Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 41

  • 105 562
  • 742
# 270
Супер съм доволна от ББ крема на Гарниер за мазна кожа! Ако нюансът не е подходящ, бих препоръчала да си купиш и светлия и тъмния и да ги смесваш, аз така правя с много фон дьо тени.  Peace
Виж целия пост
# 271
Благодаря на всички за отговора  bouquet
Още искала съм да попитам за розова вода. Какви марки ви харесва? Има ли значителна разлика? Исползвала съм само една от Биофреш, Rose of Bulgaria.
В момента ползвам Vip's Prestige на Роза Импекс и бих казала, че съм много доволна - има много хубав аромат и не твърде спиртна, не ми изсушава кожата, а я омекотява и заглажда някак. В сравнение с тази на Лема Казанлък(много спиртна, не мирише добре и изсушава) си е страхотна.
Виж целия пост
# 272
Като стана дума изполвали ли сте продуктите на Престиж? Аз не бях до сега имам един крем за крака 3 в 1 с кокосово масло и е страхотно, а го взех за 2 и нещо , колкото да не плащам доставка за една поръчка. Мнение за нещата им?
Виж целия пост
# 273
За розовата вода. Доколкото знам, истинската розова вода не трябва да съдържа нищо, освен конкрет от роза и вода, така че, ако виждате някакви други съставки, освен тези две, просто не я взимайте.
Бях много доволна от водата, произведена в Скобелево, но тя беше по- скъпа, около 6 лв шишенцето.
Виж целия пост
# 274
Като стана дума изполвали ли сте продуктите на Престиж? Аз не бях до сега имам един крем за крака 3 в 1 с кокосово масло и е страхотно, а го взех за 2 и нещо , колкото да не плащам доставка за една поръчка. Мнение за нещата им?
Намерих го , ще го търся по магазините , много обичам да изпробвам кремове за крака. За съжаление , не мога да кача картинка Cry
Само линк
http://www.rosaimpex.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1 … 0%BA%D0%B0?tid=34
Виж целия пост
# 275
Този крем за крака, има ли го в ДМ или Лили?
Виж целия пост
# 276
Благодаря за предложенията. Днес отново изпробвах бб крема на Гарниер за комбинирана кожа - е, много бледа станах. Нямах време да го махам и отново да слагам крем, така че днес ще ходя бяла Mr. Green Ще пробвам да ги смеся двата цвята и да видя какво ще излезе. Отделно ще погледна и цветовете на Биотен и Римел bouquet
Виж целия пост
# 277
Как ги смесвате, направо на лицето ли, или в нещо преди това. Взех два фон дьо тена наскоро, първия твърде тъмен за мен, втория пък много блед, не ми пасват. Осветлението в козметичните магазини в отвратително, не може да се прецени реално цвета.
Виж целия пост
# 278
На Гарнието не мога да си намеря светлия цвят и затова тъмния си го ползвам само лятото.
Sneakers смесвам си ги на ръката и си мацам, къде с четка, къде с ръце.. Laughing
Виж целия пост
# 279
Аз имам празни бурканчета от кремчета. Обикновено в тях слагам продукт, когаъо пътувам, за да не мъкна големи разфасовки. Именно в такъв ще смеся двата крема, пък ще видим какво ще излезе Laughing
Виж целия пост
# 280
Aз мислех че само аз съм луда  и смесвам. Та преди ползвах фон дьо тен на Севънтийн, който е добре покривен, но някак сухо ми седи лицето с него. После взех на Макс Фактор, по препоръка на колежка, но пък ми е много лек, освен да оцветява, почти няма покривност. Последно започнах да смесвам двата, които като цвят макар и малко различни, са ми добре. И двете са в тубички, в които не се бърка. Сипвам по равни части на ръката, смесвам с тампона за грим и мацам. Чудя се нещо озаряващо/хайлайтър/ да взема, за около очите. Чудя се се течен или сух, не съм пробвала до сега.
Виж целия пост
# 281
За около очите сух хайлайтър би подчертавал линиите/бръчките. Всъщност мисля, че по-скоро ще ти свърши работа течен коректор, отколкото хайлайтър. Хайлатър не знам дали би стоял добре в тази зона, изключвам мястото под арката на веждите и към вътрешния ъгъл на окото.
Виж целия пост
# 282
За около очите сух хайлайтър би подчертавал линиите/бръчките. Всъщност мисля, че по-скоро ще ти свърши работа течен коректор, отколкото хайлайтър. Хайлатър не знам дали би стоял добре в тази зона, изключвам мястото под арката на веждите и към вътрешния ъгъл на окото.

Кожата ми е бяла като платно, няма нужда от избелване, а от озаряване и защото не съм на 20, точно за да не се набиват бръчките искам. ГЛедах препоръка на гримьор, също и лично впечатления, че озаряващите частички, правят кожата да изглежда по свежа. За жени на години, не се препоръчват мат сенки и тн. Идеята ми не е точно под очите са слагам, а на скулите или нещо от сорта. Тъмни кръгове под очите нямам, по-скоро подпухвам понякога, от ЕГН-то повече.
Виж целия пост
# 283

Кожата ми е бяла като платно, няма нужда от избелване, а от озаряване и защото не съм на 20, точно за да не се набиват бръчките искам. ГЛедах препоръка на гримьор, също и лично впечатления, че озаряващите частички, правят кожата да изглежда по свежа. За жени на години, не се препоръчват мат сенки и тн. Идеята ми не е точно под очите са слагам, а на скулите или нещо от сорта. Тъмни кръгове под очите нямам, по-скоро подпухвам понякога, от ЕГН-то повече.

Да, на скулите стои добре, там по принцип и кожата не е толкова суха и тънка, колкото под очите, нито е предразположена към сбръчкване така, както околоочния контур. Аз имам компактен хайлайтър, който става прахообразен, нанесен с четка, имам и перли. Течен не съм пробвала, но съм останала с впечатлението, че при по-суха кожа са по-подходящи течни и кремообразни продукти, а при по-мазна - прахообразни.
Виж целия пост
# 284

Кожата ми е бяла като платно, няма нужда от избелване, а от озаряване и защото не съм на 20, точно за да не се набиват бръчките искам. ГЛедах препоръка на гримьор, също и лично впечатления, че озаряващите частички, правят кожата да изглежда по свежа. За жени на години, не се препоръчват мат сенки и тн. Идеята ми не е точно под очите са слагам, а на скулите или нещо от сорта. Тъмни кръгове под очите нямам, по-скоро подпухвам понякога, от ЕГН-то повече.

Да, на скулите стои добре, там по принцип и кожата не е толкова суха и тънка, колкото под очите, нито е предразположена към сбръчкване така, както околоочния контур. Аз имам компактен хайлайтър, който става прахообразен, нанесен с четка, имам и перли. Течен не съм пробвала, но съм останала с впечатлението, че при по-суха кожа са по-подходящи течни и кремообразни продукти, а при по-мазна - прахообразни.

Значи за нещо течно да се оглеждам  Peace Мерси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия