Бял списък на продуктите

  • 316 035
  • 1 500
# 870
А в Т-маркет беше 7.25 или 7.35лв.-0.400 гр.
Виж целия пост
# 871
А кашкавала им влиза в промоция в Метро от 30,06 до 13,07  900 гр. на 16,02 лв. Наистина е страхотен
Виж целия пост
# 872
Някой знае ли нещо за киселото мляко "Боженци"?От известно време не го намирам в магазините newsm78
Виж целия пост
# 873
Влизам да похваля киселото мляко и сиренето "Фрезко". Фантастични са.
Виж целия пост
# 874
Влизам да похваля киселото мляко и сиренето "Фрезко". Фантастични са.


Кашкавала също е невероятен  Peace Киселото мляко на Домлян е страхотно също. Ние купуваме вече или Домлян или Фрезко, лошото е че много бързо свършват и понякога не успяваме да вземем .
Виж целия пост
# 875
Гледах по щандовете за прясно мляко на Фрезко, но няма.
Произвеждат ли изобщо?
Виж целия пост
# 876
Гледах по щандовете за прясно мляко на Фрезко, но няма.
Произвеждат ли изобщо?

И аз не съм виждала..
Виж целия пост
# 877
Някой знае ли нещо за киселото мляко "Боженци"?От известно време не го намирам в магазините newsm78
току-що пазарувах в Хит и попитах за "Боженци", тъй като напоследък изчезна. Отговориха ми, че май фирмата е фалирала, вече нямали доставки от там?  Дано не е вярно, как може да фалира прозводител на толкова качествен продукт. Sad
Виж целия пост
# 878
Някой знае ли нещо за киселото мляко "Боженци"?От известно време не го намирам в магазините newsm78
току-що пазарувах в Хит и попитах за "Боженци", тъй като напоследък изчезна. Отговориха ми, че май фирмата е фалирала, вече нямали доставки от там?  Дано не е вярно, как може да фалира прозводител на толкова качествен продукт. Sad

Във Фантастико го има, вчера купих.
Виж целия пост
# 879
Боженци е със сухо мляко.
Има го в кварталния супер, но не го купувам.
Още един глас за Фреско. Heart Eyes
Виж целия пост
# 880
Наскоро в магазина, от който си купувам сирената, пуснаха нов кашкавал - Гега.
Вече няколко пъти вземам по малко, и всеки път го омитаме за нула време - плътен, но не прекалено твърд, мазен точно колкото трябва, ухаещ на кравешко масълце и с лек тръпчиво-сладък привкус на узряло. Абе докарва го като на кашкавал  Sunglasses
Нищо повече не знам за марката, защото го купувам от пита, на размерване.
Някой да сподели инфо?
Виж целия пост
# 881
Боженци вчера си купих.
Пробвах и сиренето на Тертер, но изобщо не ни хареса.
Виж целия пост
# 882
Боженци е със сухо мляко.
Има го в кварталния супер, но не го купувам.
Още един глас за Фреско. Heart Eyes
Защо пък да е със сухо мляко? Къде го пише?
Боженци е едно от малкото кисели млека, които стават за подкваса. Майка ми само с него кваси мляко, с повечето други не се получава, което говори, че Боженци е натурално кисело мляко.

Сирене напоследък купувам само "Кърнаре" от Джиев и съм много доволна.
Виж целия пост
# 883
И аз да похваля нещо тук, съвсем наскоро опитах сирене на Нови пазар...Е, няма такава вкусотия...това си е истинското българско сирене и то на абсолютно нормална цена  Peace
Виж целия пост
# 884
Боженци е със сухо мляко.
Има го в кварталния супер, но не го купувам.
Още един глас за Фреско. Heart Eyes
Защо пък да е със сухо мляко? Къде го пише?
Боженци е едно от малкото кисели млека, които стават за подкваса. Майка ми само с него кваси мляко, с повечето други не се получава, което говори, че Боженци е натурално кисело мляко.

Сирене напоследък купувам само "Кърнаре" от Джиев и съм много доволна.
Боженци е със сухо мляко наистина, ама то кое ли не е. Пише го на опаковката. Но е много вкусно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия