"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 67 588
  • 737
# 510
  Изпуснах началото, нета ми спря #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Д:Боли ли те много? Много се уплаших, знаеш ли? Друг път не ме натъжавай така, става ли?
А:Не го направих за това, аз не бих могъл да те натъжа.
А:Дерин, извинявайте, исках да знам дали няма да тръгваме.
Д:Аз няма да отида, ще остана при Али.
А:Тръгвай си, не оставай без сън заради мен.
Д:Аз и без това като те мисля, няма да мога да заспя.
А:не, върви си, и без това майка Рауф е тук.-
Д:Лека нощ!
А:лека нощ!
Д:Влизай хайде.
А:Хайде..

Р:Синко, как попадна в такава клопка?
А:Майко, аз мислех, че отивам на боксов мач. Откъде можех да знам, че ще играят с измама. Имаше нещо желязно в ръката си.
Р:Точно това, че искаха да те убият. Шахин е прав, има хора, които се занимават с теб Първо се опитаха да ет дероптират, после  итова.
А:виж, майко, ако това е истина. Ако някой или някои са ми скроили тази клпока, ти знаеш, че ще науча това, и ще отида и ще им поискам сметка за стореното.
Р:Ох, ти въобще не се опитваш да ме разбереш.

На Белгин й боляля главата, ще отиде да спи, а Текин пък нямал да може да спи.

Ш:текин, отвори вратата!
Б:Текин, не отваряй! Моля те!
Ш:Какво ти казах?! Какво ти казах?
Б:Шахин, недей, моля те!
Ш:ти не се меси! Казах ти, да не се занимаваш с това момче, иначе ще кажа всичко на дъщеря ти, бях казала.
Т:Али е твой син. Въобще не отричай..Разкрих плана ви.
Ш:Какъв план бе?
Т:Баща и син, за да ис отмъстите, използвате дъщеря ми.
Ш:Какво говориш ти бе?
Б:Шахин, моля те ,не намесвай дъщеря ми в тази работа.
ш:Али нищо не знае, Али не знае, че  емой син. Ако Али разбере какво си сторил, ще те унищожи, ще те съсипе. Ако отново тръгнеш да ес занимаваш с  Али, тогава всеки ще научи, че ти си убиецът на баща си. Бих го направил, Текин, бих го направил!

Прислужницата дали чу какво каза Шахин newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 511
Лили  Hug Hug Hug

Прислужницата дали чу какво каза Шахин newsm78 newsm78 newsm78

 Peace Не знам, аз съм на прибежки, малко   hahaha hahaha





ПП Тази Дерин много...  #Cussing out #Cussing out глупава... как се сети да разкаже всичко на баща си ?!  ooooh! ooooh! 
Виж целия пост
# 512
 Чула е.
Белгин й каза да забрави за случилото се тази вечер..Иначе дори не иска да мисли какво би станало. Сега пък дава приспивателни на мъжа си. Текин не иска.
Б:Хубаво тогава, тази вечер говори с призраците..Извини се на баща си ,на снаха си..

М:Отворете полиция!
А:Какво става?
П:Има жалба срещу вас, трябва да дойтете с нас в участъка.
А:Жалба ли? кой я  еподал?
П:Снощи е нападнал Текин М в дома му.
А:но той нищо не е направил! Казвам ви, че нищо не е направил.
Р:Улан Текин, не беше ли достатъчно това, което направи, че още продължаавш?Али, ти къде тръгна?
А:Не мога да го оставя сам.
Р:Али, недей да правиш някоя глупост, че иначе ще ет убия. Разбира се, ако аз не умчра преди това..

Комшиите пак са в чуденка какво е направил Шахин.
КДали пак не е убил някого?
В:Той не е убиец, той  ешампион.

В:Какво е направил, шампионът, защо ог отведоха?
Н:Де да знам, синко, ще научим какво е станало.

Т:Ти каква работа имаш тук?
А:Да поговирм малко с теб да видим.
Т:Добре, да говорим. Да, юнга, слушам те.
А:Ще ни оставиш намира, дъ миркеламоглу.
Т:Ти шегуваш ли се?
А:Батко Шахин няма никаква вина.
Т:Батко ти Шахин, така ли?
А:Проблемът ти е с мен, той няма никаква вина. Опита се да ме предпази от едни негодници.
Й:Достатъчно вече!
А:Дали е достатъчно или не, ще видим. не съм дошъл да те предизвикам, а дойдох да те предупредя.Не се занимавайте с мен!
Т:Ако още продължаваш да се мотаеш около Дерин, тогава ще се занивама пак с теб.
А:Виж, Дерин е достатъчно голяма, за да взема сама решенията си. Но ако продължаавш да се занимаваш с мен, тогава нито парите ти, нито властта ти, нито пък хората ти, ще могат да те спасят от ръцете ми.

За някакъв флашка говори Текин, това май ог изпуснах.. Откъде се появи тя? newsm78 newsm78 newsm78

Д:да?
Т:дерин, дъще ,трябва да поговорим.
Д:Да, слушам те.
Т:Не по толефона, а  лице в лице.
Д:добре и аз искам да говоря с теб.
А:Али ли беше?
Д:Не.
А:Тръгвамче ли?
Д:Аз имам една работа, като  ясвърша ще дойда.
АО:Дерин, случило ли се е нещо?
Д:Не, Аслъ, нищо няма.

А:Къде останахте вие, я? Кажи на шефа си..Заради това ли дойдохте?

Май му взеха флашката.. Да не би в нея да е записът от товаренето онази нощ?

Белгин си спомня.

Б:текин, какво ти се  еслучило? Ти в този час пил ли си?
Т:Тя изневерява на батко..Видях ги двамата. Чух ги да говорят.видях я как го гледа. Как е могал да направи такова нещо?
Б:ще кажеш ли на батко си?
Т:Обичала друг..

Майката на Йиит явно е дошла да подпитва Белгин за някои неща. Имала някаква вечер на благотворителната им организация.

Айдааааа, да не би Али да е прецакал Йиит.

Т:Какво направи ти, бе приятел. Изгори условното си освобождаване.

Не допускат Али да види батко си Шахин.. И среща пак онзи Хайдар, при когото отида да търси Дерин Али.. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Д:Дойдох навреме. Искам да повярваш на онова, което ще ти кажа.Т:Аз те повиках, първо аз ще говоря.
Д:Добре, слушам те.

шахин си спомня затвора.

М:това твоите хора ли са? (за вестника говори) Не видях какво пишеше ввъ вестника.

Д:Така без причина онзи мъж не би отишъл в ничия къща. Кажи първо какво ес направил?
Т:Кка можеш да повярваш на човек, когот едва познаваш. Та той е убиец.
Д:Но вече е изтърпял наказанието си.
Т:Не, той е освободен условно. И сега вече ще влезе в затвора.
Д:Но това сега не би трябвало да се сл2учва, не е време.
Т:Какво искаш да кажеш?
Д:Али е син на батко Шахин, с години са били разделени. Едва сега се събраха.
Т:Вай , и как беше първата им среща, плакаха ли много?
Д:Али все още не знае. Но ще научми. Ттако, моля те, оттегли си жалбата.
Т:Щом толкова са ти скъпи тези хора, значи си готова да направиш всичко за тхя.
Д:Кажи какво исакш да кажеш?
Т:Нека всичко да е по-старому.
Д:Значи искаш да ес върна вкъщи.
Т:Вкъщи и при Йиит.
Д:Искаш да кажеш, да се оженя за него, така ли?
Т:Това е единственото ми условие.
Д:Значи ме шантажираш. Ти занеш ли Йиит какви ги върти зад гърба ти? Натоварил е нещо на потъналия кораб.
Т:Ти откъде занеш за това?
Д:Али ми казда?
Т:И ти му вярваш? Той лъже. Устата му мирише от глад, още снощи се би заради пари.
Д:Ти откъде знаеш, че снощи Али се е бил? Или и това е твоя работа?
Т:Ще направя всичко, каквото е наобходимо, за да се въренш в къщи и при Йиит.
Д:тогава нека да ти кажа.Никога, ама никога няма да ес омъжа за Йиит.

Д:Али ,къде си?
А:На пристанището съм.
Д:Трябва да поговорим.
А:После, Дерин, сега имам малок работа.

Хайдеее, Хайдар ще влезе в ареста при Шахин.

Голям сладур, я! hahaha hahaha hahaha Днес му донесли бидон с вода вкъщи, но доставчикът гледал през прозореца сестра му. И той с голямата дамаджана по главата му..Сега хайдар в затвора, а  онзи в болницата.

Майката на Аслъ дойде..това била къщата на съпруга й..

А:това е майка ми. А това пък е майката на съпруга ми. моята свекърва..
Р:Приятно ми е, госпожо..Вие седнете, а аз съм вътре, дъще.

Майката почна да опява Аслъ..Каква работа имала в бараката? Нямало как да ес обръща човек тук. нейният гардероб бил по-голям от тази стая тук.

М:Това, което правиш, приляга ли на нашето семейство?
А:Майко, въобще не ми говори за семестйво, защото ако аз почна да говоря, ще се разцстрои шмного.
М:Затова, че не иска шда ме разстроиш ли се омъжи за този юнга..Да не би да си бременна?
А:О,ф майко.

А:Бях ти казал да не идваш.
Д:Али, искам да знам какво правиш?

Али се опитва да намери видеозаписите от онази вечер..Подхвърлил стръв на Йиит и той  язахванал.Сега помоли Дерин да му помогне да влиза в охранителните кабинети.



Виж целия пост
# 513
Лили.............. Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Благодарско............. love001
Виж целия пост
# 514
Бойче  Hug Hug  Позна ли полицейското управление  Joy Joy


Али се опитва да намери видеозаписите от онази вечер.

Как ще намери като Дерин снесе всичко на баща си  ooooh! Mr. Green
Че се и учудва  hahaha hahaha какъв бил такъв...




Сцената при влизането в затвора преди 24г на Шампиона беше супер! Но от какво се изненада във вестника, не разбрах, той нали беше свидетел на всичко ?
Виж целия пост
# 515
ще влюбят Аслъ в Али.... Sad
Виж целия пост
# 516
Т:Йиит, този Али е казал нещо на Дерин. Уж ти си въртял неща зад гърба би?
Й:И сега това ли измисли?
Т:Онази вчере, когато корабът щеше да отплаваше, ти беше ли на пристанището?
Й:Да, бях там, имаше проблеми с товаренето, исках от вечерта да ги ксвършим.Не исках да ви безпоокя за това. Значи и Дерин му у повярвала, щом говори за това, значи му у повярвала..
Т:Мен ме интересува нещо друго. Това момче каква работа е имал там по това време на нощта.

Йиит изтрил записите..

М:Ало?
Й:Кажи.
М:Г-жа дерин дойде тук в стаята с видеозаписите.
Й:Какво?
Й:И имаше ли някой с нея?
М:Да.

А:Трябваше да разбера, че той ще ги изтрие тези записи.
Д:Али, ела първо да седнем да пийнем нещо топло.
А:Не, имам работа.
Д:И аз ще дойда с теб.
А:не, аз ще я свърша сам.
Д:Али, виж, допускаш грешка.
А:Не, отивам да поправи грешката..До скоро..

А:кой те нае?
М:Какво става, бе?
А:Говори, кой те нае? Йиит Бурсалъ или Текин М.
Д:Али, остави го ,моля те!
А:кажи ми веднага кой от тях?
М:виж, нека да ти дам парите и се махай оттук.
А:И без това ще ми ги дадеш тези пари. Кажи кой е от тях?
М:Текин М.

Д:Не мога да повярвам, че баща ми е способен на такова нещо?
А:Аз съм виновен, не трябваше да отивам там.Трябваше да разбера, че става бой с измами.
Д:А батко шахин откъде разбра за татко?
А:Защото не за пръв път ме заплашва. Ако батко Шахин влезе в затвора, няма да си простя.. Толкова добър човек, без да мисли, веднага се втурва да помогне на хората.
Д:И защо ще прави това? човек не би направил такова нещо на непознат човек.. Само заради детето си би искал да направил такова нещо. Може би те есложил на мястото на сина си.
А:не би могъл да го направи, защото той знае, че ако направи такова нещо, би изневерил на паметта на сина си..
Решиха да не казват за случилото се на майка рауф..

Д:хайде ти се връщай, аз ще отида сама оттку вече.
А:защо?
Д:Али, моля те.
Й:Трябва да говорим.
Д:Няма за какво да говорим.
Й:Има.
А:Тръгвай си, не иска да говори с тбе.
Й:Жалко и за теб,  Дерин, значи повярва на този лъжец?
А:Слушай, ще стоиш далеч от дерин, иначе ще се разправяш с мен.
Й:/Ти какъв си ,бе янга, съпруг на Аслъ? Какъв си решавай вече?
А:Нейно гадже съм..Сега се изпарявай.
Й:Вярно ли е това?
Д:да.
Й:на баща ти това никак няма да му хареса.
А:Хубаво, ти върви да му кажеш за това. Или все още не си се наситил на юмруци, или да ти дам още един анимационен филм?

А:Той си го търсеше.
Д:Нарочно го каза, нали? За да ни остави намира му каза, че сме гаджетго.
А:Както кажеш ти.
Д:Значи си говорил напразно.
А:не, само ти казвам, че аз не говоря празни приказки.

Виж целия пост
# 517
оппаляяя  Shocked    снимки ималооо  Crazy  на Шампиона с малкия Али  Peace

че пък си и спомни нещо Али  Praynig Peace Peace


Виж целия пост
# 518
оппаляяя  Shocked    снимки ималооо  Crazy  на Шампиона с малкия Али  Peace

че пък си и спомни нещо Али  Praynig Peace Peace



да странно, че Али не си го спомни още първият път  като го видя, като гледам снимката е поне на пет  шест годинки Peace
Лилка Благодаря  bouquet bouquet Лу Hug
Виж целия пост
# 519
Лили,  Hug благодаря ти за превода! bouquet

Ей, няма спирка тоя, пак пратил хора в залата. ooooh!
Виж целия пост
# 520
Всъщност Али сега на колко години е newsm78
Снежка  Hug
Виж целия пост
# 521
ИввеHug на 28 е.
Виж целия пост
# 522
А:Я, вие полудяхте ли? Аз си умирам тук да убедя хората, че анистина сме женени, за да ни оставят намира, а вие?
Д:Аслъ!
А:Какъв е тоя поглед? Да не би да ес съмняваш?
Д:Не, наистина съм ти призналетна, но и теб ти изнася така. ЯАдосваш баща си.
А:Добре, тогава, когато нещо пак сполети Али, пак ще говорим.

Ама този хайдар много складък, бе..Наистина,ама много.

Али пак щял да отидсе да се опита да влезе при Шахин и Несрин ще отиде с него, Вейсел също, разбира се..

Али отива дап приготви чанта с дрехи за Шахин.видя снимката, но май засега не се усети.

Р:какво правиш, Али?
А:Тази снимка, падна..Нея гледах.Това сина на шампиона ли е?
Р:не е ли срамота, синко, да ровиш в личните вещи на човека?
А:не, не ровех, падна.. Ами сигурно е той, кой друг би могъл да бъде.. само това.
Р:Какво?
А:Сякаш аз съм виждал батко шахин в този вид.
Р:Сишгурно си го видял, човека все пак е шампионе. хайде ела вътре.
А:Добре, идвам..

Д:Извиняавйте, къде да оставя поръчката ви?
А:можете да оставите на масата. Откъдеи разбра, че съм тук?
Д:майка рауф ми каза.
А:Какво правиш?
Д:Правя обстановка.
А:За ккаво?
Д:За да съберем глави и да се замислим върху проблемите.
А:а аз си помислих, че съм ти липсвал.
Д:Тогава аз си тръгвам.
А:Ела, ела. По принцип жените създават проблеми, но ти се опитваш да ги решаваш, аз не съм свикнал да ми правят добрини.

Пият в чест на шампиона..

Д:Но не ес натъжавай.
А:Вейсел каза нещо..Комшиите говорели нещо и той чул..Клюкарствали, че шампионът пак отишъл да убие някого.
Д:когато шампиоан дойде, всички тези неща ще бъдат забравени. А и от работа главата си няма да може да вдигне.
А:Да, и аз мисля за това какво да правим по този въпрос.
Д:може да направим и нещо за жените. Например отслабване с танци, това напоследък е много модно.
А:Много добре.

Шампионът се обади на Рауф.. Пита дали са добре, дали Али е добре.. Шампиона каза на Рауф, че трябва да дъриж Али далеч от Дерин..Защото е сигурен, че пак ще направят нещо на Али.Не се страхува за себе си, но за Али се страхува много. Иска рауф да го вземе и отведе оттук.

Дерин учи Али на танци, а иска Али да я научи да се боксира..Али ще я научи не да разбива носа на някого, а да се защитава..

А:Всъщност винаги става въпрос за защита, да предвидиш удерите на противника  ида ес пазиш.
Д:Добре, а ако дойде неочакван удар.
А:Значи нещо такова..

Имаше ли целофани, бе?

Йиит пак праща копоите си срещу Али.. Ама че мъж! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Й:Ще разбере какво е да се занивама с мен онзи тип..От страх направо ще се на...ре в гащите..

Бай Луиджи предупредил йиит, че има три дена за вече те си знаят какво..

Трябва да се провери дали пък Йиит не направи нещо в гащите си, мъничко поне hahaha hahaha hahaha hahaha

Хайде, тези са опекли кекса бе ooooh! ooooh! ooooh!

Дерин била пияна от щастие..

Комшиите недоволни, имали деца, а тези тук не били хубав пример за тях явно.

А:този път кой направи това? Баща ти, Йиит или пък други?
Д:Ами ако нещо му се беше случило на него? Щеше да е по моя вина. За пръв път бях толкова щастлива..Сред толкова проблеми, за пръв път се почувствах свободна.
А:дерин, вече трябва да ес връщаме вкъщи.
Д:Аз не мога да го оставя..Вече не мога да го оставя.
А:Като казваш, че не може шда го оставиш? Ви еда не би да сте..
Д:Вече не мога да ог оставя. И той не би ме оставил вече. Вчера го разбрах.. Не би ме оставил, нали?

Аслъ няма да се разведе, Дерин й каза, че вече няма нужда от тази игра, защото техните не са им повярвали.
А:Никой не я интересува Аслъ. Те мислят единсдтвено какво ще кажат хората. На никого ни им пука за мчен.
Д:На мен ми пука.
А:Да, пука ти..Сутрин Али, вечер Али.
Д:Щяха да убият човека ти казвам.
А:Извинявай, държа се като егоистка.. Но се радвам за вас двамата всъщност..Намерихте се един друг.
Д:И ти ще намериш някого..
А:Кой би искал омъжена жена?
Д:Да, но дотагава ти сто пъти ще си се развела.
А:Да, сто пъти ще съм се развела.

Майките нещо се дърпат заради дъщерите си.

Б:Виж, миличка,  ити знаеш, че Аслъ още от малка прави това, което прави Дерин. Дерин се изнесе и тя се изнесе. Дерин тръгна с онова момче, и тя тръгна с онова момче. Миличка, затова ти к8азвам, вземи се в ръце, защото дъщерите вземат за пример майките си

Пак ще караме без реклами..Стана ясно..

Виж целия пост
# 523
Хайдар каза на Али взел си до себе си гадже като фъстъче(говори за Несрин) hahaha hahaha hahaha

йиит се опитва да вземе пари от фирмата, но служителката му каза, че без одобрението на текин бей не би подписала такава голяма сума..

Не разбрах Али заплаши с нещо Йиит, но какво newsm78 newsm78

А:Какво стана? Не успя ли  се разтовариш снощи? Почакай ти, почакай и твоя редз ще дойде.-

Сеит е направил друго копие на видеозаписа, иска пари от Йиит явно, за ад унищожи записа.

Но Йиит си мисли, че Али е пратил това събощение.

Излъгаха майка Рауф, че Али се бил с пиян човек.

Али каза, че ще оправи всичко.Ще уреди работите със салона, ще измъкне Шахин от ареста, но майка Рауф каза, че не иска да се забърква в неприятности..
Дерин си спомня думите на Шахин и май за доброто на Али ще се връща вкъщи..

Несрин се обади на адвоката си. И той е бил кратък..Ако не бъде оттеглена жалбата срещу него, ще бъде пхратен в затвора и излизането му оттам ще е много трудно.
В:п.овече няма ли да мога да видя шампиона?
Д:Значи сега единстгвеното решение е.

А:Ей ,какво правиш тук? Ще измръзденш. Ела..Какво ще кажеш? Аз имам надежди нсе пак. И както снощи да подадем глава до глава като снощи и да измислим нещо.Н етрябва да говорим за нещата, които не можем да напрамим, а да говорим за нещата, които можем да анправим..Тази твоя идея с танците много ми допадна..Два дена през седмицата може да стане това..

Али има доста хубави идеи.
и накрая.

А:Защото в края на деня винаги печелят добрите. Но не искам да те виждам така омърлушена.
Д:не съм такъв мечтател като теб.
А:Но това не са мечти..Това са планове..Нали ми беше казала, че ще намериш причина да остана тук. Всъщност причината си ти. Аз никога не исках да идвам в тозип град.Но случилото се тогава на пристанището.На мястото, където загубих майка си, намерих теб, Дерин. Не искам да те загуби и теб. Виж, ако някойъ ден реша да отида оттук, бих искал да си тръгна оттук с теб. Никак не ми  елесно да ти казвам тези неща, би ли сменила изражението си..Като лед, е измръзнах..
Д:Стига вече със забавленияута, нали?
А:Дерин, какво ти става? Къде изчезна онова момиче от снощи, което мечтаеше за тези неща? Което заспа на гърдите ми? Какво стана с нея?
Д:Да ти кажа какво стана? Едва не срутиха върху главата на това момиче сграда, където бешще. Първата вечер когато беше с любимия си, едва не я убиха.
А:виж, знам, че това е много за теб.
Д:но аз не съм свикнала така. Не съм свикнала на насилие. Аз съм се родила със златна лъжица в уста, всичко ми беше поднесено на тепсия..А ти? ти за пари се биеш..Аз не мога така всяка вечер да те чакам с памук и йод в ръка..Знаеш ли, преди да те позная, какъв ми беше проблема. Да не ис навехна крака по време на таниц..Опитахсе да докажа на всички, че мога да ес справя сама с живота ис, но те били прави. От мен толкова, Али, толкова мога.

Боже, кка искам да видя лицето на Али в тозип момент..Сигурна съм, че керем го изигра по превъзходен начин..Просто го чувствам..
Виж целия пост
# 524
А:Али, къде Дерин?
А:Тръгна си..
А:Без да ин почака ли си отиде?

Ето я песента, която звучи в момента..



Токио пак ще мърмори утре, че като не слагат рекламни паузи, това не означава, че ще се покачи рейтинга..

Алооооо, Токио бей, ти върви да си хвалиш свиет си сериали, стига си се занимавал с нашия #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия