Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 481

  • 39 333
  • 743
# 240
Сериозно ли не знаеш кой е Мурат Боз? Shocked
Тук в темата често сме го наричали Бозавия, заради фамилията. Иначе в него няма бозаво Wink. Страхотен пич е. Певец и малко актьор. В последните години редовен член на журито на "О сез Тюркие"(Гласът на Турция) и най-обичания от публика и участници. Изключително духовит, изключително артистичен, чудесен певец и музикант, повечето му песни са хитове, прилично хубав мъж ... Заслужава си да понаучиш малко повече за него.

Права си   Hug голям симпатяга е и песента е много хубава  Heart Eyes Ето и той е ВЪТРЕ  Peace  Аз и преди казах , че турските  ми познания относно артистичния свят  започват с Емир и приключват със Сарп.......заинтригуваха ме 34% рейтинг на ЗП , но да видим как и кога ще го изгледам ......Днес цял ден предъвквам 35 серия на АФК и реших да си я пусна  Joy Joy Joy  hahaha
 Емир паркира колата пред университета влиза боен , боен , вижда каптана ......... излиза...  завива  и слиза по стълбите    #Crazy колата му е  паркирана във вътрешния двор  newsm78 пиколото на университета ли му  премести колата ... Sick hahaha

Профи  Hug една песен и от мен за лека нощ  Heart Eyes




п.п гледала ли си предавания на " Гласът на Турция " ? Има ли такива талантливи момчета и момичета като при нас ?
Виж целия пост
# 241
Добро утро,  Hug

Не съм гледала цели предавания, а откъси публикувани в комшийски интернет медии и в Ютюб. Талантливи деца има навсякъде. Лично мен при комшиите ме дразни характерното увиване и маниерно пеене у голяма част от изпълнителите и особено у изпълнителките. И актрисите им така пеят. В това отношение винаги съм казвала добри думи, единствените  Laughing, по адрес на Серенай Саръкая, защото тя не пее като туркиня, а като гражданин на света. Peace
Виж целия пост
# 242
ОФФФФ  #2gunfire #2gunfire #2gunfire




⚡Репортаж на  MagazinTV - Çağatay Ulusoy ve Duygu Şarışın ⚡


Rolling Eyes Водещата : Първата новина  на днешният ден - е новина на любовна тема . Тя е свързана с един много популярен актьор - Чаатай Улусой : "Нова любов във ВЪТРЕ " . Между Чаатай Улусой , пресъздаващ  в сериала героят Сарп , който зрителите много заобичаха , и Дуйгу Саръшън - комисарката Сема в сериала , се завързаха отношения . Така казват . Дайте да изгледаме техните съвмесни сцени /видео /
Това са кадри от нощния клуб , където заедно са се веселили и от едно кафе .
Rolling Eyes Жената : Зная го този нощен клуб , той се намира в Еникьой , затворен нощен клуб . Аз ходя там , и помежду другото  виждам Чаатай там .
Rolling Eyes Водещия : Дуйгу Саръшън срещаш ли я там ?
Rolling Eyes Жената : Дуйгу Саръшън  дори и да съм я видяла , все едно не бих я познала . Но така ще кажа , Чаатай винаги идва с приятели , и момичета също има в тяхната компания . По този случай искам да кажа, че те се намират в един снимачен екип , могат и заедно да се веселят .
Rolling Eyes  Водещия : Ето , погледни в кафето , Чаатай е заедно с Дуйгу...
Rolling Eyes  Жената : Но , там те не са сами . Погледни , около тях седят другите : един , два , три , четири човека  
Rolling Eyes Водещия : Може би  режисьора , може би  снимачния екип в кафето са отишли . Може , и в нощния клуб да са били заедно .
Rolling Eyes Жената : За Чаатай може да се каже , че не е човек, който гледа лицето , интересуват го повече интересни хора . Аз не го познавам добре , но от това което съм чула е имал  голяма любов с жена , която е 14 години по-голяма от него . Била е негов мениджър ,  друга не е поглеждал , не и е изневерявал , преживели са голяма любов . След това със Серенай е бил ?
Rolling Eyes Водещия : Да , да !
Rolling Eyes Жената : Ако погледнем момичето , тя е приятна , красива . Чудиш се , може ли да бъде любов ? Защо не ? Но , това не трябва да се потвърждава само , защото веднъж са се повеселили в клуба . Отношения може и да нямат , така както и прегръдки няма .
 Rolling Eyes Водещия : /чете статията /
Rolling Eyes Водещия : В сериала няма такива сцени , където да има отношения между Сарп и комисарката Сема . Но , в края на краищата , те се намират заедно на снимачната площадка , в едно и също време вървят снимките им , затова и има кадри от нощния клуб и кафето .
Rolling Eyes Жената : Аз ще ти кажа : може да бъде , може и да не бъде . Нормалните хора сега ходят заедно с приятели на концерти , в клубове , те не са обезателно влюбени . Но , да видим ...
Rolling Eyes Водещия : Гледам Дуйгу Саръшън не е ли направила някакво изявление по повод тази новина ? Тази новина се появи днес и в пресата , и в туйтър .. Чаатай Улусой и Дуйгу Саръшън се събудиха с новината тази сутрин . Сигурен съм , че приятелите вече им звънят ....
Rolling Eyes Жената : Интересно момиче , очевидно е , че е пътувала много , видяла е свят , много жизнерадостна . Явява се интересна личност , може да привлече вниманието на Чаатай . Приятно момиче . Всичко може да бъде . Мога да предположа , че е от добро семейство .
Rolling Eyes Водещия : И така отговор от Дуйгу Саръшън , няма .
Rolling Eyes Жената : Какво може да каже тя , сега е още рано .
Rolling Eyes Водещия : Сега приятелите и звънят , казват и , че е излязла новина свързана с Чаатай Улусой . Ако тя още спи , ще я събудят  по-късно .
Rolling Eyes Жената : Но , тя може е да е доволна от такава новина ....
Rolling Eyes Водещия : Защо , може да има други отношения .
Rolling Eyes Жената : Ако имаше други отношения , тогава сама в този нощен клуб , където всички знаем , се ходи след 2,3  часа през нощта , и даже и да има приятели от снимачния екип , без любимия си не би отишла . Това не може да стане .
Rolling Eyes Водещия : Може да са отишли целия екип ?
Rolling Eyes Жената : Даже да са отишли целия екип , това е такова особено място , където приятелят и е длъжен да бъде с нея . На мен ми се струва , че тя няма приятел . Така че ,  тази новина може да бъде и истина .
Rolling Eyes Водещия : Нека да видим , как ще реагират Чаатай  Улусой и Дуйгу  Саръшън на тази новина .......

.....Има и още едно предаване , но предполагам , че историята е същата .... Щом им харесва да си  запълват днес новините  Peace

https://twitter.com/tv360comtr/status/835027870321815552

Успешен ден ....то той почти замина  Peace

Виж целия пост
# 243
Диана, мерси за превода    bouquet 

Цялата разлика между тия във видеото и нас е, че и ние, и те, правим съчинения-разсъждения  Mr. Green по темата, ама на тях им плащат. hahaha Peace
Името на Дуйгу изписано на български е Саръшън. Peace
Виж целия пост
# 244
 wavey

Диана, тенкс.
Оффффф, все едно и също от тези(и не само) жълтури, Tired и то не само за Ча. Stop
Виж целия пост
# 245

Цялата разлика между тия във видеото и нас е, че и ние, и те, правим съчинения-разсъждения  Mr. Green по темата, ама на тях им плащат. hahaha Peace

...........има и друга разлика   Naughty hahaha hahaha hahaha не ходим в нощния клуб  в Еникьой  ....ние можеше и да познаем Дуйгу Саръшън ..безплатно  Heart Eyes

Скрит текст:
сега ще и  поправя  фамилията  bouquet
Виж целия пост
# 246
Диана, благодаря ти за превода Hug

Цитат
Жената : Чаатай не го познавам добре , но от това което съм чула , неговата голяма любов с момиче по-голямо от него е преживял 14 годишен , при това , че тя е била негов мениджър . Тяхната връзка е била 5 годишна , като през това време не и е изневерил и никой не е поглеждал.
Но за тази част, не знам от тези телевизионни дрънкалници ли идва грешката или от превода, ама не е бил на 14 години, а е имал отношения с мениджърката си, която е била с 14 години по-голяма от него Crazy
Може би дрънкалниците са го казали, защото видях и възмутени рускини заради споменатата възраст.

Ох не знам Rolling Eyes но тази Чачова прикритост ми мирише на мен на едно нещо, не веднъж съм казвала какво ми е мнението по въпроса, ама Надето пак ще ме сгризе ако го спомена отново....
Виж целия пост
# 247
Диана, благодаря ти за превода Hug

Цитат
Скрит текст:
Жената : Чаатай не го познавам добре , но от това което съм чула , неговата голяма любов с момиче по-голямо от него е преживял 14 годишен , при това , че тя е била негов мениджър . Тяхната връзка е била 5 годишна , като през това време не и е изневерил и никой не е поглеждал.
Скрит текст:
Но за тази част, не знам от тези телевизионни дрънкалници ли идва грешката или от превода, ама не е бил на 14 години, а е имал отношения с мениджърката си, която е била с 14 години по-голяма от него Crazy
Може би дрънкалниците са го казали, защото видях и възмутени рускини заради споменатата възраст.

Ох не знам Rolling Eyes но тази Чачова прикритост ми мирише на мен на едно нещо, не веднъж съм казвала какво ми е мнението по въпроса, ама Надето пак ще ме сгризе ако го спомена отново....
Тогава недей. Mr. Green love001
Виж целия пост
# 248
А за СС откъде са сигурни, че е бивша след като нито тя, нито Ча потвърдиха, че имат връзка doh
Бел, и аз се съмнявам в същото, дано не е Rolling Eyes

Диана newsm51

ПП Феми, забравих да попитам сънува ли Чачо снощи Joy, като споменеш спиралите и се сещам за съня... (как да му се появя без спирала, баджаначке? hahaha)
Виж целия пост
# 249
Иве   Hug  може рускините да са го превели грешно , точно вчера ми го казаха същото че рускините объркват понякога тотал , но аз не знам турски , за да ги опровергая. И аз знам историята както и всички тук за Селин и го оставих така . Смисъла е ясен ....
 На мен пък ми е интересно ...след Вътре ...накъде  newsm78
Виж целия пост
# 250
А за СС откъде са сигурни, че е бивша след като нито тя, нито Ча потвърдиха, че имат връзка doh
Бел, и аз се съмнявам в същото, дано не е Rolling Eyes

Диана newsm51

ПП Феми, забравих да попитам сънува ли Чачо снощи Joy, като споменеш спиралите и се сещам за съня... (как да му се появя без спирала, баджаначке? hahaha)

Аз за сън , за пръв път чувам ...някой да сподели на другарче  Heart Eyes

Ще се яде  Mr. Green









Оха  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes






тежка серия се очертава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 251
Диана Hug аз затова казах че май изначална е грешката, защото имаше и възмутени рускини.

Марги те така си хлопат наизуст нали ги знаеш и пресата им такава- един да каже нещо и сички останали го повтарят, така че вечно ще я търкалят Сера че е била с Ча. Ще и се, но си остана само със служебното нацелуване с колегата Mr. Green
Онова което каза онзи водещ Синан нам си кой е доста по-обективно- каза че е говорил с  Енгин (спомена име на реално съществуващ човек, а не ЕЖК) и от него знае че Ча и СС никога не е имАло, били са само колеги но не можел да сподели повече, защото ще има обидени. Каза също че Сера ходела с Керем- по това време не само че никой не повярва, но и никой не допускаше че това изобщо е възможно Mr. Green Някои даже се търкаляха в пет реда емотикони, невярвайки че някой може да свърже СеритУ с Керем, но месеци по-късно невъзможното се оказа самата истина Mr. Green Въпросния Синан каза че Ча няма да отиде при Беяз- и този път нямаше грешка, въпреки че някои до последно се обзалагаха за обратното.  Човекът просто си имаше инфо от най-сигурното място, Чачовият Енгин. А тези кокошки просто си чешат езиците с "новини" които се бълват от други подобни кокошки.
Виж целия пост
# 252


 Тия наистина са повервали  или дрънкат нарочно така да привличат аудитория за несъществуващия пиар ашк със Сера   :#2gunfire


 Ако чакат Чаатай да обели нещо  по тая новина ша има си чакат  Joy  Както вече коментирахме той не е от хората и актьорите , които се обясняват за каквото и да било  Peace

 Чаатай винаги ходи в Ла буум с компания   с колеги  и аркадаши така , че тая  като била там нищо Не значи !



 Надето и мен ще сгризе , щото и аз се шегувам  нали се сещате  Mr. Green  


Марги
  
Скрит текст:
  Сънувах нещо но смътно си спомням . Съня със  спиралата и как се ошашавих  не мога го забравя  


 Диана  Hug

Скрит текст:
баджаначката   така преразказа съня ми и сме се смяли Joy






Виж целия пост
# 253
Скрит текст:
Диана Hug аз затова казах че май изначална е грешката, защото имаше и възмутени рускини.

Марги те те тези така си хлопат наизуст нали ги знаеш, също и че вечно ще я търкалят Сера че е била с Ча. Ще и се, но си остана само със служебното нацелуване с колегата Mr. Green
Онова което каза онзи водещ Синан нам си кой е доста по-обективно- каза че от Енгин (спомена име на реално съществуващ човек, а не ЕЖК) знае че Ча и СС никога не е имАло, били са само колеги но не можел да сподели повече, защото ще има обидени. Каза също че Сера ходела с Керем- по това време не само че никой не повярва, но и никой не допускаше че това изобщо е възможно Mr. Green Някои даже се търкаляха в пет реда емотикони, невярвайки че някой може да свърже СеритУ с Керем, но месеци по-късно това се потвърди Mr. Green Въпросния Синан каза че Ча няма да отиде при Беяз- и този път нямаше грешка, въпреки че някои до последно се обзалагаха за обратното.  Човекът просто си имаше инфо от най-сигурното място, Чачовият Енгин. А тези кокошки просто си чешат езиците с "новини" които се бълват от други подобни кокошки.

Каквото било с тази , с онази , битте , сега се разбра , че са голяма компания и има момичета ..забавляват си се ...супер  Peace  Ако им гостува в тоя клуб Sezen Aksu не знам как се пише на български , ще отида и аз......умирам за някои нейни песни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 254
Я ме поправете да не търся ...на 20 ли се загаджи със Селинката  newsm78

явно Мелек ще  открива на офиса си  Heart Eyes







 красавица  Heart Eyes




 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

голям студ ще да е било  ooooh!




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия