След девет месеца мъчение, очакваме ДЕКЕМВРИЙЧЕ с нетърпение - Тема 8

  • 68 842
  • 898
# 420
Момичета, благодаря ви, че ми обръщате внимание. Трябва да съм на тонове и в събота, поради тази причина. Относно контракциите, хванаха 4 със стойност 40 . Не змам,дали е добре?
Виж целия пост
# 421
40 са слаби, силните са над 70, даже към 100  Peace
Виж целия пост
# 422
Bianka, благодаря и на теб! Вие как сте с бебчо ?Simple Smile
Виж целия пост
# 423
zaiche81 и при мен тоновете днес бяха на горна граница 150-160, караха ме да се обръщам Rolling Eyes, но пак 145-155, питаха ме дали съм яла и казаха следващия път по-стабилна закуска Simple Smile
Виж целия пост
# 424
Обаче моите бяха 180 ! И сега се движи, като за световно. Цял ден и продължава.
Виж целия пост
# 425
Активно много бебето  Laughing и моето последните седмици е много буйно, ако е така и отвън, ще ни спира тока вкъщи  Laughing
Виж целия пост
# 426
Ох, Vessyy, чак ме боли от движенията му. Направо е страшно.
Виж целия пост
# 427
мен миналата седмица ме приеха по спешност за задържане със контакции между 50-65 но постоянни за целия запис от 20минути и всички откачиха че ако не ги спрат ще започна да раждам. В болницата докторите ми казаха ако са под 30 това са подготвителни и се появяват на час по 2-3 пъти, но ако са по силни и чести си отива на раждане. Аз със стойност 60 нямах никакви болки просто мислех че беба се е опънала както винаги и малко по-вече ме стяга но реших че е абсолютно нормално, е .. не било нормално всички се разтичаха като видяха записа
Виж целия пост
# 428
Честито на всички момичета, които вече станаха майки! bouquet Да са ви живи и здрави бебчовците и много радост да ви носят! Hug bouquet

Аз както съм за края на декември сигурно ще остана последната бременна в темата.  Simple Smile

Тези момичета, които са си вече вкъщи с бебчетата, как сте, как ви минава ежедневието, по-леко или по-тежко, отколкото си го представяхте?
Виж целия пост
# 429
На мен до сега не са ми следяли тоновете, както го описвате. Всеки път ми пускат доплер, но вече няма и за кога да ми ги следят...

Днес бях на ЖК и докторът ми откри доброкачествен карцином, който се отстранява оперативно. Но зависи какви шевове ще ми се наложат, можело и тогава да ми го махне, при раждането. И  моят половин много държеше да си кажа, че няма да раждам естествено при него, а сме избрали частна клиника и да ди искам вече направленито. От разговорът разбрах, че много тъпо му стана на докторът, а на мен 100 пъти по-гадно, защото не исках да го обидя някак. Той е внимателен човек. И настояваше утре да отидем в неговата болница, да видим неговото отделение, а направление каза, че ще ми даде следващата седмица на ЖК, а на мен в същия ден ми е насрочена операцията, преди неговото работно време. Все ще се оправим с направлението, но ми е много криво, че си казах, че няма да раждам при него. Можех просто да не отида скоро при него, а след време ако ме пита изобщо, да си кажа, че сме избрали частната клиника.

Днес не стига, че след тази случка нямах настроение, на всичкото отгоре излезнах безотговорна, че не съм била отишла да ме тестват за упойките. А аз от къде да знам?! Обади ми се сестрата от кабинета на частния доктор а въпроси "Ама как така не си отишла още, ми ти нямаш време, ми то е много важно..." Добре, а аз от къде да знам, какво се прави, къде да ходя и т.н? Същата вечер ми се обадиха от частната клиника, да ми кажат, че утре преди обяд трябва да отида за тези упойки, да си нося направлението и другите изследвания. От миналия четвъртък имам запазен ден и час и никой не ми се беше обадил за тези прословути упойки. Днес вечерта се сетиха... Иначе разбрах, че всичко, което съм купила за болницата е излишно, от там дават абсолютно всичко (нощници, чехли, бебешки дрехи...)

Да ми стискате палци тези дни, че уж терминът ми е преди Коледа, а ще съм една от първите декемврийки.
Виж целия пост
# 430
Здравейте мамчета,изписахте темата докато ми остане време да се включа и аз от ремонти местене и прочие. На 24 в 11:30 проплака моята рожбичка Никол 3.730 кг.51 см. Бях с планувано секцио и мина горе долу добре. Упойката при мен беше мъчение биха ми я около 20 мин оказа се че прешляните са ми много един до друг и иглата едвам влезна,но всичко се забравя след като чуете проплакването на вашата рожбичка. Вече сме си във вкъщи и свикваме със новото начало. Успех на всички мами който чакат с нетърпение свойте рожбичка. Hug
Виж целия пост
# 431
Iliqnka333 честита рожбичка. Здраве и късмет в живота й пожелавам. А теб май наистина са те измъчили. Как така не влиза иглата? Колко пъти те боцкаха? Слагаха ли ти месна упойка преди спиналната? Боля ли много?
Виж целия пост
# 432
Честито на Iliqnka333 и на всички нови мами, които съм пропуснала  bouquet Весело и лесно гледане на бебенцата пожелавам оттук нататък  Simple Smile

Paula, какъв доброкачествен карцином, това са взаимоизключващи се понятия, че пък и на ехографа как е преценил какво е  Crazy Виж там където ще раждаш какво ще ти кажат. Peace
Виж целия пост
# 433
Честито на Илиянка!
Jahoo - успех ти желая! Дано всичко мине накрая добре.
Виж целия пост
# 434
Здравейте мамчета,изписахте темата докато ми остане време да се включа и аз от ремонти местене и прочие. На 24 в 11:30 проплака моята рожбичка Никол 3.730 кг.51 см. Бях с планувано секцио и мина горе долу добре. Упойката при мен беше мъчение биха ми я около 20 мин оказа се че прешляните са ми много един до друг и иглата едвам влезна,но всичко се забравя след като чуете проплакването на вашата рожбичка. Вече сме си във вкъщи и свикваме със новото начало. Успех на всички мами който чакат с нетърпение свойте рожбичка. Hug

Честита ти радост! ДА сте много здрави и щастливи! Бързо възстановяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия