Добре дошли бъдещи мамчета! Август 2017

  • 40 109
  • 761
# 210
Ох, Щастлива, силно стискам палчета в понеделник да се види точица!
Ти пускала ли си преди това чхг, за да сравниш дали се удвоява през 48 часа или не си?
С теб сме, мила! Изпращам ти много положителна енергия и дано всичко е наред на прегледа в понеделник.
Devya, добре дошла! Този път да стигнеш до финала с пухкав бебок, леко бременеене!
Виж целия пост
# 211
Здравейте, бъдещи мами! Първа бременност ми е, терминът е 19 август по калкулатор. Другата седмица мисля да отида на док. за да видим дали всичко е ок. От сега започнах да гледам неща за бебо. Първото е количка. Какво ще кажете за марка? Някоя бъдеща мама с предишен опит, ако иска да изкаже мнение. Знам, че е хубаво да е 3в1, но си нямам ни най-малка идея какви марки да гледам и изобщо има ли разлика. Леко бременеене на всички!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 212
Щастлива, трябва да повторите ЧХГ, за да видите как се развива хормонът. Това казаха ли ти го? Стискам палци всичко да е наред.
Добре дошли на новите момичета. Лека и успешна бременност на всички.
Аз снощи имах тежка нощ. Първо дъщеря ми мрънка почти цяла нощ, защото вади кучешки и е киселячка, второ котката снова цяла вечер напред назад и като за капак в 3 часа получих зверско гадене и драх лисици поне 2 часа. Пълен кОпон  hahaha Днес съм свежарка иначе. Приспах детето и се залавям да пооправя из нас. После може да си направим една разходчица. Че аз съм шило в торба и на едно място ме не свърта.

Днес е празник на бременните жени. Така, че честито на всички момичета и най-вече на прекрасните именички (ако има такива тук), носещи името Анна Simple Smile

Никоела, от опит ще ти кажа и то горчив, че е много рано да се мислят тия неща. Нека минем първият триместър и ще споделя мнението си за колички и въобще всичкона бебешка тема. На мен ми е прясно, защото ще съм с породени деца, живот и здраве.
Виж целия пост
# 213
Момичета , имам кафеникаво зацапване , снощи на хартията имаше съвсем малко , а сега на ежедневната  Sad На някого да му се е случвало ? Звънях на Генеколога , но днес работят до 12 Sad Взех да се паникиосвам , дали е възможно да е от вагиналния видеозон вчера?
Виж целия пост
# 214
Момичета , имам кафеникаво зацапване , снощи на хартията имаше съвсем малко , а сега на ежедневната  Sad На някого да му се е случвало ? Звънях на Генеколога , но днес работят до 12 Sad Взех да се паникиосвам , дали е възможно да е от вагиналния видеозон вчера?
По принцип е възможно, но твърдя малка вероятност. Зацапването и кървенето са опасни, когато са придружени с болка.
Иначе може да се дължи на ерозия в матката или нисък прогестерон, или пък отлепяне на сакчето(дано не е това). Най-вероятно ще ти назначат прогестеронова терапия - дуфастон и/или Утрогестан. Не се шашкай, всичко ще е наред, просто се свържи с лекаря си.
Виж целия пост
# 215
Mariya_DE, случи ми се на 8-9 ден след предполагаемото зачеване, но друг път не.

   
BaDBluEeYeS, ще чакам с нетърпение. Може би от вълнение ми е интересно да видя и да знам всичко.

Честит празник на всички!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 216
Никоела, това за което говориш е ИЗ (имплантационни зацапване) случва се сравнително често, аз също имах такова този път, това всъщност ме и накара да си направя ТБ 😹😹😹
Мария обаче говори за друго зацапване, т.к. тя е вече в 6 г.с.
Колкото до нещата за бебето , има време и повярвай ми набавят се точно за 2-3 дни. Просто сега наистина е рано все още Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Момичета , имам кафеникаво зацапване , снощи на хартията имаше съвсем малко , а сега на ежедневната  Sad На някого да му се е случвало ? Звънях на Генеколога , но днес работят до 12 Sad Взех да се паникиосвам , дали е възможно да е от вагиналния видеозон вчера?
По принцип е възможно, но твърдя малка вероятност. Зацапването и кървенето са опасни, когато са придружени с болка.
Иначе може да се дължи на ерозия в матката или нисък прогестерон, или пък отлепяне на сакчето(дано не е това). Най-вероятно ще ти назначат прогестеронова терапия - дуфастон и/или Утрогестан. Не се шашкай, всичко ще е наред, просто се свържи с лекаря си.
За съжеление е възможно чак в понеделник. За днес е приключил , а не ми се чака чак до тогава. Тъкмо се чудя къде да ходя , ужасно е тук с тези лекари. Sad
Виж целия пост
# 218
Нямат ли спешни кабинети? Или някъде на частно. Може да не е нещо сериозно, но все пак е добре за твое успокоениенда те види лекар.
Виж целия пост
# 219
Здравейте момичета, искам и аз да се присъединя към групичката. Аз съм 4с + 6д с термин по календар 12 август 2017. 36г., това ми е втора бременност (имам син на 21 месеца) и съм на седмото небе от радост!! Не знам защо но този път съм много по-развълнувана... май защото ни отне повечко време да видим двете чертички Simple Smile

Мария, аз също съм чувала че след вагинален видеозон може да имаш зацапване. Дано всичко е наред!
Виж целия пост
# 220
Момичета , спря това зацапване. Дано не текне пак.За сега си лежа , имам леко придърпване , но то си беше и преди това. Пих едно но шпа , по-късно пак ше пия. Все се успокоявам , че ако имаше нещо доктора вчера щеше да ми каже. А не да ме вика след месец. Ще ви държа в течение , ако има промяна.
И добре дошли на новите мами  Hug .
Какви витамини приемате ? На мен вчера Фемибион 1 ми изписа.
Виж целия пост
# 221
Добре дошли на новите мами. Лека бременост до ревящия финал ви пожелавам.
Мария и аз съм с термин 04.08.
Commala чакаме те с хубави новини  Hug
Щаслива това Чхг е идеално, айде другата седмица да ни зарадваш с хубави новини от прегледа.
За зацапването по време на бременост знам, че може да е от нисък прогестерон. Надявам се всичко да е наред.
С първата бременост и аз имах и всичко беше наред.
Виж целия пост
# 222
Здравейте момичета, искам и аз да се присъединя към групичката. Аз съм 4с + 6д с термин по календар 12 август 2017. 36г., това ми е втора бременност (имам син на 21 месеца) и съм на седмото небе от радост!! Не знам защо но този път съм много по-развълнувана... май защото ни отне повечко време да видим двете чертички Simple Smile

Мария, аз също съм чувала че след вагинален видеозон може да имаш зацапване. Дано всичко е наред!
ЕЕ.колко хубаво.Аз съм на 13.08.2017 .За мен е първа бременност и нямам търпение за всички емоции ,които ни предстоят.
Виж целия пост
# 223
Момичета , спря това зацапване. Дано не текне пак.За сега си лежа , имам леко придърпване , но то си беше и преди това. Пих едно но шпа , по-късно пак ше пия. Все се успокоявам , че ако имаше нещо доктора вчера щеше да ми каже. А не да ме вика след месец. Ще ви държа в течение , ако има промяна.
И добре дошли на новите мами  Hug .
Какви витамини приемате ? На мен вчера Фемибион 1 ми изписа.
Мария,спокойно! Сигурна съм,че всичко е наред. Сигурна съм!!!
Виж целия пост
# 224
Здравейте Simple Smile

Щастлива, много се радвам за добрите новини - дано във вторник да са още по-добри  Simple Smile

Добре дошли и на всички нови попълнения в темата Hug

BaDBluEeYeS, благодаря за поздравите - аз съм от празнуващите днес Simple Smile По този повод реших да си взема отпуска днес и да си почивам вкъщи. Ето и една виртуална почерпка от мен

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия