Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Има ли момичета, които изпитват дискомфорт в долната част на корема?
Какви са препоръките за хранителен режим и витамини по време на бременност?
Какви са симптомите на бременността, които момичетата изпитват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Има ли момичета, които изпитват дискомфорт в долната част на корема?
-
Какви са препоръките за хранителен режим и витамини по време на бременност?
Мнозина от участниците споделят, че се опитват да се хранят по-здравословно, избягвайки определени храни като сурова риба, сурово месо, сурови яйца, синьо сирене, шоколад, кафе и др. Освен фолиевата киселина много бременни приемат и други витамини като Femibion и Biozin Mamma, които са предписани от лекари.
-
Какви са симптомите на бременността, които момичетата изпитват?
-
Какви са препоръките за изследвания и лечение при вроден тромбофилит по време на бременност?
-
Кога е подходящият момент да съобщя на родителите за бременността си?

И предишните пъти беше така - първите месеци все едно не съм бременна. Така че се радвайте, че няма симптоми, че ако има пък хич не е добре - някои момичета повръщат през цялата бременност, ако ни е спестено - какво по-хубаво?
,а сега няма нищо общо.По календар съм в 10 г.с.,започна да ми прилошава доста по-късно и съм повръщала всичко на всичко само 4 пъти.Напрежението в гърдите ту се усилва,ту поспада,болки никакви нямам.Споко!Може да си от късметлийките 
,сега удължен сак,зацапване,лежане.....иде ми да се гръмна,но нямам какво да направя.
Аз никога не съм пускала изследвания за тромбофилия, нямам и нужда. Нито пък ТСХ, хормони.. Ако всичко си върви нормално, забременяла си лесно и т.н., не се вкарвай във филми.
...?