Февруари е на прага, за бебче мама да се стяга!

  • 41 106
  • 494
# 285
Божее,кога ли ще започне раждането Thinking,всеки ден чакам,и се самонаблюдавам...
Може да ме помислите за луда,но много се притеснявам да не ми започне да раждато  като вляза да се къпя с косата,че ще се чудя коя от къде да я подхвана.Всеки път бързам да се изсуша за норматив... ooooh!
hahaha hahaha hahaha
Аз като започна пих кафе, изкъпах се, обръснах си краката, изсуших си косата и я изправих с преса...има няма 12 часа по-късно родих. Ако ти е първо ти желая да нямаш време да се сушиш, ама надали!
Виж целия пост
# 286
Божее,кога ли ще започне раждането Thinking,всеки ден чакам,и се самонаблюдавам...
Може да ме помислите за луда,но много се притеснявам да не ми започне да раждато  като вляза да се къпя с косата,че ще се чудя коя от къде да я подхвана.Всеки път бързам да се изсуша за норматив... ooooh!
hahaha hahaha hahaha
Аз като започна пих кафе, изкъпах се, обръснах си краката, изсуших си косата и я изправих с преса...има няма 12 часа по-късно родих. Ако ти е първо ти желая да нямаш време да се сушиш, ама надали!
Това е то-второ ще ми е...Дай Боже! Peace
Предполагам,че ще се ми по-ускорени нещата,но знае ли човек  Thinking
Би ли обяснила как точно ги усещаше в началото контракциите?
И аз тези дни почнах да чувствам едни по-различни,та се чудя..Но имам още 2 седмици.
Виж целия пост
# 287
Нищо второ пак се съмнявам да го изстреляш толкова бързо, но пък дано е бързо и безболезнено. За контракциите- просто започна ритмично стягане не отвън и долу на корема както са подготвителните, а някак цялата матка с лека болка и силно стягане от кръста към корема.
Виж целия пост
# 288
Тапа падна ли ти?
Виж целия пост
# 289
1 месец преди да родя.
Виж целия пост
# 290
Ох, Боже, мен винаги ме стяга цялата матка - от горе до долу, не знам защо ooooh! Казаха, че може би не е контракция, а от позата на бебето - ако се е надупило примерно, защото продължава с часове.
При раждане отпуска и стяга ли?
Предполагам, че веднага се разбира кое е родилна контракция, но като не съм изпитвала това чудо и аз се притеснявам дали ще разбера Mr. Green
Виж целия пост
# 291
Ох, Боже, мен винаги ме стяга цялата матка - от горе до долу, не знам защо ooooh! Казаха, че може би не е контракция, а от позата на бебето - ако се е надупило примерно, защото продължава с часове.
При раждане отпуска и стяга ли?
Предполагам, че веднага се разбира кое е родилна контракция, но като не съм изпитвала това чудо и аз се притеснявам дали ще разбера Mr. Green
Не се шашкай, ако винаги те стяга цялата не е това за теб. Като почнаха истинските контракции болката имаше ритъм, както и свиванията, идваше от кръста към корема. Това с позицията на бебчето е друго- моята като се дупеше настрани или напред целия ми корем се втвърдяваше.
Виж целия пост
# 292
Ехо здр мами ...нямам вече мн време да ви следя...на 30ти ни изписаха и няма да ви обяснява тия няколко дни какъв е купона 😆 свикваме с безсънието и всички придружаващи екстри... 💜💜💜 как сте вие ...сигурно в трепетно очакване вече 😄
Виж целия пост
# 293
Ехо здр мами ...нямам вече мн време да ви следя...на 30ти ни изписаха и няма да ви обяснява тия няколко дни какъв е купона 😆 свикваме с безсънието и всички придружаващи екстри...

Разкажи повече като имаш време. Simple Smile Спи ли, не спи ли, как е с храненето, ти влизаш ли в ритъм? Simple Smile
Виж целия пост
# 294
Божее,кога ли ще започне раждането Thinking,всеки ден чакам,и се самонаблюдавам...
Може да ме помислите за луда,но много се притеснявам да не ми започне да раждато  като вляза да се къпя с косата,че ще се чудя коя от къде да я подхвана.Всеки път бързам да се изсуша за норматив... ooooh!
hahaha hahaha hahaha
Аз като започна пих кафе, изкъпах се, обръснах си краката, изсуших си косата и я изправих с преса...има няма 12 часа по-късно родих. Ако ти е първо ти желая да нямаш време да се сушиш, ама надали!
Това е то-второ ще ми е...Дай Боже! Peace
Предполагам,че ще се ми по-ускорени нещата,но знае ли човек  Thinking
Би ли обяснила как точно ги усещаше в началото контракциите?
И аз тези дни почнах да чувствам едни по-различни,та се чудя..Но имам още 2 седмици.
Успокоих се,че не съм единствената ,която ще и е второ раждане и се чуди как и къде ще я започнат контракциите и дали ще разбера,че са истински.Просто не помня болката от първия път,нищо че раждах нормално и то без упойка-отидох с 3,5 см разкритие за преглед без да разбера  Joy Ако и сега стане така супер,само да не пък да е прекалено бързо,че няма да раждам в града.В понеделник ще ходя на преглед и тайничко се надявам...да ми каже доки :"Оставай ,ще раждаш"  Whistling  Така че тръгвам със сакчето.
Я мамите с по-големи деца ,ходещи на ясла или градина,да кажат ще ги спирате ли като се роди малкото човече?Аз съм решила да я спра,защото ме е страх да не донесе някой вирус.Даже вече да бях я спряла,но ще имат една пиеска,а тя ще е с главна роля,та я пускам от време на време за репетиции.
Виж целия пост
# 295
Ехо здр мами ...нямам вече мн време да ви следя...на 30ти ни изписаха и няма да ви обяснява тия няколко дни какъв е купона 😆 свикваме с безсънието и всички придружаващи екстри...

Разкажи повече като имаш време. Simple Smile Спи ли, не спи ли, как е с храненето, ти влизаш ли в ритъм? Simple Smile
Еми спинка си сладко,сладко...малко ни мъчат колики но пием пробиотик за облекчаване а като се сетя, че това не са същинските едномесечни колики...лошо ми става
Иначе нз сама как бих се оправила, мъжа ми нали е 2 сед бащинство и мн помага, той е бармана вкъщи и му забърква добавката докато аз му давам кърма(колкото имам) абе свикваме...но като остана сама...ще видим как ще е  newsm78
Виж целия пост
# 296
Ох, тези колики, толкова ни тормозиха..

Аз мисля да не я спирам малката от детската, защото се надявам през деня да спя с бебето, а вечер да съм по-активна, когато тя се прибере. Знам първия месец, та и втория, по колко малко спях, пък и сезона е такъв, че повече се стои у дома. Може би, ако беше по-топличко и можех да ги извеждам и двете навън за по-дълго, за да може каката да не пощурее само вкъщи.
Виж целия пост
# 297
Ох, тези колики, толкова ни тормозиха..

Аз мисля да не я спирам малката от детската, защото се надявам през деня да спя с бебето, а вечер да съм по-активна, когато тя се прибере. Знам първия месец, та и втория, по колко малко спях, пък и сезона е такъв, че повече се стои у дома. Може би, ако беше по-топличко и можех да ги извеждам и двете навън за по-дълго, за да може каката да не пощурее само вкъщи.
И нас много ни тормозиха коликите.Накрая и помогна Еспумизан,от звука на сешоара се успокояваше и когато лежеше по корем на гърдите на баща си 😊
Мен ме е страх да не донесе на бебчо някоя болест.Ето тази седмица 2 дена ходи и вчера я взехме със запушен нос и хрема.
Охх ,аз вече се клатушкам като някоя патица  hahaha Много ми тежи моя юнак,по предположения на акушерката ще е към 4100 #Crazy ...та да видим.
Каката ми е родена януари и съм я изкарала много късно за първи път.Но сега мисля да съм малко по-смела.Надявам се да няма вече минусови температури.
Виж целия пост
# 298
Момичета, с наближаването на раждането, все по-често имам подготвителни болки и взех много да се притеснявам дали ще се справя с родилните. Почва много сериозно да ме хваща шубето. Вие как сте, само аз ли съм в паника? Grinning
Виж целия пост
# 299
Особено нощем паниката ми е пръв приятел. Почвам много дя го мисля.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия