Звездни компромати- 312 част

  • 121 309
  • 747
# 255
Абе не знам каква марка ѝ е блузата, но тази жена нещо твърде нервна ми се струва. Върти се в стола, прекъсва, кърши рамене, смее се неестествено... Нещо една идея и вреслива. Да не говорим за изтърваното "пиленце". Виж Коцето - него си го знаем.
Виж целия пост
# 256
Абе не знам каква марка ѝ е блузата, но тази жена нещо твърде нервна ми се струва. Върти се в стола, прекъсва, кърши рамене, смее се неестествено... Нещо една идея и вреслива. Да не говорим за изтърваното "пиленце". Виж Коцето - него си го знаем.
Да ,Надя е меко казано невъзпитана и се държи нахално.Коце си е симпатяга,такъв какъвто го познавам
Виж целия пост
# 257
И двамата са ми анти,той с премрежения и пиянски поглед,тя ми простее много,не си я представям като адвокат или там каквато е ooooh!
Малко преди рекламите той си поиска от Лора да му сипят нещо по-силничко в чашата Sick
Виж целия пост
# 258
Коцето е добряк
Виж целия пост
# 259
И двамата са ми анти,той с премрежения и пиянски поглед,тя ми простее много,не си я представям като адвокат или там каквато е ooooh!
Малко преди рекламите той си поиска от Лора да му сипят нещо по-силничко в чашата Sick
Точно
Виж целия пост
# 260
В на  Коцето  дискотеката ли бяха намерили стаичка, в която продават наркотици, или бъркам с друг чалга певец?
Виж целия пост
# 261
В на  Коцето  дискотеката ли бяха намерили стаичка, в която продават наркотици, или бъркам с друг чалга певец?
Неговата
Виж целия пост
# 262
ЧРД на Димитър Бербатов! ura
Виж целия пост
# 263
Като заговорихте за булки,Лора Виденлиева се е омъжила тук в СФ за български художник,заедно били от миналата есен.200 гости имало , обичайните Валя на Орлин Горанов жената,Тончо Токмакчиев,синът на Лора ,жена му и бебето им,Катето Евро

Току-що го видях и аз. Тук има снимки от събитието днес.

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6023101

Шокирана съм от вида на Таня и Руши - не можеше да отидат по-неглиже и по-утрепани! Руши - рошав и брадясал, а Таня - и тя рошава, без капка грим и спортно облечена. Неуважително ми се струва - все едно са излезли на разходка в парка и случайно са се спрели да погледат чужда сватба.  Confused
Виж целия пост
# 264
....Шокирана съм от вида на Таня и Руши - не можеше да отидат по-неглиже и по-утрепани! Руши - рошав и брадясал, а Таня - и тя рошава, без капка грим и спортно облечена. Неуважително ми се струва - все едно са излезли на разходка в парка и случайно са се спрели да погледат чужда сватба.  Confused

Че дъщеря й да не да е по-различно облечена?
Може да си имат вътрешно-семеен дрес-код  Thinking
Виж целия пост
# 265
Ами то и тоалетът на булката не ми изглежда от най-официалните. newsm78  Руши поне е с костюм.
Виж целия пост
# 266
Мария Цветкова не беше ли бившата на Динко Динев? Щяла да става певица, ама още не е решила в чалгата ли да се пробва или в поп музиката newsm78. Били приятелки с Емануела и участвала в последния ѝ клип, дори пее един куплет от песента. А как им се падат децата, дето родиха от Динев старши и младши Thinking?!

интервю и снимки с нея
http://www.bgdnes.bg/Article/6024268

чалгата на Емануела и Мария Цветкова
https://www.youtube.com/watch?v=BLvqeZ6IkOY
Виж целия пост
# 267
JLo
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 268
Хубава и естествена е наборката Hug
Виж целия пост
# 269
Скрит текст:
Мария Цветкова не беше ли бившата на Динко Динев? Щяла да става певица, ама още не е решила в чалгата ли да се пробва или в поп музиката newsm78. Били приятелки с Емануела и участвала в последния ѝ клип, дори пее един куплет от песента.
А как им се падат децата, дето родиха от Динев старши и младши Thinking?!
Скрит текст:
интервю и снимки с нея
http://www.bgdnes.bg/Article/6024268

чалгата на Емануела и Мария Цветкова
https://www.youtube.com/watch?v=BLvqeZ6IkOY
Детето на Мария е чичо на детето на Емануела
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия