"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 67 590
  • 737
# 435
Епизода снощи много ми хареса, но не мога да си обясня положението с рейтинга. ooooh! А бяхме толкова добре ... Дано поне сериала е закупен в повече страни, че и по-дълго да продължи.

Аз също мисля, че ще влюбят Аслъ в Али, колкото и първоначално да бях убедена, че няма да се случи. Но като видях как си спомни за целувката, промених мнението си. Дано все пак да изляза лош пророк и да е така, както първоначално мислих. Mr. Green
Сцената накрая просто беше нещо уникално, а както винаги, прекрасна актьорска игра, както от Керем, така и от Гюркан. Още е в главата ми викането му към Али. #Crazy
Виж целия пост
# 436
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

СнейкиHug дай Боже да го купят. Praynig

ДидиHug не се коси - ще се оправят нещата... надявам се. Praynig

Рени, Габиbouquet Hug





Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 437

Снейки,  Hug дай Боже да го купят. Praynig
Peace Peace Peace  Купен е вече, още на първото пазар- изложение в Кан на Мипком го продадоха на Чили на зелено в пакет  Grinning заедно с Ичарде, Дръзките и Фичипичито  Grinning Grinning  Peace
инфо:
http://ecchorights.com/news

Здравейте  Hug Hug




 Grinning Grinning Peace
Виж целия пост
# 438
Добро утро  Hug Hug Hug
Снежка благодаря за кафенце  Hug Hug Hug
Лу Hug ни е донесла пресна новина,да не се косим,радвам се,че ще се наслаждавам на това слънце,огрява екрана  Peace
Лилка Hug кви са тия изказвания на онзи господин, много грозно Peace,защо така ,защото не е живел в Турско ли, нямам думи много много противно  ooooh!

оТ 24.01


Хубав ден
Виж целия пост
# 439


Все едно е като рисунка, така са изписани чертите по лицето му. Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 440
Виж целия пост
# 441
Новата иконка на Керем из социалните мрежи. Peace Heart Eyes

Виж целия пост
# 442
Привет!  Hug
Благодаря за всичко споделено.  bouquet  bouquet  bouquet
Ей този момент от епизода засега ме вълнува най много - Текин се забавляваше или наслаждаваше над нещо, което ще разбера с превода. Но и момичетата, и Али не му останаха длъжни, опитваха се да се защитят.

Виж целия пост
# 443
Ваййййй! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Габи, какво си ни донесла, бе миличка..  bouquet bouquet bouquet

Я, да го повторя.. Peace Peace




Абе невероятно излъчване има това момче.. Знам, че ще се повторя, но наистина тука не става въпрос за красота..За нещо друго, но аз все още не съм успяла да разбера добре какво е то.. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Керем с едиторката на списанието..


И едиторките на Космополитан се вайкат като мен Peace



При Керем днес отишли фенки, показали са му явно фенски видеоклипове, и той отправил съобщение по WhatsApp към приятелките на тези фенки..
 Също така е казал на момичетата, с които се срещнал: Нека да не се натъжават, че не са успели да дойдат днес, аз усещам всякак обичта им..
И какво казва: Здравейте на всички..Аз съм Керем.Тука дойдоха едни ваши сладки приятелки, показаха ми видеоклипове, да са живи и здрави..  Обичам ви и иншаллах ще се видим някой ден..
Казали ма ду предаде поздрави на Серенай, той смутено се засмял и казал: Разбира се, непременно ще й предам..

https://twitter.com/thebursinimm/status/824989785982906369

Тази снимка я пусна в инстаграм Керем. Peace Peace



с думите



Ренка, Hug Heart Eyes миличка, мен като цяло рейтинга не ме учудва, но явно съм завишила очакванията си от Мелек, че наистина рейтинга на този епизод никак не  очаквах да е такъв.
И вярно си казала.. За някои боза, за друг върха на сладоледа.. Ето например аз Кара севдата повече от един-два епизода не съм го гледала.. То ако тръгна да броя, сериалите, който съм гледала от началото до края и то с голяма желание се броят на пръстите на едната ми ръка.. И само сериалите с Керем съм ги повтаряла, потретвала, че и за четвърти път съм гледала.. Peace Peace Peace

Лу, знам, че сериалът е продаден в Мипком, но в един момент и това не спасява положението.. Както и да е.. Каквото такова.. Засега ми стига това, че Керемчи е на екрана..  Peace Peace
Иве,  Hug Heart Eyes Токио дори не си заслужава да се обсъжда..Голям подмазвач е.. Поне аз така го чувствам.. И други блогъри следя, но при тях това чувство го няма..  Peace Peace
Снейки,  Hug Heart Eyes Текин разбра, че всичко е игра и затова се смее така ехидно.. Още малко търпение и с превода ще се изяснят  нещата..
Снеже Hug Heart Eyes

И като съм казала сериали на Керем.. Любим клип, бюлима песен и Зейкер Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 444
Здравейте, сладурки! Hug bouquet

Снощи изгледах последната серия и, признавам, по диагонал. Нещо не успя да ме грабне, и това е.
Не искам, така не искам Аслъ да се влюби в Али, а погледът й в огледалото говореше, че започва именно това. Crossing Arms
Текин (а и актьорът - не знам, никога не ми е допадал) ми идва в повече, а да не говорим за Иийт (дори не зная как да го напиша на български ooooh! hahaha).
В последния епизод изпъкна нещо, което, като че ли отказвах да приема в самото начало на сериала - образите на Шахин, Рауф "анне", и Али, и съответно, играта на актьорите в ролите. Само заради тях си струва човек да гледа сериала. Peace

Гледам, че нещо сте коментирали, че рейтингът пада. Не ме учудва, за съжаление. Confused
Виж целия пост
# 445
образите на Шахин, Рауф "анне", и Али, и съответно, играта на актьорите в ролите. Само заради тях си струва човек да гледа сериала. Peace
аз само заради тях го гледам  Peace
Виж целия пост
# 446
Привет на всички! Hug

Преводът на серията излязъл на руски, благодаря bouquet /прочетох тук/, видях и фрага, преведен от Лили и Синан Hug Hug и разбрах, че рейтингът не е добър Laughing Напоследък харесвам само сериали, които не издържат повече от 30-тина серии Joy Joy Joy
С голямо удоволствие гледам БСА /Научи ме да обичам/, май тук служи за посмешище newsm78 и чакам скоро да му изтече срока, докато още му се радвам Thinking

Сега пък имам желание да опозная Керем като артист....дано сериалът изкара поне до 25 епизод Peace

По-долу Керем или Али си търси работа по обяви от вестника? Simple Smile

Виж целия пост
# 447
Добър вечер въпреки,че е за лека нощ  hahaha
Сега стига с този рейтинг каквото такова пък и няма да кажа защото ще се повиши колко сериали са се спасявали от падане...държим се все едно сме целунали дъното даже при тая конкуренция си е пак добре като се замисля.АТВ не търпят факт,но те сами прецакаха сериала-смяна на ден не помага и събота да го сложат има Сървайвър и тн,но стига сме се вайкали така труди се много яде супер много юмруци,а аз си имам мое мнение конкретно за Керем Чатай не знам какво общо има с Клунито или там как му викате което не искам да споделям и ще оставя за себе си. Peace
Лия Hug и аз харесвам БСА то асъл тези с кратък живот сега са по добрите моля ти се  ooooh! ooooh! ooooh! поне някои Peace
За мен ще напишат Аслъ платоничка която няма да им пречи защото преди всичко е приятелката и знака за шамаросването ми го доказа,но всички други гадинки.Абе Еджето сигурна ли е,че синът и не употребява алкохол? Очите му са червени та плаши иначе страхотни сини очи си има ама какво толкова са кървясали от яд ли не мога да разбера? Thinking
Не съм съгласна за Текин и актьора който го изпълнява за мен човека си е тамам на мястото в пъзела.Аз обожавам гадини впрочем актьора не е млад няма какво да му харесвам и около него има тайни,но за мен преди да се ожени за Белгин е бил един малоумно влюбен глупак влюбен в жената на брат си толкова,че е отишъл да му каже,че тя ще бяха с Шахин и Али не е негов  ooooh!
Брат му и той пълен шизофреник.Всички ги обсъдихме ама мен тоя приятел на Йиит ми е много безличен - как да го кажа липсва ми на фона. Whistling
Лили и аз като теб преповтарям по няколко пъти,а няма да изброявам по колко пъти съм гледала сцени от ГБ след епизода и какви пари съм давала за смс-и за да тегля и какви чудесий е било,че и с ШМ и така.Сега поне не се харча  Joy Joy Joy
За мен най-силна роля прави Осман Алкаш и просто АЛКЪШ заслужава друго не...страшен актьор и ролята така да му е прилепнала.Гюркан,Керем и Нилпери също.От Лейлош има какво да се желае,но важното е,че като двойка са убедителни и ми харесват.Аз не правя на всеки срещнат клип все пак... bowuu.В ШМ Керем имаше сцени и с двете момичета,но аз първата я отписах още първите серий Naughty Mr. Green
Искрено се надявам Аслъ да излезне честна приятелка... Praynig
Страшни снимки Лили не е красота това миличка това е харизма,но в много висока степен която ти казва седни и ме виж с поглед...може да ме харесаш.Пък ако питаш мен ако Господ беше му дал поне още 5-6 санта щеше да е и красив,но за мен и така хубав..Чара му в очите които дебнат като тигър за мен в усмивката...лицето му е с много правилни черти все едно е рисувано...нищо,че има по голямо чело те затова пишат,че носи перука ама това означавало,че си по умен от другите  hahaha Леко щръкналите уши много ме радват мен лично не ги намирам за недостатък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Най-вече е позитивен,добър,умен,разбран,признателен и още много неща мисля за него човек.
Няма какво да изброявам какво му харесвам,а онзи Токио си го остави да си харесва там 9-тите дупки на кавали и мавали..той от духовата музика на Бюрсин не разбира всичко му е фалшиво ама не е на ясно,че той e фалшивия,че и онзи Елештирмени ли какъв беше същия абе просто не заслужават коментара и измарянето на нашите усти за тях,а и както го писах в туитър завчера "Като не ти харесва не го харесвай - като не ти се гледа недей и гледай,но недей обиждай много е грозно"...Сега си спомних,че преди време бяха направили сръвнение с Керем и Шрек,че какво обидно има в това? Аз харесвам Шрек и магарето харесвам може би беше за мен най-хубавото блатно и сладко чудовище което съм виждала,но някои хора имат ли си идоли и са до там.Особено в туитър средите та същото важи и за него то и аз преди години мислех малко без да мисля направо ама то всеки ден променя и изменя човека и за някой неща разбираш,че не си прав... Peace Хах,сега се сетих,че беше изкарал слух,че ще играе Леон във Ватанъм Сенсин  Peace и бях го споделила и то и онзи Андъч ли как беше и него го изкарах от последователи...имам си достатъчно хейтъри не ми трябват. Stop
Айде стига толкова,че обърнах чаршаф.Бягам към кревата.... Hug Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 448


При Керем днес отишли фенки, показали са му явно фенски видеоклипове, и той отправил съобщение по WhatsApp към приятелките на тези фенки..
 Също така е казал на момичетата, с които се срещнал: Нека да не се натъжават, че не са успели да дойдат днес, аз усещам всякак обичта им..
И какво казва: Здравейте на всички..Аз съм Керем.Тука дойдоха едни ваши сладки приятелки, показаха ми видеоклипове, да са живи и здрави..  Обичам ви и иншаллах ще се видим някой ден..
Казали ма ду предаде поздрави на Серенай, той смутено се засмял и казал: Разбира се, непременно ще й предам..

https://twitter.com/thebursinimm/status/824989785982906369


Лили това момиче и на мен писа  Mr. Green Heart Eyesвпрочем да ви кажа да се снимам и да пратя видео познаваме се,но не сме чак толкова близки аз и отговорих,че съм срамежлива и отказах не,че и нямам доверие,но аз съм си такава... впрочем дори в туитър когато пиша на хората които харесвам няма да визирам само Керем се чувствам,че им досаждам тях може да ги мотивира,но за мен е странно...  Rolling Eyes е освен като ги тагна на някой гиф...Примерно имам лайкове аз се чудя защо ги имам на моменти  Joy
Иначе страшно много се радвам за всички момичета които са се включили и фенове и са го зарадвали така... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вече наистина лягам  Hug Hug Hug Hug



Виж целия пост
# 449
Добро утро! Hug Hug Hug

 
Скрит текст:

Лия,  Hug кое служи за посмешище?  Thinking

Лу,  Hug за това знам, ама имам предвид да го продадат в още страни, за да му се удължи животът, ако рейтингът продължава да е такъв. ooooh!

Габи, Снейки, Ивве, Тинче, Диди, Лили, Нарцис, bouquet bouquet bouquet bouquet

Много готин Кер на корицата и другите снимки. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes На мен и част от другите актьори също ми харесват как играят, ама вярно е, че тези са най, най.  Peace Лейла Лидия засега ме разочарова, за съжаление.  Peace



Хубав ден! bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия