Съпруги на военнослужещи - 21

  • 68 005
  • 750
# 405
Здравейте,
 И аз да се запиша, от колко време не съм писала, домъчнява ми де, ама наистина нещо настроението ми го няма в последните дни...
Дафинов лист, имаш палчета от мен, дано всичко, което си намислила да е наред, но ще бъде де, какво пък и аз... ще чакаме да разказваш за Рим.. Hug
Димитрова, успех и от мен, макар че аз докато вляза то 11 стана, сигурно вече имаш поредната 6-тичка..  bouquet
Дундиии, моляяяя ти се  Praynig... сега ще се принудя и аз да купя майонеза, този сладкиш го обожавам и скоро не съм правила, ред му е и му се пада, май вече  Laughing Laughing Rolling Eyes Shocked Колкото до сармичките, много искам да направя и аз от мъничките толкова са вкусни, нооо... всъщност листата ги режеш ли някак, или си има такива малки... в нас с майка ми все големи сме правили и се зачудих за тез сарми "хапки" както аз им казвам  Rolling Eyes Simple Smile
Мъниче, пак си се уредила с практичен подарък.. От онзи ден се каня да те питам, онези звънчета, за какво ще ги ползваш, просто така от любопитство пита, стана ми интересно  Blush Grinning
Фло, гледахме го филма, хареса ни, сега си чакам "50 нюанса по-тъмно" с нетърпение.. още на премиерата мисля да отивам..  Party Party
СГГ, аз докато се появя да ти стисна палци и ти си готова с взет изпит, в което не  съм се съмнявала де.. bouquet
По-назад гледам сте си говорили за бебешките дрешки, на ММ сестра му ми е казала че пази всичко от нейното синче, който вече е на година и половина, роди се Септември и сега са ми заръчали и аз така да съм била направила..  ooooh! Laughing Laughing което ако правилно смятам, ще трябва да се разбързаме с бебеправеното с ММ  Laughing Laughing Laughing
Аз съм при мама и тати, помагам тук, зеленце за зимата ще слагат в буркани и аз да помагам... след обяд тръгвам пак към Пловдив, майка ми още от сега пита кога пак ще дойда , трябвало по-скоро нищо че две седмици подред съм тук през Събота и Неделя хахах, опасна работа са майките, но като беше болна, много ми липсваше, имам навик вечер след работа, като се прибера и веднага и се обаждам да ги чуя какво правят и да си споделя нещо ако има от моя ден, а като беше болна, много ми липсваше, хващах телефона и ми се доплакваше, но слава Богу сега е доста по-добре и си е в къщи... е вярно тогава се чувах с татко, ама все пак, не е като мама...
Хайде отивам, че вече ме навикаха че пак съм на комп. и няма време, ей сега съм щяла да забързам за влака  Hug Hug bouquet

Довечера пак ще намина, прегръщам ви, приятна Неделя... и за финал , един виц споделям  Rolling Eyes
Манго заварва Айшето с любовник.
-КОЙ Е ТОЯ МА?
-Не видиш ли-електротехник.
-Че що е гол ма?
-Па такъв имали, такъв пратили.
-А що му стърчи ей това?
-Е , как що? Па човека работи под
НАПРЕЖЕНИЕ.


П.С. Докато се наканя и са ме изпреварили  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 406
Набързо ви изчетох, че днес е денят за тормоз над мързеливи пубери.  Mr. Green

Фло, списъкът беше изпълнен вчера. От двамата. ММ обича да готви с мен, т.е. да ми помага.  
I miss you, като цяло не са сложни за правене, но изискват време.
Скрит текст:
В каймата слагам ориз, червен пипер, черен пипер и кимион, докато сместа замирише на луканка. Не добавям никаква сол. Листата ги нарязвам предварително - размер 4х4 см приблизително. Някои стават по-големи, други по-малки, зависи и от самия зелев лист. Едната леля на майка ми пък хващаше зелевото листо и навиваше, късаше и пускаше в тенджерата. И ги правеше почти еднакви. Ама така е, който си има асеновградска жилка. После наливам малко олио, захлупвам с чиния, заливам с вода /не слагам зелева чорба, за да не станат солени/ и трябва да врат поне час и половина на слаб огън. Но за 1 кг кайма ми отива минимум 2 часа рязане на листа и навиване. Правели сме и нещо като бригади. Примерно 4 кг кайма за навиване. Слагаме по 200 бр. в торбичка и пъхаме във фризера. После и посред лято имаме навити сармички. Трябва само да се сварят. 

димитрова, чакаме добри новини за физиката.

Ей голям студ и днес. Искам пролет. Но май няма да е скоро.
 Hug за всички
Виж целия пост
# 407
Здравейте и от мен,можете да отпуснете палчетата,поборихме се с Физиката иии аз я победих-още  един успешно взет изпит,е оценката не е каквато исках,ноо изпита беше много труден и се радвам че успях.
Сега остава един на 09.02. иии почивка до следващата сесия
Виж целия пост
# 408
dimitrova8002   Hug
Виж целия пост
# 409
Знаех си, че ще се справиш Simple Smile

Мис Ю, звънчетата бяха предвидени за Коледа, но явно пощальонът пеш ги е носил от Китай hahaha Сега ще отлежават в крафт-шкафа, пък вие ще им дойде времето Mr. Green

И аз утре ще имам нужда от палчета... Надявам се вече да е за последно и после да се похваля...Дано Praynig

Гася ламБите, защото е неделя и утре ще ходите на работа hahaha Whistling
Виж целия пост
# 410
Благодаря за насоката.Да за войник ще се пробвам kativita  Peace
Виж целия пост
# 411
 tiptoe
Всички  smile3524.

Сладки сънища!

 Hug
СГГ Аз честно казано не мисля, че трябва да ги кастрим тия, дето питат нещо. Ако не искате, не отговаряйте. Ако пък имате желание-отговорете. Все се ръководя от това, че ако мога трябва да помогна. Не е ли така?
Peace
Виж целия пост
# 412
Добро утро

Мъниче имаш палчета от мен
Виж целия пост
# 413
Добро утроо!

Ех, Димитрова, колко си ранобудна пак днес.. Hug Hug

Мъниче и  от мен имаш...


Успешна нова седмица на всички  bouquet Hug Hug
Виж целия пост
# 414
Добро утроо!

Ех, Димитрова, колко си ранобудна пак днес.. Hug Hug

Мъниче и  от мен имаш...


Успешна нова седмица на всички  bouquet Hug Hug
Ранобудна съм не по собствено желание Laughing,така си мечтая поне една вечер да спя цяла вечер и да стана чак на обяд,нооо в близките поне година-година и половина не се очертава сбъдване на мечтата
Виж целия пост
# 415
Привет мили военни момичета.
Днес много бързо се наработих. Двама пациенти се обадиха, че са болни и не дойдоха, а с останалите се справих лесно. Сега започвам да работя за Касата. Утре съм на отчет.

МЪНИЧЕ, стискам много яко палчета и чакам положителен резултат. Нека за теб отговорът, който чакаш да е ДА!

ДИМИТРОВА, поне съботно-неделно не могат ли бабите да вземат децата, та ти да си отспиш. Преди много време ( ние още не бяхме станали баба и дядо), дойдоха на етажа в блока младо семейство с 3 годишно момиченце да живеят под наем. Бабите чак в Бургас. А на младоците им се ходи на дискотека, та чак им се реве. Зарадваха се много, като им предложих да ни оставят детето в събота вечер и да си го взимат в неделя на обяд. И ние се забавлявахме, и те малко си отдъхваха.

ДУНДИ, не ги знам тези Асеновградски сърмички, но сигурно са много вкусни. Аз пък имам машинка за навиване на лозови сърми и излизат като калибровани-на големина колкото две трети показалец. Красиво е като ги наредя съвсем еднакви. Даже са ме питали, как така ги правя. Всъщност, прави ги машинката Simple Smile

МИС Ю, напомни ми за едни отдавна минали времена... Cry Всяки сутрин, по едно и също време се обаждах на наш'те. После още няколко пъти през деня, но сутрешното обаждане-задължително. Отиде си мама, но ми остана татко, та традицията се запази. Когато след 7 месеца и той си отиде, колко сутрини присядах до телефона, за да се обадя, но вече нямаше на кого Sad Започвах деня с рев Cry Радвайте се и общувайте колкото се може повече с близките си. Посмях се на вица-не бях го чувала Joy Тъй де, човека работи под напрежение Wink

СГГ Hug На твоята приятелка дали ще ѝ хареса при нас?

Мацки, пиша от тръстиката. Спирам, че имам административна работа Simple Smile Гушкам ви. Hug

Виж целия пост
# 416
Ха добър ден. Че то обяд стана.
Днес пак е студено.

Фло, ей това на снимките са въпросните вкусотии. Можех да снимам и моите, ама не останаха.
Отнемат много време, а изчезват за нула време.  Joy
Скрит текст:


Сега за бюрото - справки.
Нямам против тези, които питат за неща, свързани с работата, ама да се втурнеш в темата и да питаш дали храната става за ядене в тази или онази база, хайде моля. Или пък да си поискаш на готово линк към информация, която я има на някой сайт. А някои си позволяват да обиждат, като не им удовлетвориш желанието. Та и неграмотни на всичкото отгоре.
Така отсвирих една друга тема, защото се правеха на интересни. Сега ги чета и им гледам сеира.  Twisted Evil

мъниче, стиснати палчета и от мен.

Уф, и на мен няма кой да ми звъни вече, понеже при нас нещата бяха на обратно. татко ми звънеше. Даже и телефонът с въпросната карта не използвам.  Sad

Като чета димитрова, оценявам колко примерен и послушен дзвер съм имала. Сън не ми е липсвал. Ама сега ми го връща с хабене на нерви. Вчера цял ден е учила под мой контрол. В 17 часа се тупна на леглото и заспа като заклана. Стана само да хапне по някое време и после пак сън до сутринта. Каза, че както е заспала, в същата поза се е събудила. Ей, то това учене много изтощително било.  Mr. Green

Лек ден на всички.
Виж целия пост
# 417
Момичета, имам нужда от много положителна енергия и стиснати палчета. Ей, като не върви и не върви Sad Само кофти неща от сутринта. На всички много  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 418
Хайде дано съм ти на късмет, ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ. Стискам силно палци и ти желая всичко да се нареди така, като е най добре за теб. Повтаряй си, че няма да е все лошо!!! Мисля те spoko
Виж целия пост
# 419
Привет и от мен.  Стиснати палчета за Дафинов лист, успех.Също така и за мъничето и за изпитите на СГГ и Димитрова. Дунди, не съм по сърмичките, но такива съм яла и мн ми харесват, но е може би защото са мн мънички. За детето само да е здрава, всичко друго ще си дойде на мястото. Рано или късно ще се  сети, че трябва да учи, до сега се смеем с една приятелка (беше ми учителка по английски, сега мога да я нарека смело-приятел) беше мн млада и ние все и казвахме, че няма да ходим на час, а тя " Някой ден пари ще давате, за това което изпускате сега". Е не беше лъжа, доста курсове платих след години, но човек докато не му се скучи-не вярва.
За момичето-кандидат войник (от телефона не виждам името-съжалявам) тест -обща култура не е имало, когато аз кандидатствах (преди мн години ) , но за психото бих ти казала само да си мн съсредоточена, да четеш внимателно (че има доста подвеждащи, зададени по различен начин въпроси) и да си максимално честна, за да не се заплетени. Ще се справиш, не е нищо кой знае какво.
Лунно цвете и на теб бий ти казала,че колко по-малко настоява за нещо на някой тинейджър,толкова повече му се прави- дано стане и при вас така с ученето. Мен никой не ме е карал да уча или да са ме проверявали- философията на нашите беше такава,че "Насила хубост не става",и двамата с брат ми сме имали чудесен успех и в училище и в университета. Като се сетих за това и с две ръце подкрепям казаното от Фло,за родителите. Мн  пъти се улавям,как посяга към телефона да се обадя на тате,  особено сега,когато имам мн силна нужда от подкрепата му.😢
Голям роман написах,но скоро не бях писала,извинете ме,но настроението ми е мн скапано и не съм добра компания.  Hug за всички
Пиша от телефона докато малкия спи върху мен, така че ако има грешки, не му обръщайте внимание.😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия