Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл Доулу - ТЕМА 7

  • 126 709
  • 739
# 75
https://www.vbox7.com/play:6a3b1a8027&p=playlist&id=2140 … 26&order=date
Виж целия пост
# 76
емко нещо наиситна го е ударил камък по главата - нещо все да се размеква  Joy
Виж целия пост
# 77
Голяма романтика ни чака  Party Party Party у студа в лодката   ooooh! Wink дали няма да празнуваме Свети Валентин  Thinking





емко нещо наиситна го е ударил камък по главата - нещо все да се размеква  Joy
smile3521 smile3521 smile3521
Може пък наистина Дениз да го е  променила.... Whistling
Виж целия пост
# 78
Черна Любов 57.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри
Виж целия пост
# 79
Както и да ги критикувам, сценаристите просто ... са много добри. Много. Peace
И целият екип, разбира се. Тази серия направо е разбиваща, въпреки истерията на Зейнеп. Страхотни диалози.  Praynig А финалът - Зезе на въжето, Нихан - бракът ми е илюзия... Страшно става за Емирката, когато на всички им писна да се страхуват.
А убиецът на Озан, според мен, е ... Тарък или някой от другите хора на Емир в онзи ден. Въжето, което изгори Тарък, беше основната улика, ама Хакан като се е фиксирал в това копче...  Wink
Асу стана направо кобра бе... Аууу, не предполагах, че е чак такова студенокръвно същество. Емир си е направо ... благородник в сравнение с нея.  hahaha
Виж целия пост
# 80
Както и да ги критикувам, сценаристите просто ... са много добри. Много. Peace
И целият екип, разбира се. Тази серия направо е разбиваща, въпреки истерията на Зейнеп. Страхотни диалози.  Praynig А финалът - Зезе на въжето, Нихан - бракът ми е илюзия... Страшно става за Емирката, когато на всички им писна да се страхуват.
А убиецът на Озан, според мен, е ... Тарък или някой от другите хора на Емир в онзи ден. Въжето, което изгори Тарък, беше основната улика, ама Хакан като се е фиксирал в това копче...  Wink
Асу стана направо кобра бе... Аууу, не предполагах, че е чак такова студенокръвно същество. Емир си е направо ... благородник в сравнение с нея.  hahaha


аз пък мисля 4е иситнския убиец на озан е Асуто ,
Виж целия пост
# 81


аз пък мисля 4е иситнския убиец на озан е Асуто ,

И аз съм на това мнение  newsm10
Виж целия пост
# 82
Може... Но тогава защо Емир два пъти вече я моли да му даде някакви материали за убийството на Озан? А тя се опъва, защото това била застраховката й срещу него... newsm78
Кемал поне е наясно, че му пробутват Зезе за убийца.
Виж целия пост
# 83
Може... Но тогава защо Емир два пъти вече я моли да му даде някакви материали за убийството на Озан? А тя се опъва, защото това била застраховката й срещу него... newsm78
Кемал поне е наясно, че му пробутват Зезе за убийца.

Може тези материали да уличават Асуто, а тя да лъже Емир, че се отнасят за него.
Само мои предположения  smile3530
Виж целия пост
# 84
Може... Но тогава защо Емир два пъти вече я моли да му даде някакви материали за убийството на Озан? А тя се опъва, защото това била застраховката й срещу него... newsm78
Кемал поне е наясно, че му пробутват Зезе за убийца.

Може тези материали да уличават Асуто, а тя да лъже Емир, че се отнасят за него.
Само мои предположения  smile3530

+ 1 a и нали ни дадоха 4е асуто накара туфан да прати парите от тела на емир- за да може да натопи него  Thinking Thinking
 
досега ниот веднъж не са ни намекнали 4е реално асуто има доказателства срещу емо - мисля 4е блъфира. Освен това с хладнокръвието което заповяда да убият нихан - като 4е ли не и за първи път да убива някои- не ми се вижда да има проблеми с съна от вси4ките гадости които прави
Виж целия пост
# 85
Здравейте Hug
Тъй като за мен последната серия беше на Зизка  Crossing Arms Wink да сложа тази фотка на Хазал Grinning с наградата на Черноморският университет за "Пробив на годината " сред жените артисти за 2016г  Flutter
Тези награди от всичките им У-нита са ми малко странни,ама да й е честито Peace  наистина играе така,че ни вади от кожата  Crazy hahaha hahaha


А Асу Shocked ще излезе най Козджуоглу  Mr. Green 
Виж целия пост
# 86
Здравейте  Nature Sun With Face
Доста талаш имаше за пълнеж в последния епизод, но се "намести" накрая. Не мога да забравя физиономията на Емир след думите на Нихан пред журналистите.
И това с Кемал и отчаяната Зейнеп... ох!
Не разбирам само защо толкова важни улики се местят "от джоб на джоб", както се казва. Хакан ги държи в нощното си шкафче... ooooh! И още не са изследвани за ДНК newsm78
По времето на смъртта на Озан Асу не беше още разкрита като сестра на Емир. Затова не виждам мотив да го убива.
Виж целия пост
# 87
Цитат
По времето на смъртта на Озан Асу не беше още разкрита като сестра на Емир. Затова не виждам мотив да го убива.
Мотивът й във всичко е един: Кемал  Mr. Green
А това,че той я държи в дома си  и около себе си  ooooh! не значи,че контролира положението  Naughty и затова ще има още " любов" от Асу  #Crazy даже започна и майка си да обработва  Sick
Виж целия пост
# 88
Имах предвид, че държат вкъщи важни, неизследвани улики от местопрестъплението. Решиха, че е самоубийство и уликите не им трябват. Това го няма никъде! Хакан си ги взе за всеки случай.
Виж целия пост
# 89
Имах предвид, че държат вкъщи важни, неизследвани улики от местопрестъплението. Решиха, че е самоубийство и уликите не им трябват. Това го няма никъде! Хакан си ги взе за всеки случай.

Да,за уликите....всичко е с цел  :whistle  Хакан е скрита лимонка и ще дойде момент,когато ще гръмне относно Емко. Как пък точно го уцели Емир в кофти момент /брат му/ и как  в Истанбул не се намери друг следовател да води всички негови дела  Mr. Green  а сейфът му с уликите е в къщи и там живее една от съмнителните  заподозряни,свързани с тях. И за капак той залита по нея  Rolling Eyes  Добре са ги умешали Сц  Wink ама дано само не тръгнат в посока Хакан да се хвърли да се жени за Зиза и да се прави на баща на Емировото дете  newsm78 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия