Добре дошли бъдещи мамчета! Август 2017

  • 40 109
  • 761
# 345
Fashion mama аз си  плача всеки ден..я се сдърпаме, я гледам някой филм.. хормони да искаш 😂
Виж целия пост
# 346
Не знам за вас, ама аз напоследък се усещам, че съм малко нетърпима. Всички на различно място ги избиват хормоните, мен засега ме избиват на рев, ама за щяло и нещяло. Ама се надявам скоро да ме ударят хормоните в сексуално отношение, защото мъжа ми започва да мрънка вече  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 347
Не знам за вас, ама аз напоследък се усещам, че съм малко нетърпима. Всички на различно място ги избиват хормоните, мен засега ме избиват на рев, ама за щяло и нещяло. Ама се надявам скоро да ме ударят хормоните в сексуално отношение, защото мъжа ми започва да мрънка вече  Laughing Laughing Laughing
И на мен емоциите ми  идват в повече Laughing Като се натъжи нещо дъщеря ми или пък ако таткото й се скара нещо , аз реввам след нея Laughing
Виж целия пост
# 348
Днес, бях на преглед и нищо не се видя а трябваше да съм шеста седмица. Май и аз ще се отчита с извънматочна. Сега чакам резултати за чхг. Но надали само те остановят извънматочна.
Виж целия пост
# 349
Аз съм си ревлива по принцип .. на последъки ме избива на нерви мен.
Виж целия пост
# 350
Teddyto при мен в 5г.с не се видя нищо, в 6г.с се видя "псевдо сак" , ЧХГ в 5г.с беше 1974, в 6г.с 4332, изчаках 48 часа и сега се връщам пак от лабораторията утре ще ми излезе новият резултат и ще ви пиша, за да споделя...дано Господ е с теб...
Fashion mama аз плача от както разбрах, първо бях много щастлива, после с първото кафяво зацапване се започна неконтролируем плач и нервни изблици ...опитвам се да не изпадам в депресия, че ще стане страшно...
Виж целия пост
# 351
И аз вече съм в ''отбора '' на кървящите Sad
 Уж нищо не ме боли,нищо нередно не усещам,пък откъде се взе това зацапване......?
Виж целия пост
# 352
И аз вече съм в ''отбора '' на кървящите Sad
 Уж нищо не ме боли,нищо нередно не усещам,пък откъде се взе това зацапване......?

Имаш ли кръв? Защото на мен гинеколога ми каза че ако не е придружено от кръв няма нищо притеснително.
Виж целия пост
# 353
Момичета пускайте си прогестерон. 90% от зацапванията се дължат на нисък прогестерон.

Момичета, само лоши новини напоследък. Дано счупим каръка..
Теди, може да си с късна овулация. Кога е бил последният полов контакт?
Виж целия пост
# 354
Здравейте и от мен на 35 г. В 7 г.с следя групата от самото начало мислех да се включа малко по късно ,но след като прочетох последните ви постове момичета реших да счупя каръка. И така ,днес бях на преглед и доктора каза ,че малката точица от преди 2 седмици вече е тупкащо човече.
Виж целия пост
# 355
Чхг ми е само 437 казаха ми че може да имало някакви аномалии в оплождането или извънматочна в понеделник да ида пак да се изследвам и яко се покачва е извънматочна ако пада че се оплодило с анумалия и да чакам редовен цикъл.
Виж целия пост
# 356
Чхг ми е само 437 казаха ми че може да имало някакви аномалии в оплождането или извънматочна в понеделник да ида пак да се изследвам и яко се покачва е извънматочна ако пада че се оплодило с анумалия и да чакам редовен цикъл.
Теди, пазиш ли си + ТБ, на кой ден видя 2 чертички. По термин предполагам, че ПРМ ти е 2.11. можеш ли да си спомниш горе долу кога е бил последният полов контакт преди 2 чертички. Питам, защото е възможно и да си със закъсняла О.
Ако до 48 часа чхг се е удвоило имаш реални надежди.
Стискам палци... Praynig

Малаил, добре дошла и благодаря за добрите новини, надявам се все такива да имаме.

Виж целия пост
# 357
Здравейте момичета,
хайде и аз малко плахо да се включа в тази тема. Не знам от къде да започна!
На 28 години съм. Преди две години точно на 14.12 видях положителен тест след половин година опити. Уви на НГ всичко приключи Sad Тогава ми откриха тромбофили по 4 фактора Sad
 Сега две години по-късно на отново на 14.12 видях положителен тест. Днес сутринта бих фраксипатин 0,3 и на обяд бях на лекар, който потвърди да остана на 0,3 до 21.12 когато имам преглед при проф. Паскалева. Погледна ме и на ехограф, но естесвено е много рано да се види каквото и да било.
Симптоми за сега само напрегнати гърди, силно главоболие и леко опъване в яйчниците, като преди цикъл. Интересното е, че нямам това често пишкане. По скоро ходя доста често по голяма нужда. Как ви се струва, дали това е нормално newsm78 Сега точно преди да си тръгна от работа видях едно много малко бледо розово петънце и доста се притесних Sad
След една загуба и толкова чакане ме е много страх и постоянно мисля за най-лошото, а знам, че не трябва.  И все пак много силно се надявам всички тук да успеем да видим едни малки сладки бебоци през август Simple Smile
Прегръдки за всички Simple Smile
Виж целия пост
# 358
Последно беше на 29.11 чертичката е видяхме миналия четвъртък беше бледа
Виж целия пост
# 359
Не искам да ти давам напразни надежди, не съм такъв човек. Но за мен имаш реални шансове да си с късна овулация. Ако след 2 дни се е удвоило чхг, потърси друго мнение, при ИМБ чхг нараства много, много бавно.
Над 1000 с вагинален УЗ се вижда нещо в матката. А при теб, ако всичко е наред би трябвало към понеделник да се види.
Не губи надежда.

Бднеш, розовото петънце може и да е имплантационно зацапване, ако е еднократно. В твоето положение е най-добре да информираш следящият те АГ, защото кървене и зацапване не са нормални, което пък не значи ,че винаги са с фатални последици.
Относно симптомите - бременност с бременност не си приличат, дори и при една и съща жена, така че не се шашкай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия