Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 41

  • 105 551
  • 742
# 210
Здравейте! Моля, препоръчайте някои български кремове за лице (дневен и нощен) и околоочен. Съм на 36. Кожата ми е по-скоро комбинирана и малко проблемна, има малки мимични около очи. Чужденка съм  Simple Smile Миналото лято ходила съм в България за първи път. Купих някои български козметика. Испозвам ги сега и много ми харесва. През лятото ще отида в България отново и вече сега мисля на каква козметика да се обърне внимание  Simple Smile Предварително се извинявам за грешки защото не говоря български  Embarassed
Обърни внимание на козметиката Рефан. Не е от най- евтините, но в техните специални магазини цените са по- ниски.
https://www.refan.com/ru
 Аз съм очарована от тази серия.
https://irecommend.ru/content/dlya-fanatov-aromata-rozy
Виж целия пост
# 211
Някой да знае каква е разликата между тези два фон дьо тена на Буржоа? newsm78
Скрит текст:
Виж целия пост
# 212
Първият е новият. Старият го спират, т.е. опаковката подменят. Peace
Виж целия пост
# 213
Първият е новият. Старият го спират, т.е. опаковката подменят. Peace
Хм, странно, защото и двата се продават в момента на щанда на Буржоа. Доста се рових и не мога да видя каква конкретно е разликата им. newsm78
Виж целия пост
# 214
nevituuu , мисля,че не съм срещала в лили,дм и елитис сенките и затова не съм имала достъп до тестер.
Виж целия пост
# 215
Някой има ли впечатления от този серум за избелване на зъби?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 216

Обърни внимание на козметиката Рефан. Не е от най- евтините, но в техните специални магазини цените са по- ниски.
https://www.refan.com/ru
 Аз съм очарована от тази серия.
https://irecommend.ru/content/dlya-fanatov-aromata-rozy

Благодаря  Simple Smile сега исползвам няколко неща от Рефан. Всички от тях ми харесва. От серия Йогурт и розово масло имам крем за ръце  Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Някой да знае каква е разликата между тези два фон дьо тена на Буржоа? newsm78
Скрит текст:
Първият дава блясък и озаряване на лицето, втория е хидратиращ.
Виж целия пост
# 218
Сенките на Голдън Роуз и Руби Роуз са ми фаворити. От години ползвам само тях

Здравейте,
И аз да се включа.. Руби роуз са ми любими и на мен, но имам едни старички вече, искам да ги подменя, може ли да ми кажете освен от И-нет, примерно в Пловдив от къде мога да си купя палитра..

Благодаря предварително!  bouquet bouquet
Виж целия пост
# 219
Някой да знае каква е разликата между тези два фон дьо тена на Буржоа? newsm78
Скрит текст:
Първият дава блясък и озаряване на лицето, втория е хидратиращ.

Благодаря! Hug

Сенките на Голдън Роуз и Руби Роуз са ми фаворити. От години ползвам само тях

Здравейте,
И аз да се включа.. Руби роуз са ми любими и на мен, но имам едни старички вече, искам да ги подменя, може ли да ми кажете освен от И-нет, примерно в Пловдив от къде мога да си купя палитра..

Благодаря предварително!  bouquet bouquet

Тук ги продават в Елитис, не знам дали има в Пловдив, но може там да погледнеш. При мен има голям избор от по-малки и по-големи палитри. Peace
Виж целия пост
# 220
Елитис има в Пловдив, до Централната поща е  Peace
Виж целия пост
# 221
Елитис има в Пловдив, до Централната поща е  Peace

Вътре в сградата на пощата е. Peace
Виж целия пост
# 222
Да. Благодаря за уточнението. Щях да ходя там да търся едни парфюми, но не успях. На следващото връщане в Бг ще е. Щом има и Руби Роуз - ехааа.
Виж целия пост
# 223
Момичета,да ви питам,дали шампоан Здраве против пърхот върши работа?Ако не е ефективен,има ли друг евтин,който да помага?Head and shoulthers не ми допада много.
Виж целия пост
# 224
Аз съм много недоволна от Здраве против пърхот, направи чувствителния ми скалп много зле и от него започна да ме сърби двойно повече. Доволна съм от Фруктис против пърхот.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия