Много мина, мъничко остана МАРТенче да гушка мама- тема 9

  • 42 307
  • 736
# 135
Момичета, има ли някоя, на която да са казали, че околоплодните води са занижено количесто? На мен ми казаха, че са нормални, но към долна граница и започнах да чета и да се притеснявам. Някой да сподели мнение?
Моите води бяха силно намалени, но ми препоръчаха да пия кокосово мляко-има проучвания, че ги повишава и от тогава са ми в норма и то не на долна граница, но пия всеки ден по около 600-800 мл кокосово мляко (не е особено приятно,но за здравето и комфорта на бебето съм готова на всичко)
Никитата, откъде го вземаш - Била и Кауфланд имат ли го? Звучи ми вкусно, но аз сега нямам обуняние, така че и да не е - моментът е добър да го започна Grinning Благодаря!
Виж целия пост
# 136
Момичета, има ли някоя, на която да са казали, че околоплодните води са занижено количесто? На мен ми казаха, че са нормални, но към долна граница и започнах да чета и да се притеснявам. Някой да сподели мнение?
Моите води бяха силно намалени, но ми препоръчаха да пия кокосово мляко-има проучвания, че ги повишава и от тогава са ми в норма и то не на долна граница, но пия всеки ден по около 600-800 мл кокосово мляко (не е особено приятно,но за здравето и комфорта на бебето съм готова на всичко)
Никитата, откъде го вземаш - Била и Кауфланд имат ли го? Звучи ми вкусно, но аз сега нямам обуняние, така че и да не е - моментът е добър да го започна Grinning Благодаря!
Аз си взимам от биомагазините и гледам да е поне 50%, иначе веднъж съм взимала и от кауфланд, знам че и в билла има ☺
Виж целия пост
# 137
А ние разместихме цялата спалня, без гардероба  Mr. Green т.е. мм размества а аз давах акъли и сумтях "внимавай стенатааа....да не издраска паркета" сега бебешкото легло е във вътрешната страна на стаята, от моята страна на леглото. Температура без отопление на стаята, около леглото- 18.4 С, влажност 59%. Идеално! Отивам да нареждам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 138
А ние разместихме цялата спалня, без гардероба  Mr. Green т.е. мм размества а аз давах акъли и сумтях "внимавай стенатааа....да не издраска паркета" сега бебешкото легло е във вътрешната страна на стаята, от моята страна на леглото. Температура без отопление на стаята, около леглото- 18.4 С, влажност 59%. Идеално! Отивам да нареждам  Heart Eyes

Ние миналата седмица разместихме в спалнята , като теб и аз само давах акъли и предизвиквах адреналин  Laughing , сега има място за кошарата от моята страна  Grinning. Остава да изпера дрешките и да ги подредя в скрина предвиден за бебо , но прането ще започна началото на февруари , идеята ми е да ги изпера и след това в сушилнята и сгъвам ги и в скрина  Simple Smile , предполагам за ден или два ще съм готова Simple Smile
Виж целия пост
# 139
А ние разместихме цялата спалня, без гардероба  Mr. Green т.е. мм размества а аз давах акъли и сумтях "внимавай стенатааа....да не издраска паркета" сега бебешкото легло е във вътрешната страна на стаята, от моята страна на леглото. Температура без отопление на стаята, около леглото- 18.4 С, влажност 59%. Идеално! Отивам да нареждам  Heart Eyes

Ние миналата седмица разместихме в спалнята , като теб и аз само давах акъли и предизвиквах адреналин  Laughing , сега има място за кошарата от моята страна  Grinning. Остава да изпера дрешките и да ги подредя в скрина предвиден за бебо , но прането ще започна началото на февруари , идеята ми е да ги изпера и след това в сушилнята и сгъвам ги и в скрина  Simple Smile , предполагам за ден или два ще съм готова Simple Smile

Ехеее аз започнах първа подготовките преди месец и спрях ама вие ще ме изпреварите  Laughing подредих си всичко но опаковано в скрина. Лиглото не сме го сглобили. Вие сглобихте ли го вече? И аз смятам да пера началото на февруари. И да ги разопаковам нещата. Мисля си и леглото тогава да се сглобява. И да изчистя всичко после само да поддържам. Според вас не е късно средата на февруари нали?
Виж целия пост
# 140
Катерина, ти си с по-късен термин и не е късно дори началото на март  Sunglasses  Ние със Зара сме първата седмица на март и я го дочакаме, я не Crazy но пак си имаме време! Леглото е сглобено, дори го повдигнахме на най-високото ниво да видя дали може да се сложи обиколник. Имаше чистене на щори и прозорци днес, ъгли, прах, чудеса. Смъкнах си и едно малко куфарче за ръчен багаж, познайте за какво  Party Утре ще забърша леглото преди да започна да пера. Дишам като Дарт Вейдър, правя си едно ментово чайче да се освежа малко  Simple Smile
Виж целия пост
# 141
Аааа ееее добре има време значи.  Laughing че като прочетох че почвате и се сгреснах а то има почти месец разлика Laughing
Виж целия пост
# 142
Моят термин е 20 март, нямам легло още. Ще го поръчам края на Януари, за да остане поне 20 дни в стаята и повече. Трябва да се отмирише на дърво и мебел. Харесла съм го иначе, има го на склад, така, че е само въпрос на време.
Не съм подреждала съответно нищо, безкрайно рано ми е. Ще пера два пъти, ще редя два пъти, после ще бърша прах по 100 пъти, еми няма смисъл. Месец по-рано ще оправя нещата, защото както казах няма да купувам много неща. Днес щях да изпразвам едно шкафче от моите, но като се замислих си казах-защо, ще се замърси всичко, много бързо. Но пък изпрах едни плетени комплектчета за мойта приятека, която ще роди тези дни. Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Оле момичета сега прочетох във фейса в групата "В ОЧАКВАНЕ НА НОВИЯ ЖИВОТ" че едно момиче родило във 32 г.с и ме хвана малко страх , поста и гласи :
"На 5.01 след сумати опити за задъражане и лоши показатели на кръвно и захар, със секцио се роди моята принцеса. Ще се погледаме малко от ковиоза защото се роди в 32г с. Дай боже скоро да си се приберем"
Виж целия пост
# 144
Мами, без паника, за да стане подобно нещо момичето е имало сериозни здравословни проблеми (както е и написала), бебе не се ражда преждевременно току-така. Освен това в тези седмици бебетата вече са развити и шансовете всичко да е ок са над 95% Hug
От един леген с повече дрехи и от кръст и преяждане няма да стане, 99% зависи от нас!  Peace
Виж целия пост
# 145
Това не е нещо толкова страшно.Няма нужда от паника,а е трябвало да го извадят.Бебе в тази седмица е вече развито,Божа работа,каквото и да правиш или не,то решило ли е ще си излеле.А ако имаш и здравословни причини оше повече.Всичко ще е наред.Детето ще си поостане в кувиоз и това е.
Виж целия пост
# 146
Абсолютно!  Трябва мтого да внимаваме обаче с тези ледове навън.. от най малкото подлъзване и тупване в снега може да тръгне :х аз се бях подхлъзнала в банята 6ти месец началото и се бях хванала ама макар и леко си тупнах пак. Е от тогава ми почнаха тия контракции и магнезии...
Да ви се оплача така се бях ушашавила днес вечерта. Към 5 почнаха чести контракции много стегнати но без болка по 2мин... и пих 2 магнезия веднага обачеее те не спираха и взех да ги засичам с една програмка за контракции на тела дет свалих преди месец. Емииии бяха през равен интервал 2мин контракция ама мн силно стягане и 5мин почивка и пак... ошашах се много ... ни лежане ни хапчетата помагаха... и така от 5 до 9 мнооого контракции имаше. Накрая станаха на рядко и сега само като стана имам... ужасно притеснение беше... Sad
Виж целия пост
# 147
Вече така ще е май  Tired  След такива болки (чак се събудих от тях  #Crazy) и аз се панирах, и  ме накичика като коледна елха на 30 декември. След 2 седмици, когато започнат ранните февруарки да се обебват съвсем ще ми стане тясно. Но засега вардя аквариума с Рибко на топло и се опитвам да запазя спокойствие.
Виж целия пост
# 148
Аз си мечтая да стигна до 32 г.с.
Ако пък стигна 35 - 36 ще съм супер щастлива Simple Smile
Лекарката ми каза, че имам реални шансове за това,  защото е втора бременност.  Матката имала "памет",  че се е разтягала преди и това двойно разтягане сега не е такъв шок за нея, т.е. би трябвало да издържи.
Виж целия пост
# 149
Ами аз съм си със стягане на корема още от самото начало.Затова и носа не си подавам навънка,а много ми се иска да се разходя в снега.Напоследък тези дни ме понаболява повечко и ниско долу и нагоре при ребрата,на стомаха ми е зле,имам запек,тежко ми става от всичко.Да ви кажа и магнезия много не действа,три пъти по едно ако е пък абсурд.Макар,че аз вече го намалявам,че така и така скоро трябва да го спирам.Става все по-тежко и досадно,трудно се движа.Не знам защо така се получи при мене,понякога си мисля,че преувеличавам и се обвинявам,че не се движа,обаче тръгна ли става по-зле.Вече се чудя на коя страна да лягам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия