Месечни помощи за дете /детски надбавки/-инфо,документи,въпроси-11

  • 119 398
  • 753
# 225
А някой знае ли как точно трябва да изглежда служебната бележка за нулевия доход от работодателя при втората година от майчинството?
Виж целия пост
# 226
Бланката е една и същата като бележка, в която има доходи.Просто са попълнени нули.
Счетовителят знае какво да пусне.
Виж целия пост
# 227
И нека в забележка да напише защо дохода е 0.00лв...За периода ....лицето ползва отпуск по чл.... и получава обезщетение...
Виж целия пост
# 228
ЦКБ-Варна - има детски
Виж целия пост
# 229
ЦКБ-Варна - има детски

И Райфайзен банк-Варна.
Виж целия пост
# 230
Моля да редактирате в първия пост:
за първо дете – 250 лв.;
за второ дете – 600 лв.;
за трето дете – 300 лв.;
Виж целия пост
# 231
Моля да редактирате в първия пост:
за първо дете – 250 лв.;
за второ дете – 600 лв.;
за трето дете – 300 лв.;

За да се редактира първия пост трябва намесата на модератор. Елфита, която е автор на темата също не може да прави промени.
Виж целия пост
# 232
Написах го тук, с идеята Елфита да пише на модератор.
Виж целия пост
# 233
Здравейте искам да попитам нещо или дали някой е изпадал като в моята ситуация та въпроса ми е.Втората година от майчинство ми изтича на 25.03.2017г. В началото на месеца си пуснах полагащата ми се отпуска до момента,но разбрах,че фирмата ни е пред фалит.Какво ще стане с отпуската ще ми бъде ли изплатена или я изгубвам.И какво ще следва след това?Благодаря много предварително.
Виж целия пост
# 234
Написах го тук, с идеята Елфита да пише на модератор.
Редактирах поста.
Виж целия пост
# 235
Здравейте, взех си ПИК код от НОИ и бих искала да проверя дали са ми изплатени детските, но не знам кой точно от всички изброени варианти на сайта  за проверка по ЕГН и ПИК е за детските.Ако може някой да приложи линк  bouquet
Виж целия пост
# 236
Здравейте, взех си ПИК код от НОИ и бих искала да проверя дали са ми изплатени детските, но не знам кой точно от всички изброени варианти на сайта  за проверка по ЕГН и ПИК е за детските.Ако може някой да приложи линк  bouquet
Здравейте в сайта на нои няма как да проверите дали са ви превели детските вземете си онлайн банкиране на вашата банка и там си ги следете или отидете в социалното да искате справка.
С пик код от нои може да проверявайте какви болнични, какви заплати и такива неща които са обвързани с работодател и трудов стаж.. 🙃
Виж целия пост
# 237
по колко неизвинени отсъствия на дете в ДГ позволяват (за детски надбавки)? календарна година / учебна година / месец?
Виж целия пост
# 238
по колко неизвинени отсъствия на дете в ДГ позволяват (за детски надбавки)? календарна година / учебна година / месец?

3 дни,над 3 дни спират детските
Виж целия пост
# 239
за цяла година?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия