
Д:Боли ли те много? Много се уплаших, знаеш ли? Друг път не ме натъжавай така, става ли?
А:Не го направих за това, аз не бих могъл да те натъжа.
А:Дерин, извинявайте, исках да знам дали няма да тръгваме.
Д:Аз няма да отида, ще остана при Али.
А:Тръгвай си, не оставай без сън заради мен.
Д:Аз и без това като те мисля, няма да мога да заспя.
А:не, върви си, и без това майка Рауф е тук.-
Д:Лека нощ!
А:лека нощ!
Д:Влизай хайде.
А:Хайде..
Р:Синко, как попадна в такава клопка?
А:Майко, аз мислех, че отивам на боксов мач. Откъде можех да знам, че ще играят с измама. Имаше нещо желязно в ръката си.
Р:Точно това, че искаха да те убият. Шахин е прав, има хора, които се занимават с теб Първо се опитаха да ет дероптират, после итова.
А:виж, майко, ако това е истина. Ако някой или някои са ми скроили тази клпока, ти знаеш, че ще науча това, и ще отида и ще им поискам сметка за стореното.
Р:Ох, ти въобще не се опитваш да ме разбереш.
На Белгин й боляля главата, ще отиде да спи, а Текин пък нямал да може да спи.
Ш:текин, отвори вратата!
Б:Текин, не отваряй! Моля те!
Ш:Какво ти казах?! Какво ти казах?
Б:Шахин, недей, моля те!
Ш:ти не се меси! Казах ти, да не се занимаваш с това момче, иначе ще кажа всичко на дъщеря ти, бях казала.
Т:Али е твой син. Въобще не отричай..Разкрих плана ви.
Ш:Какъв план бе?
Т:Баща и син, за да ис отмъстите, използвате дъщеря ми.
Ш:Какво говориш ти бе?
Б:Шахин, моля те ,не намесвай дъщеря ми в тази работа.
ш:Али нищо не знае, Али не знае, че емой син. Ако Али разбере какво си сторил, ще те унищожи, ще те съсипе. Ако отново тръгнеш да ес занимаваш с Али, тогава всеки ще научи, че ти си убиецът на баща си. Бих го направил, Текин, бих го направил!
Прислужницата дали чу какво каза Шахин
Не знам, аз съм на прибежки, малко
на Шампиона с малкия Али