Забременели след ин витро - тема 32

  • 47 895
  • 739
# 240
Честито на мама Магнетична! Страхотен завършек на старата година. Нека Ви радва малкото съкровище!
Виж целия пост
# 241
Магнетична, да ти е жива и здрава принцеса София! Simple Smile Много да ви радва и да расте умно и красиво дете! Simple Smile
Виж целия пост
# 242
Магнетична, честито и тук. Да ви е жива и здрава.  Hug

Блинг, добре дошла и се радвам, че ти ще правиш темите.  Heart Eyes

Аз изтървах темата...много съм зле. Но всичко ни е наред с Шуша. Тя расте, аз се старая да не качвам  Tired И купувам. Видя ли намаление - през глава тичам. Останаха някои неща, които за подаръци ще казвам и стаята, която започваме февруари. Май е това около нас. Връщам се да чета...

Допълвом:
Йо, аз ползвам крем за зърна на медела от 4 месец. Като вляза в 7 по два пъти ще мажа на ден.

Маска нося предимно в метрото и на места с много хора. Купих си 10 и си ги сменям. Въпреки че не вярвам, че се разболяваш от някой, имам си философия за това, част от кукувщините ми Mr. Green, но го правя ММ да е спокоен. Той държи да ходя с маска и аз нося. Гадна е, но свикнах. Как оперират лекарите с тях не знам. Техните може би са други.  newsm78
Виж целия пост
# 243
Всичко с Шуша ще е наред, много рокли да и накупиш! Heart
Маската е "активна" до 3 часа, ако не се лъжа и после я хвърляш и трябва нова. Ако не на 3 часа, то поне на ден ги сменяй...
Такъв спомен имам, нека някой ме поправи, ако не е така!
Виж целия пост
# 244
Всичко с Шуша ще е наред, много рокли да и накупиш! Heart
Маската е "активна" до 3 часа, ако не се лъжа и после я хвърляш и трябва нова. Ако не на 3 часа, то поне на ден ги сменяй...
Такъв спомен имам, нека някой ме поправи, ако не е така!

Така е, даже са 2 часа.
Иначе и на мед. работници не ни е лесно и приятно, но се налага Simple Smile
Виж целия пост
# 245
И наистина помагат, според мен. Като ти кихнат два пъти в лицето и си кандидат веднага.
Виж целия пост
# 246
И аз щях да кажа за двата часа, но Нандинчето като профи е уточнила. Наистина са неприятни, но, ако поне малко предпазват ще се търпят. А заразяването е много лесно особено като се буташ по разни обществени места. Имам много лоши спомени от едно празнично пазаруване, след което се тръшнах. И един път, когато племенниците ми лепнаха хрема, което не вярвах, че чак е възможно.
Не ме плашете с тези мазила от рано. Аз още за корема съм несериозна и трябва да почна да се мажа, че кожата ми е много податлива на стрии. Но сега в студа хич не е приятно цапотенето. Само един път се намазах с какаовото масло,  с което се бях снабдила още предната  Б. Мисля изцяло да карам на масла и само в краен случай козметики. Включително и за беба. Набелязала съм няколко за лице, но ще ги отразя другия месец, че този беше разоряващ от прегледи и болнични престои. Само успях да си взема шампоан без химии, че беше крайно време. А до фризьор кога ще се навия да отида не знам ooooh!
Виж целия пост
# 247
2 часа. Ще запомня. Аз ги нося 15 минути в метрото, после свалям и на обяд пак слагам докато си взимам. И вечер я хвърлям. Но ще следя, ако я задържа повече от 2 часа тда я сменя. Благодаря за уточнението.  Hug

Йо, само една рокля има за сега.  Mr. Green Със заек, както всичките й неща. Явно прехвърлям моята любов към зайчетата към нея.

Блинг, аз мажа от рано. Тялото с био кокосово масло, студено пресовано и там дрън-дрън био нещата  Joy, но гърдите със специална козметика за бременни която поръчвам от Англия. За тях много ме е страх и мажа с този крем, а отгоре кокосовото масло. Иначе и аз залагам на природни мазила, но за гърдите не мога.
Виж целия пост
# 248
Аз се мажа с преварена домашна мас и невен. Или преварен зехтин. Така и не си купих кокосово масло.
Вие къде го намирате.... рядко ходя по центъра и всичко съм забравила. Всичко поръчвам от нета Wink
Виж целия пост
# 249
Има го в много сайтове, но трябва добре да се проучва дали наистина е органично. Гледам, че на повечето места фирмите си го брандират със свои опаковки и не е много ясен произхода. Аз лично разчитам повече на чуждите утвърдени марки като проверявам кой какви сертификати има. Моето е какаово и е купувано от чужбина преди време. Мисля, че ще ме изкара доста време като количество. Неудобно е, че е в твърдо състояние, но се разтапя бързо от топлината на кожата. Така или иначе маслата от този тип са така. И какаовото, кокосовото и карите са хубави за мазане против стрии.
Виж целия пост
# 250
Аз се мажа с преварена домашна мас и невен. Или преварен зехтин. Така и не си купих кокосово масло.
Вие къде го намирате.... рядко ходя по центъра и всичко съм забравила. Всичко поръчвам от нета Wink

Зоя магазин има добро качество на кокосово масло, можеш да си го поръчаш и онлайн.
Виж целия пост
# 251
Момичета, влизам да ви пожелая весело посрещане на НГ и да се похваля, че снощи със спешно секцио се появиха моите близнаци - тя - 1550гр. , той 2050гр. На самостоятелно дишане са. Извървяхме много труден път тримата през последните три месеца, ще се справим и с това.
Виж целия пост
# 252
Честито Hug Дано бързо наддадат килограми малките юначета Hug
Виж целия пост
# 253
Бананарама, наистина много изтърпя, но остава още съвсем малко и ще си ги приберете у дома!
Много усмивки и много празници да имате ... А на теб бързо възстановяване!

Момичета весело посрещане на новата година! Дано през 2017та светът ни е още по-прекрасен с малките човечета. А тези които все още се борят, да успеят бързо.
Виж целия пост
# 254
Бананарама, ти си герой! Да са ви живи и здрави и скоро да се гушкате вкъщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия