Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от книгата „Блести, не гори“ на Ел Кейси?
Какви са препоръките за криминални и любовни романи?
Какви са впечатленията от книгата „Въздухът, който дишаме“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от книгата „Блести, не гори“ на Ел Кейси?
-
Какви са препоръките за криминални и любовни романи?
-
Какви са впечатленията от книгата „Въздухът, който дишаме“?
-
Какви са впечатленията от книгата „След като паднем“?
-
Какви са впечатленията от книгата „Само една нощ“?
Убиеца е доста изобретателен, а между психиатърката и лошото ченге вече прехвърчат искри...засега се мразят, но предполагам не за дълго!!! 
А на немски ми е по-трудно да я чета
На български ще ми отнеме малко време месец-два
Немския ме мъчи, че ми се приспива като чета на него
Тази сутрин до 5 часа съм я чела, но си е дълга и тази нощ продължавам!
От авторката за жалост няма много издадени книги... Чете ми се и "Защото ми принадлежиш", търсила съм я по книжарници но без резултат! Иначе героите от Защото ми принадлежиш вече са заедно в "Не можеш да се скриеш", има и други двойки които се споменават, което значи че и за тях е имало книги най-вероятно...