Дневникът тема 75 - Да отслабнем всички заедно!

  • 51 509
  • 756
# 165
Кайсия сигурна съм че ако изкараш цели два дена на течна храна няма как да озверееш от глад Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Късно е вече-похапнах вчера.Може да опитам друг път.
Днес се отказах от тренировката.Започнах да загрявам ,и на първият клек ми се зави свят.Пробвах още няколко неща-не върви нещо,малко като се напрегна и започва да ми се вие свят.Иначе не се чувствам зле.. newsm78Поне не все още... Mr. Green.Малкото миналата седмица беше болно,днес каката болна,не е на училище даже.Може да са ми лепнали нещо...Ще видим утре как ще е .
закуска за днес-протеин+ 1 чаена лъжица кокосово масло.
Виж целия пост
# 167
След цялото хапване и пийване вчера днес съм -1кг. Mr. Green Шегувам се с моя, че май трябва по-често да ходим на вечеря в техните Laughing

Днес въобще не съм по план. Ядох за закуска два сандвича с луканка и запечен кашкавал (не бях яла хляб над седмица, та реших да се поглезя). За вечеря щя правя пържоли и чеснови пърленки на грил тигана + някаква салатка  Mr. Green
Ей много го обичам това чудо ... Да ми се чуди човек, защо чак сега разбирам, колко полезна вещ е Embarassed

За мускулите и телосложението като цяло - харесаха ми момичетата от снимките по-назад, но нека не забравяме, че при отпуснати крайници тези мускули не личат така. Харесвам и леко пухкавите форми - бюст, бразилско дупе и т.н. Смятам, че е много по-женствено от прекалено слабото, но пък няма как жена с малък бюст да си позволи бразилско дупе да речем, защото ще бъде прекалено несъразмерна.
Виж целия пост
# 168
Зизу, аз съм без бюст...никакъв, като дъска съм плоска, обаче задника ми е бразилски. Кофти, кофти структура ooooh!
Виж целия пост
# 169
Аз си купих някакъв протеинов хляб от Английско.. ей тъй за хасортимент.. и утре смятам да хапна един сандвич с него Simple Smile
Като тортиля е нещо от сорта... с разни и безобразни протеинови екстракти в него Simple Smile
Ми кво пък Simple Smile .. сирене за мазане + свинско филе + айзберг Simple Smile трябва да е добре  Blush

Закуска днес - портокалов сок
За обяд - моцерала с домати и песто (това ми е най-удачната офис манджа)... и малко кефир за следобедна закуска след час...
Вечеря - ще опитам да пропусна или ще бъде сок морков с ябълка и червено цвекло (отглеждам си го на терасата еко-био-ол-нейчъръл) хаха Simple Smile
Виж целия пост
# 170
Зизу, аз съм без бюст...никакъв, като дъска съм плоска, обаче задника ми е бразилски. Кофти, кофти структура ooooh!
Мен ако питаш си си слабичка ... Къде го виждаш това бразилско дупе не знам Crazy Нищо ти няма на структурата, просто прекалено много си се вкопчила в гоненето на някаква цифра, според мен Peace
Виж целия пост
# 171
Аз се отчитам с едни 58кг.....бяхме 3 дни в болница детето и въпреки безразборното ядене, все пак си наложих да пия поне много вода, че да не припадна от напрежение, притеснение и безсъние. Дали от стреса или от водата, все пак не качих, а поспаднах.....Продължавам от утре или по-скоро пак наново с жотото  Peace

Детето е по-добре вече....да не казвам голяма дума, но го закрепихме.  ooooh!
Виж целия пост
# 172
Аз се отчитам с едни 58кг.....бяхме 3 дни в болница детето и въпреки безразборното ядене, все пак си наложих да пия поне много вода, че да не припадна от напрежение, притеснение и безсъние. Дали от стреса или от водата, все пак не качих, а поспаднах.....Продължавам от утре или по-скоро пак наново с жотото  Peace

Детето е по-добре вече....да не казвам голяма дума, но го закрепихме.  ooooh!
Дай Баже да се оправя детето скоро.  newsm78 Как правиш житото? Може ли мед? newsm78
Виж целия пост
# 173
Заливам го с вряла вода за една вечер. Мед и цейлонска канела, лимон. Отделно ям по 1,2 ябълки , кисели и орехи/сурови/. И мнооого вода и чай цял ден. Това е.
Виж целия пост
# 174
Заливам го с вряла вода за една вечер. Мед и цейлонска канела, лимон. Отделно ям по 1,2 ябълки , кисели и орехи/сурови/. И мнооого вода и чай цял ден. Това е.

Колко дни така на жито, бях чела че е хубаво 10тина дни, и грамажа какъв е, ще ми се и аз да направя едно такова прочистване и след това нисковъглехидратна диета Simple Smile
Виж целия пост
# 175
10 дни беше плана, аз изкарах  -3...сега ще ги почна пак. Хубаво е да се започне на пълнолуние или малко след товап.

П.п 100 грама е житото за деня, разпределено в 3 приема
Виж целия пост
# 176
Аз днес преядох, много ми стана тежко, въпреки че храната ми беше поне като качество горе-долу ок. Много вкусни ми бяха пържолките и си взех допълнително.  Crazy

Вяра-Н някъде се изгуби.
Виж целия пост
# 177
Добро утро! Вчера правих разни вкусни неща и опитах поне от три  от тях Blushно само опитах и денс отново съм 61.800 .Доволна съм.
Менюто за днес е:
Обяд:3 варени яйца+65 грама крема сирене+100 грама бекон
Вечеря:150 грама бекон+3 варени яйца+краставица
Калории общо 1337.
Тренировката навън+плюс една от на Румяна и една интервална пак на нейна.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 178
Вчера случайно попаднах на една статия за лептина и четейки установих,че страдам от лептинова резистентност..Това поне обяснява до голяма степен трупането на мазнини и най-вече чувството на глад което изпитвам,колкото и да съм яла..Аз от много време си мисля,че със усещането за ситост нещо не  е наред при мен-но сега открих и логично обяснение.При мен симптомите са едно към едно,включително яденето посред нощите SadПускам няколко линка,на който му се чете и се интересува,може да погледне Peace
http://lubomirivanov.com/3201/
http://www.yulisgym.com/leptin-leptinova-rezistentnost/
http://www.mdimov.com/blog/otslabvaneto-nevazmozhno-1-leptinova-rezistentnost-7
http://www.africanmango-bg.com/%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%BD/
http://www.bb-team.org/articles/4958_leptin-i-ghrelin
И т.н..има статии във мрежата..."Отговорът" за моят случай  го имам..
Виж целия пост
# 179
Каисия, имаш отговор какво ти е, а има ли отговор как да се справиш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия