Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 41

  • 105 546
  • 742
# 495

Е как спирала ще се пробва върху ръка? Shocked Освен да се омажеш, друго какво може да се разбере за нея Laughing. За тва хич не се притеснявай, освен от отваряне да е изсъхнала, друго едва ли.
И аз бях учудена, когато срещнах такава препоръка, ама, знам ли.
На руски е, ако трябва, ще преведа.
http://www.prosto-mariya.ru/kak_pravilno_podobrat_tush_dlya_resn … zovatsya_231.html
Взех Алверде защото исках кафява, и, желателно, био. Трудно се откриват такива. Повече няма да я взимам.

На Avril и PuroBio са био и много хвалени, но се намират по трудно и не са най-бюджетни. Макар, че на Avril ги гледах в интернет за около 15лв, което е напълно приемливо за био продукт.



Ако са гола вода като Алверде и 3 лв. са много.

Не съм ги пробвала лично и не мога да твърдя със сигурност, че стават за нещо, но има доволни из нета, затова ги предложих като вариант, който отговаря на условието био и е сравнително достъпен.
Виж целия пост
# 496
Аз напоследък съм със спирали от Катрис.
А дали може да покажеш кои са и да споделиш за ефекта върху твоите мигли Hug bouquet
Hug
Скрит текст:

Тази е последната ми тяхна ,а относно ефекта миглите се разделят доста добре, не се рони спиралата.
Най-често пльосвам два пласта  Blush
Виж целия пост
# 497
Ех, че яки моливи! На картинката, не знам, как са наистина.
Виж целия пост
# 498
Каква цена е спиралата на Катрис? Simple Smile
Виж целия пост
# 499
Аз напоследък съм със спирали от Катрис.
А дали може да покажеш кои са и да споделиш за ефекта върху твоите мигли Hug bouquet
Hug
Скрит текст:

Тази е последната ми тяхна ,а относно ефекта миглите се разделят доста добре, не се рони спиралата.
Най-често пльосвам два пласта  Blush

Много ти благодаря. Hug

nar4eto,попитай в другата тема за тези моливи,но имам смътен спомен,че не ги харесаха,не били дълготрайни и се събирали в гънката на окото.

Viktoriyaa,около 10 лв е едната спирала на Катрис.По принцип за тези пари купувам на Мейбълин,когато са на промоция,но може да опитам и на Катрис,и в другата тема ги похвалиха.Аз предпочитам Мейбълин и Буржоа от бюджетните марки,но пък ако и на Катрис са хубави мога да ги пробвам.
Виж целия пост
# 500
Viktoriyaa,около 10 лв е едната спирала на Катрис.По принцип за тези пари купувам на Мейбълин,когато са на промоция,но може да опитам и на Катрис,и в другата тема ги похвалиха.Аз предпочитам Мейбълин и Буржоа от бюджетните марки,но пък ако и на Катрис са хубави мога да ги пробвам.
Мерси за информацията,Мария bouquet

Ще взема да я пробвам тази спирала,че ми стана интересно.
Mr. Green
Виж целия пост
# 501
Ползвала съм тази спирала на Катрис, беше преди време на промоция за 8лв. Останах доволна. Преди около 2 седмици си взех спирала на ГР от Лили на промоция за няма и 3лв и много ми хареса, отдавна не бях ползвала ГР. За тази цена е ок.
Виж целия пост
# 502
ГР са добри в спиралите, ползвам 3-4 от техните, включително и зелената за под 3 лв
Виж целия пост
# 503
Аз Голден Роуз не харесвам, все едно че нямам спирала.
Виж целия пост
# 504
Може би не слагаш достатъчно? Аз ползвам предимно ГР и редовно ме питат дали съм с изкуствени мигли
Виж целия пост
# 505
Аз спирали повече и на Голдън Роуз,и на Ейвън няма да купя.На Ейвън се ронят,а на Голдън Роуз ми засъхват буквално за месец.А от Ейвън на няколко пъти ми се паднаха сухи и за нищо не ставащи спирали.
И от двете марки не съм доволна.
Виж целия пост
# 506
Може би не слагаш достатъчно? Аз ползвам предимно ГР и редовно ме питат дали съм с изкуствени мигли

Кои точно? Аз съм ползвала оранжевата и зелената, като първата ми е фаворит
Виж целия пост
# 507
Аз в момента на ГР ползвам :
Golden Rose Perfect Lashes (не знам точно коя е от серията)
http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=64 … mp;product_id=345
http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=64 … amp;product_id=97 - тази е прекрасна просто
http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=64 … mp;product_id=246 - тази е за под 3 лева
Виж целия пост
# 508
Аз съм супер доволна от Ейвънските. Даже някои от тяхните са ми по-любими от дрогерийните.  Peace
Виж целия пост
# 509
Момичета,дали в Лили или дм може да се намери хубав избутвач на кожички ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия