Идеи за стартиране и развитие на бизнес 24

  • 145 157
  • 752
# 630
Мъжът ми зове графичен дизайнер, пък никога не е правил диплянки и листовки, а само уеб и приложения. Та, не виждам нужда от пунктуалност, честно казано.

Не разбрах.
Виж целия пост
# 631
Не разбрах точно за какъв дизайн говориш, но ако е на сайтове, най-добре е да изкараш като начало някакви курсове.

За графичен дизайн мисля.
Виж целия пост
# 632
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?
Виж целия пост
# 633
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?
С фирма без фирма  за всичко продадено се изисква да се плаща данък.
Виж целия пост
# 634
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?
С фирма без фирма  за всичко продадено се изисква да се плаща данък.

Дори ако продам на двтето старата количка ли?
Виж целия пост
# 635
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?
С фирма без фирма  за всичко продадено се изисква да се плаща данък.

Дори ако продам на двтето старата количка ли?
Съмнявам се количката да сте си я изработили сама.
А иначе - правите си фирма, купувате си материалите с фактури, продавате  и си отчитате приходите и т.н. Лимит няма. За да продавате законно ви е необходима такава.
Виж целия пост
# 636
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?
С фирма без фирма  за всичко продадено се изисква да се плаща данък.

Дори ако продам на двтето старата количка ли?
Разбира се,че не
Виж целия пост
# 637
Здравейте,
имате ли представа,  как се случва търсенето/ наемането на художници/ илюстратори за детски книжки? Имам худ.  образование,  но никога не съм рисувала професионално детски анимации. Ръчни рисунки,  не дигитални.  
Обмислям варианти за работа от вкъщи,  бременна съм с второ дете, дай боже всичко е наред и се роди живо и здраво,  големия ще стане на 5 тази година,  просто е пълен абсурд да мисля за връщане на работа! Ето, сега големия от началото на месеца е вкъщи, болен. То, не че  ще съм претрупана от работа, но поне на първо време бих могла да пробвам.  
Виж целия пост
# 638
Магнолия, регистрирай се във фриленсърската група във фб и по разните сайтове. Има търсене, ако си добра и можеш бързо да реагираш.
Виж целия пост
# 639
Регистрирах се във фрийлансъри България,  тази ли е групата?
Виж целия пост
# 640
Фрилансъри(свободни професии)  - 52К фена е най-голямата в бг
Виж целия пост
# 641
Може ли линк, че не я намирам
Виж целия пост
# 642
Може ли линк, че не я намирам

Заповядай: https://www.facebook.com/groups/greelance.bg/
Виж целия пост
# 643
Аз продължавам да мисля и да мисля...
От известно време ми се върти в главата идеята за стартиране на кетъринг.
Има ли някой тук да се занимава с това и да ме насочи къде да чета какво
е необходимо за да се стартира такъв бизнес?
Виж целия пост
# 644
А курсове по графичен дизайн онлайн може ли да се изкарат? Мога ли да стана графичен дизайнер без висше по специалността, а само с курс? Гледам има доста клипчета и дълги на телерик академи в ютуб, където обясняват доста добре. Интересувам се евентуално за изкарване на някакъв сертификат като изкарам курса и за препоръки къде в Пловдив ще е най-добре да отида и приблизителна цена. Доколкото прочетох курса е около 300лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия