Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 660
И при мен голяма суша.  Tired
Виж целия пост
# 661
Кулинарен конкурс, който изтича скоро.
http://www.az-jenata.bg/praznichna-trapeza-2016/
Виж целия пост
# 662
Няма как да се включа в кулинарния конкурс, защото няма време за събирйне на гласове за спечелвате на наградата. Инак много брагодаря.
Виж целия пост
# 663
Честито на новите печеливши от Фантастико!Майка ми има талон 5лв.,големия ми син лопатка и кърпа. Ако имам късмет, аз ще съм другата седмица  Wink
Виж целия пост
# 664
Излезли са печелившите на Essence. Аз не съм сред тях.

В играта на Фантастико колко пъти може да се играе?
Виж целия пост
# 665
Току-що пристигна и легълцето от Гурме, котарака абсолютно никакво внимание не му обърна, само го подуши и дотук. Сега лежи до мен, оставих го, за да се "опознаят". Знаех си аз, че ще стане така.
Виж целия пост
# 666
Пристигна ми играчката от Дормео, много е сладка и много ми хареса Simple Smile
Имаше и календар подарък, неочаквано  Crazy

Виж целия пост
# 667
Излезли са печелившите на Essence. Аз не съм сред тях.

В играта на Фантастико колко пъти може да се играе?
Регистрираш се веднъж и когато те изтеглят...ако...Втора регистрация със същите данни не става.
Виж целия пост
# 668
Възглавницата от Дормео дойде, много е хубава ще видим на кого ще е удобна
Виж целия пост
# 669
Denyil,  bouquet
Виж целия пост
# 670
Току-що пристигна и легълцето от Гурме, котарака абсолютно никакво внимание не му обърна, само го подуши и дотук. Сега лежи до мен, оставих го, за да се "опознаят". Знаех си аз, че ще стане така.
Освен да те посъветвам да прочетеш какво си писала на Ивайло преди 2-3 дни. Wink Лягай в леглото!  Laughing

Видях си името в списъка за кърпа+чукче на Фантастико, но нямам имейл. Има ли друг без имейл? Много вероятно е да съм "изяла" някоя буква при регистрацията. Клавиатурата ми прави номера и уж всеки път проверявам написаното, но се случва и да не забележа грешките. Sad Ще преживея и без наградата, но ме е яд на себе си. Sad
Виж целия пост
# 671
Току-що пристигна и легълцето от Гурме, котарака абсолютно никакво внимание не му обърна, само го подуши и дотук. Сега лежи до мен, оставих го, за да се "опознаят". Знаех си аз, че ще стане така.
Освен да те посъветвам да прочетеш какво си писала на Ивайло преди 2-3 дни. Wink Лягай в леглото!  Laughing

Видях си името в списъка за кърпа+чукче на Фантастико, но не нямам имейл. Има ли друг без имейл? Много вероятно е да съм "изяла" някоя буква при регистрацията. Клавиатурата ми прави номера и уж всеки път проверявам написаното, но се случва и да не забележа грешките. Sad Ще преживея и без наградата, но ме е яд на себе си. Sad

А къде го има списъка?
Виж целия пост
# 672
Таня67 и аз съм с кърпа и чукче и още нямам мейл.
Виж целия пост
# 673
Таня, няма да се побера, иначе бих, много е мекичко и хубаво, дано котарака го хареса. Laughing
Виж целия пост
# 674
Таня67 и аз съм с кърпа и чукче и още нямам мейл.
Благодаря! Ще чакам!  Grinning

А къде го има списъка?
http://fantastiko.eu/newstore/winners.php   -  третият (предпоследен) период

Таня, няма да се побера, иначе бих, много е мекичко и хубаво, дано котарака го хареса. Laughing
При котката на Ивайло имаше ефект, нали?  Mr. Green  Wink  Наско изобщо не отразява драскалката. Ще видим като дойде леглото.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия