Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 510
         Г. Костадинова ,  също спечелих книгата, но и аз не съм я получила още.
Благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 511
За много години! Много късмет на всички!  bouquet

Влизам да се похваля с ваучер за Спорт Депо от Кока- кола.  Heart Eyes Купих си едно билетче в последния момент и то взе, че спечели.  Party
Виж целия пост
# 512
За много години! Много късмет на всички!  bouquet

Влизам да се похваля с ваучер за Спорт Депо от Кока- кола.  Heart Eyes Купих си едно билетче в последния момент и то взе, че спечели.  Party
Честито! Аз така и не успях да спечеля нещичко Sad Тази година може и да не играя в Спаскса, че няма кой да пие кола около мен newsm78
Виж целия пост
# 513
Да се похваля и аз с първа награда за тази година  Party
Спечелих код за Кино Арена от Спаркса  Peace
Виж целия пост
# 514
Някой да е получил ваучер или нещо... за вечерят в Гурме ресторанта?
Виж целия пост
# 515
Една игра:
http://apps.woman.bg/lovico/game.php

И още една само с регистрация:
http://www.consumerproducts.philips.com/LP=6058
Виж целия пост
# 516
Някой да е получил ваучер или нещо... за вечерят в Гурме ресторанта?

Да ММ получи преди 2 седмици ваучер за ресторант от Гурмето. Спечели го още 2рата седмица на играта.
Виж целия пост
# 517
Някой получи ли подаръка от Мейбълин - мислех, че ще го пратят в първите дни от новата година?
Виж целия пост
# 518
Някой получи ли подаръка от Мейбълин - мислех, че ще го пратят в първите дни от новата година?
Аз не съм. Очаквах го заедно с Гарние, но уви.
Виж целия пост
# 519
Защо не обявяват печеливши от играта на Своге и Милка все се бавят.  Thinking
Виж целия пост
# 520
И на Каменица трябва да ги обявят днес.
Виж целия пост
# 521
Защо не обявяват печеливши от играта на Своге и Милка все се бавят.  Thinking

За Милка от вчера чета във ФБ, че печелившите са получили имейл, което за мен означава, че не печелим Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Защо не обявяват печеливши от играта на Своге и Милка все се бавят.  Thinking

За Милка от вчера чета във ФБ, че печелившите са получили имейл, което за мен означава, че не печелим Simple Smile
И за мен.  Peace
Виж целия пост
# 523
И аз днес чакам Своге,Каменица и essence-козметика.Честити нови награди на всички!Все така успешна да е годината!
Виж целия пост
# 524
И аз днес чакам Своге,Каменица и essence-козметика.Честити нови награди на всички!Все така успешна да е годината!

Спечелилите от essence са обявени, аз не печеля,може някои от тук да се похвали. Иначе другите още не са обявени. Чакаме и се надяваме  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия