Искам да кажа ... (104)_09.01-15.01

  • 61 273
  • 959
# 105
утре не се учи в София  Simple Smile

интересно дали четвъртък/петък също ще ги обявят за неучебни дни
Виж целия пост
# 106
Съни, за София ли? Къде го видя?
Само ми удължават агонията  Mr. Green
Има тема тук в бг-мамма. Не е официално, но следи информацията Simple Smile За мен е глупаво това удължаване, в четвъртъ няма рязко да се повишат температурите. И в нашия офис вчера сутринта беше 13 градуса, защото климатика не беше успял да стопли повече.
Виж целия пост
# 107
При нас голям студ. Вали ситен сняг. Бавно, но упорито.
Нашата ваканция свършва, децата утре са на училище.
Колата ми е такава една чистичка, чак не ми се иска утре да я изкарам от гаража  Mr. Green

Честито на Яна и на Лиляна - имат си награда от баницата на бг-мама  Peace
Виж целия пост
# 108
Яна, бъди здрава!  bouquet

Кофти духа при нас, ама аз помъкнах децата навън. Гледам да не пропускам разходка,колкото и да е кратка
Виж целия пост
# 109
Много мразя първа смяна, с нетърпение чакам да дойде 2рия срок, че детето да може да се наспива.

Днес пак пеш до работа, не нацелих точно откъде да сляза, та вървях около 200м. през преспи. Simple SmileВ резултат на усилието, чак главата ми под шапката беше мокра, ръцете в ръкавиците също. Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Яна, да си жива и здрава!

Днес го дават най-студения ден и ще се покачват температурите вече. Айде! Praynig
Виж целия пост
# 111
Аз очаквам да удължат ваканцията до края на седмицата, защото в стаите е мн студено.
Аз отивам в мола на кафе с приятелки Laughing
Виж целия пост
# 112
Ох, че хубаво Heart Eyes Още един ден ваканция за дечицата!

Пичът, пеещ в колата, е направо уникален Shocked Ако ми беше мъж, нямаше да му дам да си затвори устата Heart Eyes
Виж целия пост
# 113
Аз и малкия гледаме НГ, двамата големи готвят. Патица с кисело зеле. Обясних им какво да направят, сега гледам сеир.
Виж целия пост
# 114
Да се запиша в новата тема.

Следобед, нямам възможност да поспивам. Само на почивка като сме, ама нали за това е почивка. Интересното е, че след това нямам проблеми да заспивам, ама ако ми се случи вкъщи да заспя следобед, вечерта не мога да заспя.

При нас си вали отново, приказно е. Излизаме си с децата да се пързаляме, не бях се пързаляла с години, голям ми е кеф  Heart Eyes
Намръзваме яко, после правя една тенджера чай и се наливаме (децата, аз - не).

Децата са на училище утре, но с намалени часове и от по-късно. Класната казала, че няма да пише отсъствия и познайте дали му се ходи на ученика.  ooooh!
Искал да си играе и да се пързаля, не да учи. Ми, разбирам го детето.  Mr. Green
Виж целия пост
# 115
Да обявяват и четвъртък и петък за неучебни,та да се знае  Whistling. Работещите родители на по-малки ученици едва ли ще са съгласни, всъщност  newsm78.С една приятелка говорих, води нейният първокласник със себе си на работа.Добре,че нямам такива дертове. Хем не работя, хем детето ми е голямо  Laughing. Обмислям да го освободя от училище ,ама много се е отпуснал и разпищолил  newsm78,пък 13 градуса, измерени в класните стаи не е тамам работа.
Веси, и аз за Декатлон рядко се сещам  newsm78,пък имат сполучливи неща  Peace.
Виж целия пост
# 116
И при нас ще е неучебен. Няма угодия- скучно им било вече на моите, искат на училище  Mr. Green

Д..е да им е яко като почнат, ще наблъскат по 2 класни, за да успеят.
Виж целия пост
# 117
Момичета, като се заприказвахте за рецепти си спомних, че май в миналата тема се споменаваха някакви стари готварски книги. Присетих се, че имам в лаптопа нещо подобно и проверих. Ако на някой му трябва книгата Българска национална кухня от 1984 г. може да пише, ще му я пратя на файл. Мотат ми се и някакви билкови рецепти на книжлета от преди десетина години, и те са на файлове.
Виж целия пост
# 118
Твърдо нье! Naughty Crossing Arms Отчувала съм двама готвачи вече, предавам щафетата! chef chef
Виж целия пост
# 119
Случва се да спя следобед откакто се появи детето, иначе не обичам от малка. Помня, че будувах и подкокоросвах съседчето от горния етаж, което принуждаваха да спи, да си говорим от прозорците. Ето че прогнозите за студ не се оказаха преувеличени и наистина днес се смразих, особено вятърът е вледеняващ!
Скрит текст:
Зимните месеци в личен план са тежки за нас за поредна година - загубих едните баба и дядо декември месец, другия си дядо през януари, баща ми февруари, а сега най-свидната ми и любима баба получи инсулт и не знам къде се намирам. Да, много е възрастна, да, изболедува тежък грип и имаше и други проблеми, но колкото и да се опитваш да си подготвен и да очакваш подобни новини, не се получава. Не може да говори, поне пареза няма. Да не говорим колко безумен преглед е претърпяла вчера от лекарка от спешна помощ - дошла, премерила й кръвно, преслушала сърцето и казала, че нищо й няма, това било старческа деменция Rolling EyesИ как се получава деменция за една нощ?! Тя милата, неслучайно като звъни на 112 като й прилошее, си сваля едно десетилетие от възрастта, но ето че и вече дошли, като видят 90-годишен пациент, не им се занимава и го отписват на момента Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия