Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 383
  • 741
# 195
Благодаря! Hug bouquet
Виж целия пост
# 196
И аз нямам мейл.Четох,че ще се свържат с нас,след това до 20 дни да чакаме доставката.
Виж целия пост
# 197
Тези, които сте спечелили от Фантастико имейл ли получихте или проверявате в списъците за различните награди?

 Получих мейл.
Виж целия пост
# 198
Тези, които сте спечелили от Фантастико имейл ли получихте или проверявате в списъците за различните награди?

 Получих мейл.

И аз получих имейл.
Къде се намира това Фантастико- Гео Милев? Rolling Eyes Не съм от София и нямам представа. Нещо като ориентир да ми кажете?
Виж целия пост
# 199
Ориентир:зала Универсиада,Първо районно,завод Електроника,Скай Сити мол.Или общо казано кв.Гео Милев,виж на мапса и ще добиеш представа.Ако си с градски транспорт наблизо са трамвай 20 -спирка Н.Коперник,и автобус 72.спирка-Шипченски проход.Там беше преди Т-маркет и Мания,ако питаш някой запознат с района.
Виж целия пост
# 200
Благодаря. Отиваме да си вземем наградите Sunglasses
Виж целия пост
# 201
Някой иска ли комплект 2 бр. стъклени чаши от Фантастико?Не ми се ходи до магазина,специално заради тях...  Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Някой иска ли комплект 2 бр. стъклени чаши от Фантастико?Не ми се ходи до магазина,специално заради тях...  Simple Smile


С удоволствие бих ги взела. Ако искаш прати ми данните си, ще се помъча да ти ги взема и ще ти ги пратя по нещо.
Виж целия пост
# 203
Тези, които сте спечелили от Фантастико имейл ли получихте или проверявате в списъците за различните награди?

 Получих мейл.

И аз получих имейл.
Къде се намира това Фантастико- Гео Милев? Rolling Eyes Не съм от София и нямам представа. Нещо като ориентир да ми кажете?

Тенкс  bouquet

Е, значи ММ не печели. Няма имейл. Здраве да е.
Виж целия пост
# 204
Някой иска ли комплект 2 бр. стъклени чаши от Фантастико?Не ми се ходи до магазина,специално заради тях...  Simple Smile


С удоволствие бих ги взела. Ако искаш прати ми данните си, ще се помъча да ти ги взема и ще ти ги пратя по нещо.

Пиша ти на лични!Обаче аз не ги искам...Опитай да ги вземеш за себе си!  bouquet
Виж целия пост
# 205
Днес ходих до Фантастико. Взех си чашите. Много са хубави.
Виж целия пост
# 206
Някой иска ли комплект 2 бр. стъклени чаши от Фантастико?Не ми се ходи до магазина,специално заради тях...  Simple Smile

Аз бих ги взела, ако не са обещани вече.
Виж целия пост
# 207
Взех наградите от Фантастико. Поискаха ми само кодовете. Нито лична карта, нито нищо.
Виж целия пост
# 208
И аз имам код за 2 броя чаши,но няма как да ги взема,защото не съм от София, ако някой иска ще му пратя кода да ги вземе и ползва!
Виж целия пост
# 209
 slan4ize_76 ще съм ти благодарна, ако ми предоставиш кода. Аз спечелих 4 бр. тъкмо ще си запълня комплекта. Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия