Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 382
  • 741
# 150
Ако на някой все още му трябват талончета от ШЕЛ за продукти Philips, моля да ми пише.
Какви са тези талони - за отстъпка ли и за кой магазин важат?
Важат при закупуване на някои продукти Филипс от бензиностаниции Шел, най-много по темите се търсеха талончета за фотоепилатор на Филипс, с тези талончета идваше май на половин цена.
Виж целия пост
# 151
Можете да си купите уреди Philips с отстъпка до 50% на уред.
Един талон Ви дава 10% отстъпка
За повече информация, относно уредите:
http://www.shellpromo.philips.bg/
Виж целия пост
# 152
По повод на намаленията на Филипс, цитирам от друга тема:

Промоцията на филипс и шел? Има два модела, с 50 % намаление
Да,ама нямам точки  Wink
тук без точки  Simple Smile
https://fibank.cloudcart.net/
Виж целия пост
# 153
Благодаря за отговорите.  Hug За съжаление тези продукти, които предлагат с отстъпка не ми трябват в момента.
Виж целия пост
# 154
Игра с покупка на Ballantine's http://staytrue.bg/
Виж целия пост
# 155
Здравейте,  ето и победителите от играта на B.U.http://www.bunofilter.com/whoareyouquiz/bulgaria/winners ,също така ги има и фейсбук страницата им за всяка седмица.
Виж целия пост
# 156
Ограничението за тая тема трябва да е 100 стр. Laughing
Виж целия пост
# 157
Здравейте момичета, да Ви питам, дали всички си получихте наградите от Gourmet за последната седмица от 25-31.12.2016. Спечелих едно легло, но още го няма Cry Благодаря!
Виж целия пост
# 158
Здравейте! Разчитам, че сте доста информирани и да ви попитам - каква е играта на Маги в Лидъл. Днес закупих продукт на Маги в този магазин, видях след касите кутия с логото, попитах касиерката, тя за пръв път чуваше. Поисках талон за участие, намери с триста зора, пуснах в кутията, но не знам за какво се играе. Търсих без успех на сайта. Ще съм благодарна, ако имате информация.
Виж целия пост
# 159
Здравейте момичета, да Ви питам, дали всички си получихте наградите от Gourmet за последната седмица от 25-31.12.2016. Спечелих едно легло, но още го няма Cry Благодаря!
Още не съм получила драскалката, спечелена от този период.
Виж целия пост
# 160
Здравейте момичета, да Ви питам, дали всички си получихте наградите от Gourmet за последната седмица от 25-31.12.2016. Спечелих едно легло, но още го няма Cry Благодаря!
Още не съм получила драскалката, спечелена от този период.

Лаленце благодаря, успокоих се! Grinning
Виж целия пост
# 161
Здравейте! Разчитам, че сте доста информирани и да ви попитам - каква е играта на Маги в Лидъл. Днес закупих продукт на Маги в този магазин, видях след касите кутия с логото, попитах касиерката, тя за пръв път чуваше. Поисках талон за участие, намери с триста зора, пуснах в кутията, но не знам за какво се играе. Търсих без успех на сайта. Ще съм благодарна, ако имате информация.
Играеш за хлебопекарна на Тефал...дай Боже всекиму!! Laughing
Виж целия пост
# 162
Аз днес получих легълцето от Гурме от предпоследната седмица.
Виж целия пост
# 163
Здравейте момичета, да Ви питам, дали всички си получихте наградите от Gourmet за последната седмица от 25-31.12.2016. Спечелих едно легло, но още го няма Cry Благодаря!
Днес получих леглото спечелено в този период Peace
Виж целия пост
# 164
Здравейте момичета, да Ви питам, дали всички си получихте наградите от Gourmet за последната седмица от 25-31.12.2016. Спечелих едно легло, но още го няма Cry Благодаря!
Още не съм получила драскалката, спечелена от този период.

Аз чакам драскалка от 5-тата седмица, преди 2 дена получих храната пак от същата седмица. Така че явно ги пращат незнайно как.. Само се надявам да пристигне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия