До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 7

  • 146 086
  • 766
# 270
За Галина Петрова ли?Аз не останах доволна от нея.Държи се доста махленски.На мен постоянно ми повишаваше тон,доста заядливо отношение.Но това е лично мое мнение.Може би се дразнеше,че ходя на консултации и при др,доктор.
[/quote]

Ще видим, то не е задължително да си остана там за нататък. Днес по телефона беше обяснителна и доброжелателна.
Благодаря за мнението!
Виж целия пост
# 271
За Галина Петрова ли?Аз не останах доволна от нея.Държи се доста махленски.На мен постоянно ми повишаваше тон,доста заядливо отношение.Но това е лично мое мнение.Може би се дразнеше,че ходя на консултации и при др,доктор.

Ще видим, то не е задължително да си остана там за нататък. Днес по телефона беше обяснителна и доброжелателна.
Благодаря за мнението!
[/quote]
О да по телефона е доста сговорлива.Да, не ти пречи да отидеш.Така ще разбереш,и може да ти хареса,като лекар.Това,че при мен така се е държала,не означава,че и с др.момичета е така.
Виж целия пост
# 272
А дали и вие сте си плащали за първи преглед изцяло на частно? Малко съм объркана, дали личния лекар или гинеколога не е прав? Не трябва ли и някакви кръвни изследвания или урина
 да се пуснат?  newsm78
Виж целия пост
# 273
А дали и вие сте си плащали за първи преглед изцяло на частно? Малко съм объркана, дали личния лекар или гинеколога не е прав? Не трябва ли и някакви кръвни изследвания или урина
 да се пуснат?  newsm78
Като се записвах при нея,ми пусна кръв,урина,за спин и др.които трябва.За тях не съм плащала.Плащах си тези ехографски ли как се наричат точно.
Виж целия пост
# 274
Днес взех направление от личен лекар, но се оказа, че ми е доста високо кръвното. Каза, че не трябва да чакам и тръгнах да търся. Обадих се на почти всички и по препоръки от стари теми, всички добри лекари могат най-рано след 17-ти.

Попадна ми статия с добри отзиви за д-р Петрова в Айтос и запазих час, но по нейните думи, това направление за гинеколог е тотално излишно, понеже трябвало в 5г.с. да се види на вагинален ехограф, а той не се поемал по здравна каса и така или иначе се плаща. Съвета и е да се смени направлението с такова за кардиолог. Тя не можела да препоръча хапчета за кръвно и може би е права по пътя на логиката.

Изобщо, ако на някой му се пише, дали наистина е така при първи преглед и да ми даде съвети, моля! Sad
Благодаря Ви за мненията и съдействието!!  bouquet
Ако не държиш на жена - можеш още за 7-ми да си запазиш час за Недялков. Ходила съм при него за установяване на бременност - гледал ме е на ехограф /вагинален/ без да плащам нищо допълнително.
Виж целия пост
# 275
Не съм плащала за първи преглед, бях с направление от личната, прегледаха ме на ехограф и ми дадоха направление за изследвания. Бях в 7 г.с.
Не е хубаво така да си проси пари за първия преглед. А и щом е казала, че не може да помогне за кръвното, защо изобщо да ходиш при нея?
За кръвното съвет не мога да дам. Но е хубаво прегледът да не се отлага, трябва да се вземат мерки.
Виж целия пост
# 276
Ходил ли е някой при д-р Кироваков без направление? Можеш ли да си платиш преглед при него?
Виж целия пост
# 277
Офффф, момичета какво е това розово зацапване ? Цикъл 15.02  и от два дни съм с розово зацапване , писна ми вече  Twisted Evil Twisted Evil .Би трябвало да съм в операция сега  newsm78
Виж целия пост
# 278
Момичета да ви поискам съвет..към средата на януари ходих при д-р Недялков с направление, пуснахме цитонамазка и микробиология, прати ме на колпоскоп, после се върнах при него да ми изпише лечение и след цикъл пак да отида, за да пуснем течнобазирана цитонамазка. Сега се чудя трябва ли пак да взема направление, за да ида пак за цитонамазка-старото вече не важи. Проблемът е, че разходите ми станаха в повечко напоследък, ще ми трябва направление и за друго, а личната не иска да ми дава по две и ме притеснява Недялков да не ми вземе 50лв. за преглед и отделно 35 за лабораторията.
Как процедира той при подобно по-продължително лечение?
Виж целия пост
# 279
Поли, обади му се и го питай каква ще е цената на прегледа.  При това положение. Реално цените са "надути" при първи преглед. На мен ми взе 40 лв , да преглед на ехографа и само за взимане на проба със сух тампон. При втория не ми поиска пари  newsm78, а реално аз отидох само да погледне резултати от изследванията .
Виж целия пост
# 280
Момичета да ви поискам съвет..към средата на януари ходих при д-р Недялков с направление, пуснахме цитонамазка и микробиология, прати ме на колпоскоп, после се върнах при него да ми изпише лечение и след цикъл пак да отида, за да пуснем течнобазирана цитонамазка. Сега се чудя трябва ли пак да взема направление, за да ида пак за цитонамазка-старото вече не важи. Проблемът е, че разходите ми станаха в повечко напоследък, ще ми трябва направление и за друго, а личната не иска да ми дава по две и ме притеснява Недялков да не ми вземе 50лв. за преглед и отделно 35 за лабораторията.
Как процедира той при подобно по-продължително лечение?
Аз съм ходила при Недялков 3 пъти с едно направление, но третият път ме накара да си платя ехографа. И според мен е по-добре да говориш с него как ще процедира в случая.
Виж целия пост
# 281
Здравейте!
От няколко месеца водя полов живот и все още не съм ходила на гинеколог след като започнах. Можете ли да ми препоръчате жена гинеколог в Бургас? Искам да ме прегледа и да си пусна профилактични изследвания за полово-предавани болести, защото при последния контакт забелязах нещо нередно в партньора ми. Мисля че, гинеколога също може да ме изпрати на такива изследвания, не е нужно да търся венеролог, предполагам. Или е по-подходящо да посетя и двата вида лекари?  newsm78 Ходила съм на гинеколог като доста малка (10-11 годишна) и имам ужасни спомени, но се абстрахирам от тях. Надявам се вече нещата да не са толкова "плашещи и болезнени"!  Rolling Eyes Знам, че човек трябва да се грижи за здравето си и да го съблюдава! Благодаря предварително и пожелавам хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 282
Здравейте!
От няколко месеца водя полов живот и все още не съм ходила на гинеколог след като започнах. Можете ли да ми препоръчате жена гинеколог в Бургас? Искам да ме прегледа и да си пусна профилактични изследвания за полово-предавани болести, защото при последния контакт забелязах нещо нередно в партньора ми. Мисля че, гинеколога също може да ме изпрати на такива изследвания, не е нужно да търся венеролог, предполагам. Или е по-подходящо да посетя и двата вида лекари?  newsm78 Ходила съм на гинеколог като доста малка (10-11 годишна) и имам ужасни спомени, но се абстрахирам от тях. Надявам се вече нещата да не са толкова "плашещи и болезнени"!  Rolling Eyes Знам, че човек трябва да се грижи за здравето си и да го съблюдава! Благодаря предварително и пожелавам хубав ден!  bouquet

Мърмърова е много внимателна и леко пипа. Дели кабинет с д-р Гамишев, на  ул. „Цар Симеон I-ви“ 82. Успех и дано всичко е наред с теб.  Peace
Виж целия пост
# 283
Благодаря ви! ЛЛ естествено не ми даде направление, вече ми била дала м. януари, а били на тримесечие-дрън-дрън  Close
Направо си запазих час при Недялков за 9ти, пък каквото такова, не ми беше удобно да му звъня за такова нещо.
Виж целия пост
# 284
Момичета, дайте мнение за д-р Веселина Костова? Вече бях веднъж при нея, беше внимателна и обясни всичко подробно, но не знам дали да продължа да ходя при нея... някак си не ми вдъхна доверие на 100%...Ако някоя от Вас я е посещавала по-често и може да даде мнение, би било чудесно Rolling Eyes
Въпросът е, че вече нямам доверие на лекари особено в Бургас, още повече пък гинеколози. Имам чувството, че тука всички са повече търговци отколкото специалисти....Преди около година беше последният ми преглед при д.р Драгнева (споделила съм по-напред в темата лошите си впечатления от нея). Тогава тя ме гледа на ехограф, каза ми, че съм с обърната матка и имаше някакви признаци за кисти, които според нея не бяха тревожни, защото бях пред цикъл. Но в последствие толкова проблеми имах там долу , че вече започвам да се съмнявам във всичко казано и видяно от нея. 90% от нещата, които ми каза д-р Драгнева не се оказаха вярни и това повлия на здравето ми. Затова искам отново някой да ме погледне на ехограф и да съм спокойна, че всичко ми е наред. Имам лошо предчувствие...
Според вас дали е възможно да не съм с обърната матка? Някак си Драгнева да го е "разчела" това погрешно? Или чак такава грешка не може да се допусне имайки предвид от колко години е лекар?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия