Токуда Болница София - тема 24

  • 102 107
  • 773
# 735
Още преди раждането координаторката ще дойде в стаята да те пита към кой фонд си и ще обясни всичко.
Виж целия пост
# 736
Момичета, а след раждането има ли в болницата кой да те ориентира какви документи са нужни за фонда ?
Най-добре си провери и напомни, не чакай като мен.
Два пъти питаха има ли някой за фонд, всеки път си отговарях, че аз съм с фонд. И затова реших, че ще ми дадат каквото ми трябва на изписването. Може пък конкретно за мен да са пропуснали.
На самото изписване ми казаха да отида на 8-мия етаж в администрацията като дойда пак, а аз защо питах на информация не знам. Подадох заявление там и ми казаха да чакам да ми се обадят от болницата. И си чаках докато не писах тук и не ме посъветваха да отида на място. Е днес отидох, добре че бях с бебето, та се размърдаха малко, но доста телефони прозвъни секретарката докато ми направят копието на декларацията за избор на екип, което ми трябваше.
Виж целия пост
# 737
Kонстантинова е педиатър-неонатолог и ми е казала, че преглежда и големи деца, така че спокойно мога да я посещавам.
gingerina, поздравявам те за избора на имена на децата ти. Просто ми напълни душата.  bouquet
Виж целия пост
# 738
По повод прегледите на бебетата след изписване,бихте ли ми обяснили какво представляват?Нещо по специфично ли правят или е обикновен рутинен преглед със слушалка,защото на нас ни предстоят  такива.На епикризата на малкия пише първият да е между 7-я и 10-я ден и днес като звънах да запазя час казаха направо да ида на 2-я етаж и от там са щели да ни прехвърлят на 3-я.Без час,като казаха,че ще чакаме. newsm78
Виж целия пост
# 739
Проследяват се разни неща, които са били видени при прегледите в неонатологията (ако ги има). Ако не стандартно -  мерки, теглилки, слушалка.
На нас ни правиха трансфонтанелна ехография за проследяване на едни капилярчета.
Виж целия пост
# 740
Абсолютно стандартна консултация - теглене, мерене, слушалка.  Peace
Виж целия пост
# 741
Проследяват се разни неща, които са били видени при прегледите в неонатологията (ако ги има). Ако не стандартно -  мерки, теглилки, слушалка.
На нас ни правиха трансфонтанелна ехография за проследяване на едни капилярчета.

Ясно,благодаря.По телефона ми казаха ,че може и към 6,7 вечерта да ида та дано да не е пълно тогава. Simple Smile

Виж целия пост
# 742
Пъпчето гледат, на мен ми беше важно и с двете деца.
Виж целия пост
# 743
Момичета, някой знае ли колко е давността за кръвни изследвания за раждане-хепатитите, спин и сифилис - в Токуда как ги признават? В друг форум  прочетох за 3 месеца...
Виж целия пост
# 744
Момичета, някой знае ли колко е давността за кръвни изследвания за раждане-хепатитите, спин и сифилис - в Токуда как ги признават? В друг форум  прочетох за 3 месеца...
Д-рката ми ми каза 6 месеца.
Виж целия пост
# 745
моите бяха преди шест месеца и половина преди раждането и ми ги признаха
Виж целия пост
# 746
Моите също бяха правени в началото на бременността и си минах с тях.
Виж целия пост
# 747
Благодаря момичета, и аз питах в кабинета им -6 месеца потвърдиха.
Виж целия пост
# 748
Знаете ли след колко време излиза резултатът от цитонамазка в Токуда?
Виж целия пост
# 749
За три дни е готова цитонамазката.

Имате ли мнения за доктор Гроздева детски гастроентеролог.

Димитров кога е отпуска някой знае ли ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия