Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 53

  • 68 784
  • 758
# 60
Sinara, от Мюслито е, спечелих го с 3 кода от първото теглене.
Предполагам, че е това, няма какво друго да е, освен да е каната, но нея я спечелих миналата седмица не вярвам да е тя.
Между другото днес имам и рожден ден, хубав подарък ще е. Laughing
Честито и браво за наградите.Чудесен Рожден Ден ще бъде !Пожелавам още много ,много успехи!
Виж целия пост
# 61
Пристигна ми дрона от Престиж - Вече е скрит за Коледа:)
Виж целия пост
# 62
Благодаря за темата.
Виж целия пост
# 63
Лале, благодаря!

Да се отчета - дойде пратка от Харибо. Пратили са ми чадър. Верно, има мечки, ама са на картинка.
Очаквах плюшки, които да добавя в чувала за   Дом Гаврош. А чадър ми е сред най нелюбимите аксесоари.

Добре, че поне Бондюел държат да думите си и пращат играчки за дарение на децата. В предната тема публикувах  скрийншот на обещанието им, което вече е факт.
Виж целия пост
# 64
Честит рожден ден, Ивекс! Heart Eyes Да си много здрава, щастлива и все така късметлийка! newsm59 Със здраве да си ползваш наградата! Hug

Вчера трябваше да обявят печелившите от играта на Билла с маргарините, но ги нямаше. Писах им във Фейсбук да попитам кога и къде ще бъдат публикувани и днес получих отговор, че вече са публикувани. Twisted Evil Участвах в играта само за да видя дали и тази година ще продължи порочната им практика от минали години, за която сигнализираха съфорумки - че постоянно има проблеми с регистрацията за играта и че не обявяват печеливши. Та гледам аз печелившите, обявени са само кодовете, не и телефоните, от които са регистрирани. Rolling Eyes Дано все пак това са реални печеливши, а не отбиване на номера. Close Мен ме няма сред тези печеливши, но дано някой се познае. Линк. bouquet А за който няма Фейсбук:
Скрит текст:
Цитрус преса
Регистриран Промо код от касова бележка
514616111498041
401616101965061
1552637
160416110977591
705116111032051
195316111129801
325416102334711
197516111094291
106416102112921
801816110634911

Грил скара   
Регистриран Промо код от касова бележка
104716110348321
605516101869411
419216102283571
10331610268881
105516111072081
504416101576041
141616111547401
199316102872901
1024798
411316110852701

Ваучери   
Регистриран Промо код от касова бележка
139116102283181
115316102311141
1130860
103316101951891
317316101652691
420216101455261
796572
207316103113091
812337
221216102694761
Виж целия пост
# 65
Да се запиша с бокс вафли от Троя от номера на ММ. Иначе си чакам играчката от Бондюел. Simple Smile
Честито на всички за хубавите награди.  
Виж целия пост
# 66
Moже ли линк за играта на Троя. Нещо не я намирам.
Виж целия пост
# 67
Moже ли линк за играта на Троя. Нещо не я намирам.
http://www.prestige-promo.bg/troya/
 Hug
Виж целия пост
# 68
Мерси Лаленце
Виж целия пост
# 69
Е нямаше начин тези от маргарините да не се издънят. Просто никакъв. Първо изобщо не се разбира кои са печелившите.
Второ, ако се регистрират номерата на касовите бележки и това са те, от Била никога не са повече от 4 цифри. Никога. Взимала съм рано сутрин бележка, дори с двуцифрен номер, повече от 4 никога. Пазарувам през ден.
Трето, дори да е кода, който се генерира случайно на самата касова бележка, като купиш продукт за играта, който е м/у знаците #, то той няма начин да е с различен брой цифри на различните бележки. Публикували са само някакви номера, които даже не са с еднакъв брой цифри.  ooooh!

А печеливши от другата им игра, тази с Дав, Рексона и още нещо беше има ли?

Добре, че този път в нито една от двете не участвах. Колкото и да се стараят да са изрядни, според мен е просто ей така. Колкото да спазят изискванията, че миналата година имаше доста жалби, сигурна съм, че не съм единствената. В техните игри няма реални печеливши и обявяват игри само за оборот и печалби от СМС.
3 или 4 години има игри и на маргарините и на козметиката. Не може поне с малка награда никой от темата да не се похвали във абсолютно всички игри, които са имали. Дори статистически е невъзможно
Виж целия пост
# 70
ма ко, отделен е кодът, пише го като купиш съответните продукти за съответната сума и започва със знак диез, но пише, че трябва да се регистрира без него. С регистрацията нямаше никакви проблеми, но тези печеливши... newsm78 Не знам какво да мисля. В правилата пише иначе, че поради не знам си какви причини кодовете могат да са с различна дължина.
Виж целия пост
# 71
Аз имам бележка за козметиката, не съм я регистрирала защото няма на нея нито един от посочените продукти, нито нужната сума. Явно излиза на всяка бележка с каквато ида е козметика, за да разпространяват информация за играта. Предполагам, че на маргарините пише същото, а в моята пише дословно:
"Купи продукти от марките ...... , за минимум 15 лв.. Регистрирай 15 ЦИФРЕНИЯ КОД от касовата бележка, без знак # на ..." и тук е сайта
Не знам как в правилата ще обявявят, че кодовете могат да са с различен брой цифри, след като на касовата бележка, която е според правилата (уж) пише нещо друго. В такъв случай от къде са тези номера с 6 цифри. И номера на касови бележки не са.
В момента ми е налична само бележка за козметиката, но съм сигурна, че и на маргарините и майонезата излизаше същото, само продуктите бяха различни и обявените награди.

Както и да е. За мен са некоректни и реални печеливши нямат и никога не са раздавали каквито и да е награди. Всеки преценява за себе си къде да играе.
От Била поне си направиха труда да направят сайтове, на които да се регистрират бележките, че до миналата година и двете игри бяха само и единствено с СМС участието и с абсолютна за мен сигурност ги обявяваха само заради по-високата цена на СМСите. Нищо не може да ме убеди в противното
Виж целия пост
# 72
И мен ме няма в Билла, а така се надявах, дано някои се похвали за да поярваме и ние в чудото  Whistling
Виж целия пост
# 73
Аз имам бележка за козметиката, не съм я регистрирала защото няма на нея нито един от посочените продукти, нито нужната сума. Явно излиза на всяка бележка с каквато ида е козметика, за да разпространяват информация за играта. Предполагам, че на маргарините пише същото, а в моята пише дословно:
"Купи продукти от марките ...... , за минимум 15 лв.. Регистрирай 15 ЦИФРЕНИЯ КОД от касовата бележка, без знак # на ..." и тук е сайта
Не знам как в правилата ще обявявят, че кодовете могат да са с различен брой цифри, след като на касовата бележка, която е според правилата (уж) пише нещо друго. В такъв случай от къде са тези номера с 6 цифри. И номера на касови бележки не са.
Това е рекламно съобщение, аз също го имам на доста бележки, но няма код за регистрация, понеже не е закупен продукт, обект на промоцията.
Ето кода за играта с маргарините на моята бележка, с 15 цифри си е:
Скрит текст:

Дано наистина се похвали някой, че иначе е много странно всичко. newsm78 А и този път поне са се постарали да замажат нещата - не можеш да ги обвиниш в нищо. Tired Пише за кодовете в правилата, обявили са някакви печеливши... Ама доколко наистина е спечелил някой... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 74
Здравейте момичета, имам питане: Колко дни след като си спечелил награда от играта на вафли "Хипер&Споко" ви доставят наградата? Преди около десет дни спечелих кутия с вафли, обадих им се и нищо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия