да се развали изненадата  Grinning
Джили, честита нова визия  Peace Нищо не писа за срещата в неделя.
Стига толкова, че нещо много се разписах  Mr. Green
Хубава вечер, момичета  bouquet
Виж целия пост
# 373
Хубаво празнично настроение  струи  от темата ,Радини вълнения  Коледно
Джили е красавица.
Кари не присъства откак лумнаха пожари там.Може косвено да са ангажирани близки.Със смесени чувства следя темата-голяма организация  е там и сила на духа.Векове тренирани.И  този народ  е преграда  и  пазител на нас-наивните.Изпатил и  мъдър.Обичащ  и  реалист за нещата. Попадна ми една фотосесия  на град Хайфа ,където вилняха най-силно пожарите.Ясно личат  стила и  обектите на подпалвачите.Ударени са  газ станции, паркове,но сами можете да видите ,текстът е на руски.
Това ни чака,ако се носим по течението,ако не погледнем опасностите в очите.Съпричастност и милост за   страдащите,но сигурност и  защита  на българите,следващите страдащи вероятно на този съдбовен кръстопът,дето стоим.И за жалост сме изнежени,объркани, разделени и  трудно ще се справим.Цената ще е жестока.Подхвърлят ни дъвка за ума  и отклоняват вниманието.Те  си знаят на какво се надяват-със сигурност имат план за себе си,да се запазят.
Малко НЕпразнично ,но който иска да види.
https://isralike.org/2016/11/29/%D1%85%D0%B0%D0%B9%D1%84%D0%B0-% … 1%82%D0%B0%D0%B6/
Виж целия пост
# 374
Тихо се сипе първия сняг,галено щипе бузките пак  Grinning
И аз си имам другарче за подаръчее Hug
И аз като Джилката съм с нова прическа - подстригана деТо нямаше и за кога да отлагам.Доста я поокастри фризьорката,та сега е и доста по-къса от обичайната си дължина.
Бях решила ,че докато не се подстрижа няма да се боядисвам.Резултата е  една снежно бяла пътека ,контрастираща яко на червения фон Joy.
Фризьорката  ме понаправи и вика ама така не може с това бялото и ме пръсна с някакъв спрей червен  и бялото изчезна.Ама до измиване на косата Grinning.А снощи видях някаква реклама по ТВ точно за такъв спрей и си казах  ,че е точно като за мързелани като мене Joy.Ще си го купя и като видя зор - пръскай и бягай.
 Хриси - шапката ти ходи!
Аз обичам шапки,ама това не означава  че нося.Винаги съм казвала ,че ние българките сме най-големите будали {извинете за израза} по отношение на носенето на шапки - ни зиме,ни лете.Защо така?Преди години носех  нещо подобно на барета ама не съвсем .В  нашия "голям" град изглеждаш подозрително Joy
Ама правиш впечатление Joy

Ставам ,че ММ мрънка да си ляга.А ще сменям олекотените юргани с по-тежки.пак олекотни де ,но по- дебелки Joy




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия