Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Празнична Тема 20

  • 47 253
  • 723
# 495
  Poly84, kate 75, благодаря за отговорите, ще се обадя, даже на място ще отида. Попитах защото понякога се получава така, че някои отделения, излизат по различно време в отпуск.

Като човек, използващ донорски сперматозоиди Ви поздравявам, за решението!
Виж целия пост
# 496
Леле, аз колко съм застреляна ooooh! Реших, че иска да става донор на яйцеклетки. Изобщо не видях, че е мъж Embarassed
Виж целия пост
# 497
Леле, аз колко съм застреляна ooooh! Реших, че иска да става донор на яйцеклетки. Изобщо не видях, че е мъж Embarassed

Ако това би те успокоило, и аз си помислих същото  Flutter
Виж целия пост
# 498
Относно хепариновата терапия, явно при всеки е коренно различно  Peace

Аз бия от 3я ден на трансфер и все още си слагам, ще ги спра няколко дни преди операцията и после от следващия ден почвам за поне 2 седмици. До сега не съм имала проблем, но ще го имам в предвид при следваща бременност  Praynig

Надявам се догодина да бъда една от дарилите яйцеклетки  Blush


 Hug Hug Hug Hug за всички и малко прашоляк , който ме рита яко в ребратаааааа  hahaha

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 499
Ако имам дете преди да навърша 35, аз също бих искала да даря яйцеклетка. Събирам от розавия прашец на Магнетик в тази връзка.  Heart Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 500
    Поли благодаря за поздрава, но не мисля, че е нещо толкова трудно, просто човек трябва да се реши и да не мисли само за себе си. Толкова малък жест, който може да значи много за някой друг, грехота е да не се действа и евала за решението ти да дариш някой ден. Кристи, Елинор, като прочетох коментарите ви и аз се върнах да видя, дали не съм сбъркал нещо в поста си от преди. Магнетична, лека бременност и поздравления за решението ти, даряването на яйцеклетки е в пъти по-трудно.
Виж целия пост
# 501
Кристи,аз също така си помислих,даже щях да разкажа за моя приятелка дарила яйцеклетки в голямата клиника:))))
Виж целия пост
# 502
Волейболисте, проблемът е в нашите глави, не е в поста ти Simple Smile Просто все някак си за женски репродуктивни проблеми си говорим, а СГ на мъжорята се споменава мимоходом. Те самите, нали са раними души, не пишат тук. И така Laughing
Виж целия пост
# 503
Благодаря за милите думи и подкрепата, момичета.  Hug Както знаете, не е мое детенце, но я чувствам все едно че е.
Малката е малко по-добре, но аз не съм спряла да се моля за нея. Още е критично положението, но имам надежда щом е там. Все още ми е ужасно притеснено, но се надявам бързо да се оправи. Тук са я държали 30 часа без да я хранят, защото "била много неспокойна и много плачела", та сега се опитват да я захранят чрез сонда... тя и без това вървеше доста слабичка, сега си я представям на какво прилича... вече е на 4 месеца, а още не е достигнала 4 кг. Душичка...
Момичета, пожелавам от тук нататък само хубави новини да си споделяме тук в нашето голямо семейство. Много е важно в труден момент да има кой да ти каже блага дума, да те успокои, да те подкрепи. Огромно благодаря на всички вас! Страхотни сте!
Виж целия пост
# 504
Ужас...как 30 часа без храна?! Да ги одереш живи, малко им е ooooh!
Виж целия пост
# 505
Здравейте момичета,
Нямам представа дали пиша на правилното място. Искам да попитам тези от вас които са си правили трансвагинална лапароскопия - имахте ли нарушения в цикъла след това. Ето при мен как беше - първия цикъл ми дойде точно на 28 ден както обикновено. Цикъла по принцип ми е много редовен, почти винаги на 28 ден. Втория цикъл ми дойде на 30 тия ден. А сега чакам трети и вече ми е 32 ри ден. Дали е норамално това, при положение, че вече са минали 3 месеца от операцията?
Виж целия пост
# 506
Alina, а засичаш ли по някакъв начин овулацията newsm78 Тя все пак не е константа и това са нормални отклонения. Аз имам дългогодишен опит в бебеправенето, съпроводен с ежемесечно проследяване на О и колкото и цикълът да ми е бил с постоянна дължина през годините, с времето настъпиха промени. Имам две операции и след тях нямах никаква промяна.
Рени, не пускаме палците Praynig
Волейболиста, адмирации за решението ти Wink
Виж целия пост
# 507
Здравейте момичета,
Нямам представа дали пиша на правилното място. Искам да попитам тези от вас които са си правили трансвагинална лапароскопия - имахте ли нарушения в цикъла след това. Ето при мен как беше - първия цикъл ми дойде точно на 28 ден както обикновено. Цикъла по принцип ми е много редовен, почти винаги на 28 ден. Втория цикъл ми дойде на 30 тия ден. А сега чакам трети и вече ми е 32 ри ден. Дали е норамално това, при положение, че вече са минали 3 месеца от операцията?

Здравей, моята твл беше преди месец и малко.
Това, което ми казаха момичетата, които са правили е да очаквам всичко.
Моя мц е 30 дни, дойде ми на 26 ден само,че броени от деня на операцията (1ден). Като цяло имах различни болки и неразположения.
При теб не е ли време за контролен преглед, можеш да попиташ док. Flutter
Виж целия пост
# 508
Здравейте момичета,
Нямам представа дали пиша на правилното място. Искам да попитам тези от вас които са си правили трансвагинална лапароскопия - имахте ли нарушения в цикъла след това. Ето при мен как беше - първия цикъл ми дойде точно на 28 ден както обикновено. Цикъла по принцип ми е много редовен, почти винаги на 28 ден. Втория цикъл ми дойде на 30 тия ден. А сега чакам трети и вече ми е 32 ри ден. Дали е норамално това, при положение, че вече са минали 3 месеца от операцията?

Здравей, моята твл беше преди месец и малко.
Това, което ми казаха момичетата, които са правили е да очаквам всичко.
Моя мц е 30 дни, дойде ми на 26 ден само,че броени от деня на операцията (1ден). Като цяло имах различни болки и неразположения.
При теб не е ли време за контролен преглед, можеш да попиташ док. Flutter

Аз избързах с контролния преглед, защото нямах търпение и доктора ме помисли за луда и каза да не се появявам без причина в следващите 2 месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 509
Ами, Мила,
Всичко в възможно и това, което виждам, е че при всеки организъм е различно. Операция си е все пак, каква беше причината за твл при вас?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия