Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 382
  • 741
# 225
Хайде и на мен ми е скучно без игри. Искам игри за кафе/скоро ми свършва кафето.  Laughing
Виж целия пост
# 226
И аз искам нови игри. Ще трябва да си пробвам късмета с лотарията. Един познат е спечелил 1 000 лв.

И аз от скука се пробвах с един билет вчера. Излезе едно от моите числа - тъкмо се зарадвах и видях, че отдолу пише "тв жребий"  #Cussing out Не знам дали осъзнават колко дразнят с тази "награда"! Май вече ще взимам само пирамиди, бинго и който друг билет със сигурност НЕ включва участие в томбола за тв игрите, сред печалбите си.
Виж целия пост
# 227
Здравейте,
някой печелил ли е от игрите на списание Ева? (http://www.eva.bg/games)
Благодаря Simple Smile
Аз спечелих през Ноември награда от тях, душ-олио. Много са коректни, наградата беше след два дни при мен.

Попитах, защото са ме изтеглили от последната им игра с червилата. Тегленето е било края на декември, а още няма ни вест, ни кост от тях. Писах им във фб страницата, но получих сийн  Crossing Arms Thinking
Виж целия пост
# 228
Хайде и на мен ми е скучно без игри. Искам игри за кафе/скоро ми свършва кафето.  Laughing
И на мен ми е скучно. Laughing
А и темичката ни замря, като няма игри, няма за какво да мрънкаме. hahaha
Виж целия пост
# 229
И аз искам нови игри. Ще трябва да си пробвам късмета с лотарията. Един познат е спечелил 1 000 лв.

И аз от скука се пробвах с един билет вчера. Излезе едно от моите числа - тъкмо се зарадвах и видях, че отдолу пише "тв жребий"  #Cussing out Не знам дали осъзнават колко дразнят с тази "награда"! Май вече ще взимам само пирамиди, бинго и който друг билет със сигурност НЕ включва участие в томбола за тв игрите, сред печалбите си.
А комшията на етажа спечели 100 000 лв. от допълнителните тегления  Money
Виж целия пост
# 230
В СБА има игра със скреч карти на бисквитите Белвита. Ако купите за поне 4 лв. може да спечелите чанта, магнит и някакъв бележник май беше.
Виж целия пост
# 231
И аз искам нови игри. Ще трябва да си пробвам късмета с лотарията. Един познат е спечелил 1 000 лв.

И аз от скука се пробвах с един билет вчера. Излезе едно от моите числа - тъкмо се зарадвах и видях, че отдолу пише "тв жребий"  #Cussing out Не знам дали осъзнават колко дразнят с тази "награда"! Май вече ще взимам само пирамиди, бинго и който друг билет със сигурност НЕ включва участие в томбола за тв игрите, сред печалбите си.
А комшията на етажа спечели 100 000 лв. от допълнителните тегления  Money
Еха! Браво на човека! И аз искам  Grinning
Виж целия пост
# 232
Във Фантастико има пак карти при закупуване на две големи коли -чаши от тези с преливащите цветове.
Виж целия пост
# 233
Хайде и на мен ми е скучно без игри. Искам игри за кафе/скоро ми свършва кафето.  Laughing
И на мен ми е скучно. Laughing
А и темичката ни замря, като няма игри, няма за какво да мрънкаме. hahaha
Що се отнася до мрънкането, не съм съгласна, ето - мрънкаме, че няма игри  Joy
Виж целия пост
# 234
Това мрънкане не е като другото мрънкане. Другото е по-сладко.  Mr. Green
Виж целия пост
# 235
Да се запиша с първа награда за годината  комплект грижа за двама от Виши
Съдържа Почистващо мляко Purete Thermale 3 в 1, 200ml, Aqualia Thermal Серум, 30ml и Teint Ideal Fluid фон дьо тен флуид, 30ml X2 Много съм щастлива:))
Обадиха ми се на обед за леглото от Гурме,но не си бях в къщи и го отмених за утре..
Попитах няма ли го и валчера от Гурме,казаха ми,че само леглото е при куриера..И двете награди са спечелени предпоследната седмица..
Виж целия пост
# 236
Да се похваля с награда от фейса- паста за зъби Pearl Drops  Grinning!
Виж целия пост
# 237
Честито на всички! Hug

А комшията на етажа спечели 100 000 лв. от допълнителните тегления  Money
Ехааа, браво! Heart Eyes
На мен в последното теглене за малко ми се разминаха стоте хиляди. Печелившият код беше: AZ12358185. А аз имах: AZ12358192 и AZ12358193. Confused
Скрит текст:

Не ми пречи „затишието“, така или иначе само играта на Милка чакам, пък ако има и друга покрай нея, ще е бонус. Mr. Green
Виж целия пост
# 238
Мрън мрън и от мен - още нямам наградата тази година, искам да е нещо хубаво  Laughing
Кога ще публикуват наградите на Якобс?
Виж целия пост
# 239
Чакам днес външната батерия от Спаркса, дето я мъчих половин година. Не че не мога да си купя, ама се заядох на инат да я спечеля. И това без да пия кока кола, събирала съм капачките от познати, а и по земята съм намирала  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия