За тези, които четат любовни романи №26

  • 89 536
  • 743
# 705
Не знам, не съм я търсила там, но и не ми се чете на руски, те си спестяват глави Embarassed
Виж целия пост
# 706
Аз съм на криминална вълна... "Не можеш да се скриеш" от Карън Роуз и на 10% много ми харесва! Peace Убиеца е доста изобретателен, а между психиатърката и лошото ченге вече прехвърчат искри...засега се мразят, но предполагам не за дълго!!!  Joy

Къде я намери? Може ли да ми я пратиш? Ако е електронна. Отдавна я търся. Чела съм тази нейна



И издирвам всичко нейно, но на български не е издавана повече Sad А на немски ми е по-трудно да я чета Embarassed

И аз също много харесвам авторката на български обаче съм чела само "Не можеш да се скриеш" и "Ням писък"
http://dox.bg/files/dw?a=48916b4b7d
http://dox.bg/files/dw?a=9a146a704d
а "Защото ми принадлежиш" електронна ли е, защото отдавна я издирвам, но не я откривам.
Виж целия пост
# 707
Благодаря много за книжките! За съжаление е купувана доста отдавна, имам я само на хартия.

Иначе имам на немски


и



Но още не съм ги чела, понеже ми е по-трудно Embarassed
Виж целия пост
# 708
Не знам, не съм я търсила там, но и не ми се чете на руски, те си спестяват глави Embarassed

Хахахаха наистина го правят и в самите глави си спестяват разни неща понякога  Mr. Green
Съжалявам, само с руски и английски мога да помогна  bouquet На български ще ми отнеме малко време месец-два  Joy
Виж целия пост
# 709
О, на английски не е проблем, благодаря Simple Smile Немския ме мъчи, че ми се приспива като чета на него Embarassed
Виж целия пост
# 710
Geia пратиха ли ти книгата, ако не прати ми мейла си на лично! Peace На 50% съм и много ми харесва! Party Тази сутрин до 5 часа съм я чела, но си е дълга и тази нощ продължавам! #Crazy От авторката за жалост няма много издадени книги... Чете ми се и "Защото ми принадлежиш", търсила съм я по книжарници но без резултат! Иначе героите от Защото ми принадлежиш вече са заедно в "Не можеш да се скриеш", има и други двойки които се споменават, което значи че и за тях е имало книги най-вероятно...
Виж целия пост
# 711
Благодаря ти, пуснаха ми я, но е в пдф вариант. А иначе Ellah беше така добра и ми пусна една сериозна част нейни книги на английски. Ако я имаш в нормален вариант, ще се радвам да ми я пратиш.
Виж целия пост
# 712
Някакви отзиви за тази книга ?
http://www.bard.bg/book/?id=1687#book_description
Виж целия пост
# 713
Точно приключих "Мъглите на Серенгети" – https://www.goodreads.com/book/show/33143435-mists-of-the-serengeti  Великолепна! Страхотен епилог! Авторката е много добра. Тази книга задължително трябва да я има на български.
Аз също я прочетох. Напълно съм съгласна с теб. Книгата е страхотна.
Виж целия пост
# 714
Благодаря много за книжките! Hug
Виж целия пост
# 715
Започнах новата на Миа Шеридан - Preston's Honor и ми беше много да се разделя тази сутрин с Киндъла.

Всичките и книги са страхотни за мен.
Виж целия пост
# 716
Ел Кенеди пише, че щяло да има спин-оф на "Извън колежа" за останалите от отбора.
Виж целия пост
# 717
Ел Кенеди пише, че щяло да има спин-оф на "Извън колежа" за останалите от отбора.

Айде и тя стана алчна и почна с безкрайните поредици.
Харесвам Ел като самостоятелен автор, в колаборация с Джен за Парцалената принцеса също я харесах, но нещо в комбинация със Сарина Боуен не ми върви и не ми върви.
Виж целия пост
# 718
Същото и при мен. Даже не знам дали въобще ще се пробвам със спин-офа. Но аз по принцип въобще не обичам спортни поредици, де, "Извън колежа" е някакво супер изключение.
Виж целия пост
# 719
Здравейте!Търся„През онази нощ” на Джули Джеймс.emapankovska12@abv.b
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия