Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да намаля производството на кърма след отбиване?
Кои са добрите източници на желязо за кърмеща майка?
Как мога да увелича производството на мляко след цезарово сечение?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да намаля производството на кърма след отбиване?
-
Кои са добрите източници на желязо за кърмеща майка?
-
Как мога да увелича производството на мляко след цезарово сечение?
За стимулиране на производството на мляко след цезарово сечение, предлагайте гърда при всяко хранене, използвайте ръчна или електрическа помпа и се уверете, че бебето засуква правилно зърното с част от ареолата. Освен това можете да използвате гел за разранени зърна или компрес с отвара от смрадлика.
-
До кога е нормално бебето да се събужда през нощта за хранене?
-
Как мога да преодолея безпокойството си от кърменето на по-големи бебета на обществени места?
Мисля все пак, че ще си го оставям да спи колкото поиска. За количеството кърма ми казаха, че няма да има проблем ако детето само си прави паузата и ако не са му давани през деня чайове, вода или ам (а аз не давам). И че ако все пак започне да не му стига той ще започне да си се буди, за да я регулира колкото му трябва.