Коледа 2016 -2 тема

  • 117 158
  • 758
# 375
Здравейте момичета,
имам въпрос-колко дълго може да се съхранява тестото за меденки в хладилника?
весело посрещане на Новата Година от мен! Hug
Виж целия пост
# 376
Tevolere, държала съм го и по седмица, добре увито в стреч фолио.
Виж целия пост
# 377
vstan , аз имам такава точилка. За нея ти трябва тесто без набухватели, защото иначе формичките се разливат. Маслено тесто ще ти свърши работа - линцерите на Наталина от първа страница и шотландските маслени бисквити.
  http://natalyna.blogspot.bg/2015/12/11-2006.html
  http://alia.tropot.net/2010/12/08/%D1%81%D1%8A%D0%B2%D1%8A%D1%80 … 0%BB%D0%B0%D0%B4/

Много благодаря  Hug!

Да сте живи и здрави през новата година и да творите все такива вкусотии  chef!
Виж целия пост
# 378
Честита Нова година! Да сте живи, да сте здрави, много щастливи!
Да покажа и моите сладки.
линцери по рецепта на Наталина
Скрит текст:
 
ванилени кравайчета по рецепта на Наталина
Скрит текст:
сладки мини-щолени
Скрит текст:
меденки, които украсихме с малката щерка, рецепта на Джемма
Скрит текст:
 
мъфини по рецептата на Наталина, които направих за подарък и много са се харесали.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 379
 bouquet
Виж целия пост
# 380
Няма ли кой да направи тема и за тази година?Вече е почти средата на септември,започвам да гледам рецепти за сладки!
Виж целия пост
# 381
И аз си мислех тези дни за рецепти и нова тема 😊 . Нямам търпение да дойде Коледа-ще включа и малчо в подготовката и мисля че ще ни е забавно.
Виж целия пост
# 382
Много е горещо още.
Виж целия пост
# 383
любимите ми Simple Smile http://www.menumag.bg/recepta/shvedski-koledni-biskvitki

Коледа дойде два пъти през лятото Simple Smile не знам още колко пъти ще намине до 25.12 Simple Smile
Виж целия пост
# 384
Скоро ми дойдоха новите формички за сладки на Тескома и нямам търпение да ги пробвам.Тази година ще имам и една малка помощница(племенница) ,чиито двигателни умения вече позволяват да се включи в празничната бъркотия.С падането на листата започва да ми идва празнично настроение.
Виж целия пост
# 385
Обичам есента, а откакто имам дете цяла есен чакаме Коледа. С удоволствие ще ви следя и ще пиша, ако експериментите ми са успешни Simple Smile Ще е голяма радост за първокласника Коледа да наминава и у нас с коледни сладки от по-рано.
Виж целия пост
# 386
И аз нямам търпение да започнем коледното сладкоправене  Simple Smile
Отчет за миналата година - рохлички, меденки, джинджифилови човечета, линцерови сладки, финикя, масленки с фондан, мини щоленчета, какаови джинджифилови сладки и АКК.

Ето и снимков материал, надявам се да се вижда Simple Smile

http://nikolovaeva.snimka.bg/photos-from-gsm/kuhnya.871135.38230907
Виж целия пост
# 387
Леле, аз още на плаж ходя, имайте милост Simple Smile
Виж целия пост
# 388
Любимата ми тема  Hug
И аз се върнах от море преди 2 дена  Mr. Green
Но нямам търпение за Коледа  Laughing
Виж целия пост
# 389
не по темата Simple Smile

Скрит текст:
Цитат
Ходих на море.
Хората, които пазеха диети и спортуваха цяла пролет по някаква причнина не бяха там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия