Коледно джудже в юнката расте- тема 5

  • 35 377
  • 736
# 225
Момичетата с болни гърла, какво помага ? Sad
От вчера едвам преглъщам Sad Особено от ляво - имам чувството, че имам 8 кг. сливица Sad

Стържа джиндифил с мен и лимон, сега правя чай от липа и шипка...
Взех си Тонзилотрен - по колко смучете на ден ?
Някакви други методи ? Sad

Билкови лукчета от зелените взимах аз, постоянно бях с лукче в уста, даже и през нощта, и гаргара с чай от лайка и сода, мед с масло, честно от Хомеожена не видях полза, скорошно оздравяване!
Виж целия пост
# 226
Ами то на опаковката пише, че може до 12 таблетки на ден.
При остри случаи на всеки час по таблетка.
Ама не знам дали е позволено за нас ....
В аптеката тази ми каза, че го били давали на бебета на 2-3 дни, когато имали проблем и щом го давали на възраст 0+, значи няма никаква опасност.
Ама де да знам ....

Оооо лукчета имам, веднага вземам.
Ще пробвам и с гаргара ...

Благодаря ви момичета  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 227
Не се притеснявай, взимай ги. И на мен ми в аптеките казвали че за бременни само хомеопатия дават. А и Прополки също може.  Hug
Виж целия пост
# 228
Бебка,аз си търкам сливиците със сода три пъти на ден.Може и да пиеш топла водичка на малки глътки.Аз имам мн проблеми със сливиците и гърлото и да ти кажа честно миналия месец си купих нишадър и с клечка за уши леко натърквам сливиците-два пъти на ден и на другия ден си бомба.Не знам за бременност как стой въпроса с нишадъра,но аз го прилагах един ден и то локално и не смятам,че е проблем.Даже имах точица гной,абе с това гърло все треперя аз.
Виж целия пост
# 229
Да ви напомня за хомеопатия, че хапчета се взимат 30 след хрена или 15 преди храна. Като в устата също не трябва да има вкус на паста за зъби, кафе, чай, мента и цигари. Те са като антидот за хомеопатия, отменят нейното действие.
Виж целия пост
# 230
Благодаря ви много момичета. И аз сега говорих с майка ми - тя каза с клечка с уши да търкам гърло и сливици с мокра сода. Аз само се чудя ..... то все пак ще я глътна тая сода, да не е проблем за бебо ?
Виж целия пост
# 231
Аз гледам да ходя през около 2 или 3 седмици, но сега като гледам пак ще ми се получи 1 месец. Весело прекарване момичетаа !
Виж целия пост
# 232
Благодаря ви много момичета. И аз сега говорих с майка ми - тя каза с клечка с уши да търкам гърло и сливици с мокра сода. Аз само се чудя ..... то все пак ще я глътна тая сода, да не е проблем за бебо ?

Никакъв проблем нямаш съд содата.Три четири пъти да търкаш-няма да сбъркаш.Оправяй се бързо....и смучи от зелените лукчета
Виж целия пост
# 233
Благодаря ви много момичета. И аз сега говорих с майка ми - тя каза с клечка с уши да търкам гърло и сливици с мокра сода. Аз само се чудя ..... то все пак ще я глътна тая сода, да не е проблем за бебо ?
За тонзилотрена спокойно можеш да пиеш първия ден през час, моята лекарка преди ми го изписа и ми каза първите 12часа по една таблетка и после да ги разредя.
Хубаво е ако можеш да си направиш компрес с ракия, мед или лимони помагат.
Ако имаш синузит също можеш да си вземеш инфлуцид заедно с тонзилотрена помага и за кашлицата.

Аз и сега профилактично си смукам тонзилотрен и инфлуцид по 2-3 на ден защото в нас всички са болни.
Виж целия пост
# 234
Благодаря, момичета Simple Smile Започвам ударна атака !

Весело изпращане и уютно посрещане на новата година Simple Smile
Дано бъде по-добра за всички ни!
Да сме здрави и много щастливи!
Дано всички ни дари с късмет, любов, да гушкаме живи и здрави бебенца лятото Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Весело посрещане на новата година довечера Simple Smile
Виж целия пост
# 236
За гърлото аз смуча лукчета и Хербитосин с градински чай.
В началото, понеже ми биеха Прегнил ходих по-често на лекар, през два дни, после през седмица. Сега веднъж на месец. После, май след седмия месец по два пъти се викат майките и деветия месец всяка седмица.
И на мен ми откриха левкоцити в урината - 20-25 на зрително поле. Тъй като не ми се пиеха лекарства започнах да ям червени боровинки и да пия много вода, много лимони и мандарини също. След две седмици бяха паднали на 11-12 на зрително поле. Стерилната урина, която ми взеха с катетар е чиста. И тогава и сега нямам циститни оплаквания.
Весело посрещане на новата година на всички!  Hug
Виж целия пост
# 237
Пийте вода момичета, сок от касис, чайове за да избегнете антибиотик.
Виж целия пост
# 238
Ами то на опаковката пише, че може до 12 таблетки на ден.
При остри случаи на всеки час по таблетка.
Ама не знам дали е позволено за нас ....
В аптеката тази ми каза, че го били давали на бебета на 2-3 дни, когато имали проблем и щом го давали на възраст 0+, значи няма никаква опасност.
Ама де да знам ....

Оооо лукчета имам, веднага вземам.
Ще пробвам и с гаргара ...

Благодаря ви момичета  bouquet bouquet bouquet

На мен вчера ми ги изписаха и ми казаха да ги пия на всеки час.
Виж целия пост
# 239
И сега и с първата бременност ходя по веднъж месечно - на която дата ми каже доки. В края почна да ме вика на 2 седмици за преглед, ако не се лъжа. Също така в 9-я месец бях и по два пъти седмично на тонове Simple Smile

Весело посрещане на Новата година  Party Time
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия